Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty s vaničkou

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Sprchové kouty s vaničkou jsou různé. Jednoduchá řešení si můžeme zvolit pouze se sprchovou hlavicí nebo se rozhodnout pro něco pokročilejšího, například s dešťovou, nebo hydromasážní sprchou. Výběr je samozřejmě na vás. Je zapotřebí si však poznamenat, že sprchové kouty zabírají minimum prostoru a jsou velmi dobrou alternativou k vaně bez ohledu na typu sprchové hlavice. Máte-li malou koupelnu, na co se zaměřit při nákupu sprchového koutu s vaničkou?

Sprchový kout s vaničkou - BauMax

Jaké existují typy sprchových koutů s vaničkou?

 

Sprcha s vaničkou je jedním z nejběžnějšího řešení používaného v koupelnách. V dnešní době se stává více populárnější výběr, který nalezne uplatnění zejména v malých místnostech. Jedním z charakteristických prvků, které tvoří sprchový kout je vanička. Existují v mělké a hluboké variantě. První možnost je velmi dobrou volbou, pokud ji budou používat starší osoby, případně děti. To z důvodu, že nemají vysoký práh, který by byl překážkou pro takové uživatele. Naopak hluboké vaničky jsou ideálním řešením, když máte menší děti, které mají v oblibě koupel. Do ní lze nalít vodu, stejně jako do vany, a dítě si může bez problémů užívat lázeň. Minimalizuje také riziko uklouznutí.

 

Sprchové kouty se sprchovou vaničkou se také liší tvarem. Na výběr jsou čtvercové, rohové nebo půlkruhové modely. Výběr by neměl záviset pouze na vašich preferencí pro konkrétní tvar, ale také na tom, jaké podmínky převládají ve vaší koupelně. Může se stát, že nejužitečnějším řešením bude půl kruhová, nebo rohová sprchová vanička.

 

V naší nabídce najdete mnoho typů sprchových koutů – od rohových, až po půlkruhové. Dále nabízíme hydromasážní boxy, stěny a sprchové dveře, ale i vany, umyvadla, záchodové mísy a všechny koupelnové doplňky.

 

S námi si zkrátka můžete vaši koupelnu kompletně zařídit! Přijďte se přesvědčit do našich prodejen!