Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Délka (cm)
včetně vaničky
Značka
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hledat

Vany

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
2369,00 Kč / ks
824,50 Kč / ks 1849,00 Kč / ks
Výprodej
799,50 Kč / ks 1949,00 Kč / ks
Výprodej
1    3  4  5    6
Jaká volně stojící vana bude fungovat nejlépe – najděte perfektní řešení pro vaši koupelnu

Jaká volně stojící vana bude fungovat nejlépe – najděte perfektní řešení pro vaši koupelnu

03.11.2021

Koupelna je jednou z těch místností v domě, na jejichž funkčnosti a estetickém vzhledu si obzvlášť zakládáme. Luxusní a komfortní SPA koupelna je snem Existuje jeden prvek vybavení interiéru koupelny, který je zvláště důležitý pro pohodlí používání.

Ocelová nebo akrylátová vana

Ocelová nebo akrylátová vana

11.02.2022

Při výběru vany do koupelny byste měli vzít v úvahu nejen její velikost, ale také tvar nebo barvu. Materiál výroby je stejně důležitý, protože určuje trvanlivost sanitární keramiky, snadné čištění, odolnost vůči detergentům a vysokým teplotám.

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

17.01.2021

Vana je velmi důležitým prvkem zařízení koupelny, který vám umožní vytvořit relaxační zónu v soukromí vašeho domova. Z množství a rozmanitosti modelů dostupných na trhu se vám zatočí hlava, takže před nákupem stojí za zvážení, která vana splňuje vaše...

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Pro hygienu a relaxaci - nejlepší vany do vaší koupelny!


Při navrhování a vybavení koupelny si často musíte vybrat: vanu nebo sprchový kout? Obě možnosti mají své výhody a nevýhody a není neobvyklé, že velké koupelny používají obě řešení současně - pak je v případě potřeby snadné použít vanu nebo sprchu. Pro menší koupelny si obvykle musíme vybrat mezi vanou a sprchou. Jak atraktivní je možnost použití koupelnové vany? Podívejte se sami!

 


Koupelnové vany nebo sprchové kouty - co si vybrat?

Vany jsou výrobky, které obvykle zabírají více místa než sprcha. Ve velmi malých koupelnách se místo vany spíše používají sprchové kouty. Sprchové vaničky mohou být praktické, i když je jejich šířka a délka menší než 100 cm.

Vany budou neocenitelným prvkem vybavení, když chcete, aby koupelna byla nejen místem pro osobní hygienu, ale také místem, kde si můžete odpočinout po náročném dni. Koupel v teplé vodě ve vaně vám umožní se dokonale zrelaxovat. Vany proto poslouží nejen ke každodenní koupeli, ale také k odpočinku.


Obdélníkové a rohové vany

Vany, které nabízíme, jsou výrobky různých velikostí a tvarů. Nejoblíbenější jsou obdélníkové vany. Snadno zapadnou do většiny koupelen, kde vytvoří atraktivní a praktické aranžmá.  Jsou to také výrobky, které lze snadno zakomponovat a není obtížné v případě potřeby změnit zbytek uspořádání kolem nich.

Stejně populární jsou rohové vany. Jejich uspořádání však vyžaduje o něco více znalostí a dovedností, stejně jako vhodné uspořádání interiéru kolem nich. Rohové vany jsou obvykle mnohem větší než typické obdélníkové vany. Mohou být také vybaveny hydromasážními trysky.

Při nákupu vany si také zkontrolujte její orientaci, to znamená na které straně ji lze připevnit ke zdi. Je to důležité při instalaci, pokud chceme vanu umístit do výklenku. Vestavěné vany mohou být orientované. Stojí však za to zvolit model, který bude univerzální. To vám výrazně ušetří práci s plánováním a samotnou montáží.


Krásné a elegantní volně stojící vany

Volně stojící vany jsou stále oblíbenější. Obdélníkové vany a rohové vany obvykle vyžadují dodatečné úpravy, aby vypadaly v prostoru koupelny atraktivně. K tomuto účelu poslouží krycí panely pro vany. Volně stojící vana takový kryt nepotřebuje a její montáž je také mnohem jednodušší. Volně stojící vany (zejména oválné modely) jsou obvykle umístěny uprostřed koupelny, kde vypadají nejatraktivněji. K dispozici jsou ale také volně stojící modely, které lze umístit ke zdi, takže se vejdou i do malé koupelny. Takové vybavení koupelny bude opravdu atraktivní. 

U volně stojících van je důležitý materiál. Obvykle jsou tyto modely vyrobeny z akrylu nebo speciálního kompozitního materiálu. Specifický materiál umožňuje dát vanám zajímavé tvary: jsou oválné nebo kulaté, mohou být také asymetrické. Správný produkt vám poskytne pohodlí při používání, proto si dobře rozmyslete, jakou vanu a z jakého materiálu si vyberete.


Hydromasážní vany

Atraktivní hydromasážní vany vám poskytnou maximální komfort a pohodlí. Takový model lze umístit ke zdi nebo postavit uprostřed místnosti jako volně stojící vanu. Zajímavý může být i její tvar: rohová, obdélníková nebo hranatá vana vybavená hydromasážními tryskami tvoří moderní vybavení koupelny.

Materiál, ze kterého je taková vana vyrobena, umožňuje specifické přizpůsobení jejího tvaru k prováděné funkci. Hydromasážní vany mají často speciální schůdky nebo sedáky, na které si během relaxační koupele můžete pohodlně sednout.


Vanové příslušenství 

Vany jsou výrobky, ke kterým můžete zakoupit řadu příslušenství. Obzvláště užitečné budou vanové zástěny. Pokud nechcete ztratit požitek ze sprchování při instalaci pouze vany, vanové zástěny budou perfektním řešením. Zástěna bude fungovat v případě, když máte v koupelně rohovou nebo obdélníkovou vanu. Toto je atraktivní nabídka pro malé koupelny, kde mají členově domácnosti různé představy ohledně koupání.

Pro instalaci van budete určitě potřebovat vhodné vanové příslušenství. A nezapomeňte na armaturu: koupelnové baterie a sprchové sloupy čekají na vás!


Vybavte svoji koupelnu spolu s námi!

Vany nejsou vše, co můžete dát do koupelny. Náš obchod připravil širokou škálu produktů, které z vaší koupelny udělají praktické, pohodlné a estetické místo. Podívejte se také na koupelnový nábytek z naší nabídky. Skříňky, sloupky a komody vám umožní uložit ručníky, kosmetiku a osobní věci členů domácnosti tak, aby místnost zůstala vždy úhledná a estetická. Nejlepší způsob, jak zařídit interiér koupelen, je zakoupit atraktivní sady koupelnového nábytku prezentované v našem obchodě – pokud se pro ně rozhodnete váš interiér získá atraktivní a funkční vzhled. 

Užitečná bude také sanitární keramika. Umyvadla a toalety jsou koneckonců nezbytnými prvky každé koupelny. Aby byla místnost ještě funkčnější, pořiďte si vhodné koupelnové doplňky. Malé užitkové předměty učiní interiér jestě více pohodlným a praktickým.