Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Více
Barva
Více
Značka
Více
Montáž
Více
Hledat

Vodovodní baterie

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    30
1    3  4  5    30

Koupelnové vodovodní baterie


Krásně uspořádaná koupelna je spojením mnoha prvků v jeden celek. Důležitou roli hraje samozřejmě dokončení koupelny. Je důležité, jaké obklady položíte, nebo zda použijete nástěnné barvy nebo třeba tapety. Vybavení bude neméně důležité. Vhodná keramika, armatura a samozřejmě koupelnový nábytek může výrazně ovlivnit estetiku a funkčnost místnosti. Koupelnové baterie jsou nezbytné v každé koupelně. Dobře zvolený produkt vám bude sloužit mnoho let a stane se nejen typickým užitkovým prvkem, ale také vizuálně atraktivním doplňkem. V nabídce našeho obchodu BauMax snadno najdete produkty, potřebné k vybavení koupelny. Podívejte se, jaké koupelnové baterie vám můžeme nabídnout, a rozhodněte se pro nejatraktivnější možnosti do vaší koupelny.

 


Praktická koupelnová baterie

Koupelnové baterie jsou výrobky, které se používají na mnoha místech k sanitární keramice. Používají se do umyvadel, van, bidetů a sprch. Jejich hlavní funkcí je zajistit členům domácnosti čistou vodu na umývání, úklid domácnosti nebo pro jiné účely. V koupelně poskytují koupelnové baterie jak studenou, tak teplou vodu.

Baterie do koupelny nabízené v našem obchodě tvoří opravdu rozmanitou nabídku. Armatura je určená pro konkrétní zařízení - taková specializace umožní lepší využití sprchy nebo umyvadla. Rozmanitost je vidět i v případě technologických řešení a barvách jednotlivých produktů.


Estetika každého prvku

Koupelnové baterie, vhodně sladěné se sanitární keramikou a stylem převládajícím v místnosti, budou nejen praktické, ale také ozdobí interiér. Můžete si vybrat armaturu v zajímavých barvách. Baterie jsou chromové, ocelové, bílé, mosazné, černé, zlaté. Mezi zajímavé produkty patřit také baterie ve světlých výrazných barvách (např. zelené nebo modré).

V případě koupelnových baterií je důležitá také délka a tvar výtokového ramínka. To musí být dostatečně dlouhé, aby se pod ním dalo pohodlně mýt ruce nebo aby z něj vytékající voda šla přímo do vany nebo umyvadla. Díky tomu voda nebude cákat mimo, a my budeme schopní v interiéru koupelny vždy udržet pořádek. Díky vhodné velikosti výtoku, celá armatura bude působit atraktivněji, a celá koupelna získá požadovaný vzhled.


V dobrém stylu

Estetika daného produktu neznamená jen jeho barva, ale také tvar a styl provedení koupelnové armatury. K dispozici jsou jednopákové a dvoupákové baterie. Páková baterie je výrobek, ve kterém pomocí jedné páky můžete regulovat přívod studené a teplé vody. Dvoupáková baterie má dvě páky – jedná je zodpovědná za přívod studené vody a druhá za dodávku teplé vody.

Páková baterie je produkt, který je stále oblíbenější. Je snadno použitelný a regulace teploty vody je v něm mimořádně plynulá. Z tohoto důvodu se páková baterie objevuje hlavně v moderních, módních interiérech. Klasické interiéry a vintage a retro interiéry častěji využívají možnosti instalace dvoupákové baterie. Jednopaková baterie v takových interiérech vypadá méně atraktivní.


Umyvadlová baterie - ozdoba každé koupelny

Umyvadlová baterie je výrobek, který se montuje na umyvadlo. Umyvadlové baterie poskytují přístup k vodě při mytí rukou, čištění zubů nebo plnění sklenic vodou. Obvykle jsou malé a lze je instalovat jako stojánkové nebo nástěnné umyvadlové baterie.

Stojánková baterie se snadno instaluje. Pokud je třeba baterii vyměnit nebo opravit, vyndání jí z umyvadla a opětovné vložení bude velmi snadné. Z tohoto důvodu jsou stojánkové baterie stále oblíbenější a velmi často se instalují na sady koupelnového nábytku.

Montáž nástěnné baterie je o něco složitější, ale vypadá velmi esteticky a hodí se zejména do tradičně zařízených koupelen. V případě nástěnné baterie jsou vhodné zejména modely se dvěma kohoutky v atraktivním provedení. Design takové baterie vám usnadní získání vintage nebo retro stylu interiéru. Nástěnné baterie lze instalovat jako zapuštěné modely-instalace je pak podmítková. Je to mimořádně estetické řešení.


Bidetové baterie – hygienické a bezpečné

Bidety jsou v moderních koupelnách stále běžnějším prvkem vybavení. Samotný bidet však k udržení adekvátní úrovně hygieny nestačí. Musí být vybaven příslušným typem baterie. Vhodná armatura učiní bidet funkčním prvkem pro udržení vysoké úrovně hygieny jejich uživatelů. 


Bidetové baterie se prodávají jako stojánkové a nástěnné modely. Podomítkové baterie jsou v tomto případě velmi oblíbené. V našem obchodě si můžete snadno vybrat bidetovou baterii dle vlastních potřeb a preferencí. 


Pro dobrou koupel - vanové baterie

Vana je prvkem nejen pro osobní hygienu. Ve vaně můžete relaxovat a odpočívat. Vany jsou proto oblíbenými produkty, i když rozměry koupelny ne vždy jsou příliš velké. Vanové baterie z naší nabídky vám pomohou užívat si naplno relaxaci ve vaně.

Volně stojící baterie budou vypadat mimořádně atraktivně. Volně stojící model vany je pro tento typ armatury tou nejlepší volbou. Oba produkty budete moci nainstalovat rovněž doprostřed místnosti – je to jedinečný způsob, jak vytvořit atraktivní koupelnový interiér u vás doma. Volně stojící vany a volně stojící baterie jsou zajímavé a jedinečné výrobky, které změní vzhled vaší koupelny a umožní vám užívat si výhod koupele.

3- otvorové baterie jsou velmi oblíbené. Tento typ baterie lze nainstalovat do obdélníkové vany nebo rohové vany. Chromová barva armatury bude v tomto případě skvělou volbou. 3- otvorové baterie se prodávají jak v podomítkovém, tak i nástěnném provedení.


Jaké sprchové baterie budou nejlepší?

Při zařizování koupelny se nemusíte vždy rozhodovat pro koupi vany. Častou volbou jsou naopak sprchové kouty. V kabinách, stejně jako ve vanách nebo umyvadlech, by měl být nainstalován příslušný typ baterie. Sprchové baterie budou určitě nejvhodnější. Pro připojení sprchové hadice k baterii (se sluchátkem neboli sprchovou hlavici) získáte sprchový set. 

Sprchové baterie lze zakoupit také ve výhodných sadách. Sprchové sety si můžete, ale také poskládat sami. Při kompletaci věnujte pozornost pouze průměrům hadic. Pokud vyberete špatně, instalace nebude možná, a budete muset vyměnit hadici nebo zakoupit k ní příslušné spojovací prvky. 


Podmítkové 

Mimořádně moderním a efektivním způsobem pro montáž vodoinstalace, je skrýt všechny její prvky pod omítku. Z tohoto důvodu existují i podmítkové baterie, které vám umožní dokonalé skrýt nežádoucí prvky. Taková podmítková instalace umožňuje větší volnost uspořádání. Kohoutky jsou většinou lehké, zajímavé detaily, které v žádném ohledu netvoří dominantní prvky. Nástěnné modely baterií jsou stále častěji navrhovány a vyráběny jako podomítkové.


Navrhněte spolu s námi krásnou koupelnu!

Nabídka našeho obchodu vám umožní navrhnout a vybavit koupelnu od A do Z. Nezapomeňte se podívat na produkty nabízené v našem obchodě – mezi mnoha kategoriemi na vás čekají ty, ze kterých si určitě vyberete něco pro vaši novu koupelnu a nejenom. Zjistěte sami!


Nejkrásnější koupelnová keramika a umyvadlové baterie k ní 

Chcete zařídit pohodlnou, praktickou a estetickou koupelnu? Pomůže vám v tom vhodně zvolená sanitární keramika. Určitě se budou hodit umyvadla, bidety, ale také vany a sprchy.

V kategorii koupelnové baterie najdete také speciální baterie. Tato kategorie zahrnuje lékařské baterie a termostatické baterie. Příslušenství k vodovodním bateriím se může hodit při instalaci nebo opravě baterií. Najdete zde náhradní díly, ventily a hadicové spojky.


Čert se skrývá v detailu

Vaše koupelna je hotová, ale stále vám něco chybí? V tomto případě, nezapomeňte se podívat na naše koupelnové doplňky. Odpadkové koše, koupelnové organizéry, koupelnové předložky, ručníky a stojany na ručníky, které nabízíme, vám pomohou zařídit plně funkční a pohodlný interiér.