Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
včetně vaničky
Značka
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Šířka (cm)
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Vany

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
1999,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
2013,20 Kč / ks
3499,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
5399,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
1  2  3  4    
Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

01.01.1970

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

01.01.1970

Vana je velmi důležitým prvkem zařízení koupelny, který vám umožní vytvořit relaxační zónu v soukromí vašeho domova. Z množství a rozmanitosti modelů dostupných na trhu se vám zatočí hlava, takže před nákupem stojí za zvážení, která vana splňuje vaše...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

01.01.1970

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

01.01.1970

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Jakou vanu vybrat?

 

Vana je ideálním řešením pro osoby, které ocení pohodlí během mytí. Nabídka van je široká, takže každý najde něco pro sebe, navíc zahrnuje volně stojící vany, ale i ty, které musí být zabudované ke zdi. Velikost a materiál, ze kterého jsou vyrobené, je též důležitý, protože musí být v souladu s designem koupelny. Vany mají stále víc funkcí, jako je hydromasáž nebo vana se sprchou.

Zjistíte, co je dělá ještě atraktívnější, a čemu je potřeba věnovat pozornost při výběru vany.Vany - Baumax

 

  • Hydromasážní vana

Vana s hydromasáží je ideálním řešením pro lidi, kteří oceňují relaxační a léčebné vlastnosti, které poskytuje masáž vodou. Hydromasážní vana bude ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užívat koupelové procedury.

 

  •  Volně stojíce vana

Volně stojící vana je často vybíraná z důvodu jedinečného stylu a vzhledu. Je to skvělé řešení pro osoby, které oceňují individualitu.

 

  • Pravoúhlá vana

Pravoúhlá vana je ideální volbou pro koupelny s ostrými hranami. Taková vana je dokonalý doplněk k tomuto interiéru.

 

  • Asymetrická vana

Asymetrická vana do koupelny bude dobrým řešením pro osoby, které chtějí mít zabudovanou vanu. Díky asymetrickým tvarům tato vana dokonale zapadá do jakéhokoli prostoru.

 

  • Obklady vany

Vanu je možné zakoupit s akrylovým obkladem, který je jednoduchým a efektivním řešením. Další možností je použití buď polystyrenového nosiče, nebo polystyrénového obkladu.

 

  • Závěsy k vanám

Vana s možností sprchy je dobrou volbou pro lidi, kteří chtějí skombinovat funkčnost sprchy s vanou. Na stěnu stačí namontovat zástěnu nebo zavěsit sprchový závěs.

Materiály, ze kterých je vyrobená vana, má velký význam pro váš komfort během mytí. Před nákupem stojí za to zvážit styl vany. Ta by se mala přizpůsobit vaší koupelně nejen vzhledem, ale i materiálem, ze kterého je vyrobená. Požitek z koupání nezáleží jen na tvaru a materiálu vany, ale i na umístění přívodu vody.

 

Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si vanu dle vaší představy!