Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty 80x80

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Sprchové kouty 80x80

 

V malé koupelně se nemusíte vzdát komfortní a relaxační koupele. A nemusíte se také kvůli tomu ani rozhodovat pro vanu, zvlášť pokud zabírá hodně prostoru. Sprchový kout o velikosti 80x80 bude ideální do menších interiérů a umožní vám příjemnou a osvěžující sprchu. Stojí za zmínku, že takové sprchové kabiny mohou být instalovány v rohu koupelny nebo u zdi, což vám umožní optimálně a šetrně uspořádat prostor, který v této místnosti máte.

 

 

Jakou vybrat sprchovou vaničku?

Nejlepší je, když se budete řídit potřebami členů domácnosti. Pokud dům obývají starší osoby nebo osoby se sníženou pohyblivostí, bude nejvhodnějším řešením nízký sprchový kout, tj. nízká sprchová vanička. Vysoký práh vaničky by takovým osobám výrazně omezil možnost používání sprchové kabiny a mohl by být pro ně dokonce nebezpečný. Sprchové vaničky s vysokým prahem jsou perfektní, pokud máte malé děti. Hluboká sprchová vanička může úspěšně posloužit jako vanička, ve které snadno vykoupete dítě. 

Když se vrátíme ke starším a méně pohyblivým osobám, stojí za to vybavit sprchový kout dalším příslušenstvím. Sprchové sedátko nebo taburet budou pro ně perfektním doplňkem sprchy. Sedák je připevněn ke zdi, zatímco stolička je volně stojící zařízení. Díky nim bude používání sprchy mnohem příjemnější a jednodušší.

V nabídce našeho obchodu najdete různé typy sprchových koutů. Nabízíme obdélníkové sprchové kouty, které se perfektně hodí do modernějších interiérů, stejně jako čtvrtkruhové sprchové kouty, ideální do koupelen v klasičtějším stylu. Pokud jde o funkčnost, zde je také široký výběr. Nabízíme jednoduchá řešení s ruční sprchou, která nabízí různé nastavení proudu vody, a také sprchové hydromasážní boxy, ve kterých můžete relaxovat a uvolnit tělo.

V internetovém obchodě BauMax najdete vše, co potřebujete do koupelny a nejenom. Zveme vás, abyste se seznámili s celou naší nabídkou.