Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové kouty 90x90

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1  2    
Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

Nejlepší sprchové kouty - jaký typ sprchového koutu vybrat pro vaši koupelnu?

05.01.2021

Ve srovnání s vanou jsou sprchové kouty mnohem praktičtější. Jejich použití šetří čas (nelze v nich polehávat) a peníze, protože výrazně snižujeme denní spotřebu vody. Aby však sprchový kout dobře plnil svoji roli a sloužil nám co nejdéle, musí být...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Výhodou sprchy je, že narozdíl od vany zabírá méně místa. To platí zejména pro rohové sprchové kouty nebo kabiny, které se dají namontovat na stěnu. Takové modely budou vhodné v koupelnách s malou plochou. Instalace na takových místech, kromě optimálního zabírání malého prostoru, poskytuje větší možnosti úpravy, ale i větší svobodu při navrhování tohoto prostoru. Sprchový kout 90x90 je ideální pro malou koupelnu a umožní vám se pohodlně umýt.

Za zmínku také stojí další výhody: šetříte vodu a čas. Ve sprše se můžete umýt a osvěžit v krátkém čase, což se promítá do nižší spotřeby vody a nižších účtů.

Sprchový kout 90x90 - BauMax

Čas od času je zapotřebí odpočinek na delší dobu

 

Možnost rychlého mytí samozřejmě není nutností, ale pouze možností. Můžete se rozhodnout strávit pod příjemnými a teplými vodními tryskami delší čas. Chcete-li občas takto relaxovat, přemýšlejte nad tím, zda si nepořídit stoličku. Odpočinek během sprchy bude mnohem pohodlnější.

Náš sortiment sprchových koutů 90x90 cm je velmi široký. Nabízíme tradiční kabiny se sprchovou hlavicí, ale můžete si také zvolit více pokročilejší hydromasážní sprchové kouty nebo s vodními tryskami.

 

Při výběru sprchového koutu věnujte pozornost důležitým faktorům

 

  • Způsob otevírání
    Můžete si vybrat z posuvných, vnějších nebo výkyvných dveří. Pokud koupelna není velká, posuvné dveře budou tou nejlepší volbou.

  • Sklo
    V první řadě by mělo být tvrzené, což usnadňuje jeho čištění a zadruhé jeho tloušťka by neměla být menší než 8 mm.

 

V nabídce internetového obchodu BauMax máme kromě sprchových koutů 90 x 90 i další návrhy, které si lze vybrat z hlediska podmínek v koupelně. Zveme vás, abyste se s touto nabídkou seznámili.