Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Spací prostor (cm)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Hledat

Matrace 120x200

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
2799,00 Kč / ks
Výprodej
8799,00 Kč / ks

Výrobok v 16 variantách

8979,00 Kč / ks

Výrobok v 16 variantách

19879,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

19729,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

24579,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

24579,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

12259,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

10929,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

14279,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

14279,00 Kč / ks

Výrobok v 32 variantách

1  2  3  4    
Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Jakou matraci vybrat pro alergika

Jakou matraci vybrat pro alergika

10.05.2021

Pokud vám téma alergií není cizí, určitě víte, že provádění každodenních činností, včetně usínání za přítomnosti alergenů, není snadné a bezproblémové. Zhoršující se příznaky alergií - jako jsou slzení očí, rýma nebo svědění kůže - jsou obzvláště...

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

14.07.2020

Spánek je nejdůležitější - pokud s tímto tvrzením souhlasíte, také víte, jak důležitá je pohodlná postel pro dobrý odpočinek. Při výběru se musíme rozhodnout, kolik místa máme - od toho zaleží výběr velikosti postele do ložnice.

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

06.05.2021

Výběr matrace je velmi důležitý - kvalitní produkt zajišťuje adekvátní regeneraci a podporuje zdravý spánek. Zatímco si však pamatujeme na nejdůležitější otázky při nákupu, když už matraci používáme, někdy zapomínáme na její hygienu. Mezitím je její...

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

22.04.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Matrace 120x200

 

Klidný spánek vám umožní zregenerovat síly a celkově se uvolnit. Proto stojí za to postarat se o vhodné vybavení do ložnice a vytvořit pohodlné místo na spaní. Užitečný zde bude nábytek do ložnice a vhodné matrace 120x200. Podívejte se na naši nabídku matrací 120x200, a rozhodněte se pro ten nejlepší nábytek do vaší ložnice.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Jak dobře zařídit ložnici?

Moderní a módní řešení znamenají vybavení interiéru, které je zároveň velmi praktické a estetické. Proto nábytek do ložnice byste měli pečlivě vybírat – každý prvek zavedený do místnosti by měl být jedinečný a měl by mít své vlastní místo.

Určitě investujte do dobré a pohodlné postele (postele, rošty a čela postelí). Pokud jste se nerozhodli pro model s integrovanou matrací, podívejte se také na naše matrace a postelové rošty (matrace a rošty), které jsme pro vás připravili v našem obchodě. Správně vybraná sada vám poskytne pohodlnou spací plochu, a tím samým kvalitní odpočinek.

Při zařizování ložnice nezapomínejte ani na další produkty. Nábytek do ložnice, dostupný v našem obchodě, je velmi atraktivní nabídka pro váš domov nebo byt. Kromě postele si určitě pořiďte šatní skříně do ložnice a komody do obývacího pokoje (komody do obýváku). Tyto produkty vám pomohou uspořádat a uložit vaše osobní věci. Můžete si také koupit noční stolky a toaletní stolky do ložnice.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Je matrace důležitá?

Většina modelů postelí jsou výrobky, které nebudou bez dodatečné matrace a roštu plně funkční. Proto je nákup matrace nezbytný. Matrace je produkt, který je přímo zodpovědný za komfort vašeho spánku. Proto stojí za to zajistit, aby byl tento prvek dokonale přizpůsoben vašim potřebám.

Při nákupu matrace nezapomeňte věnovat pozornost její velikosti, typu a tvrdosti samotné matrace. Tyto tři parametry vám umožní vybrat si produkt, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám. Díky tomu bude každodenní usínání potěšením a samotný spánek zaručí opravdu kvalitní odpočinkem.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Pro koho bude matrace 120x200 cm nejlepší?

Náš obchod nabízí řadu různých matrací, které se mohou také lišit velikostí. Jednou z nejoblíbenějších velikostí, kterou si naši zákazníci často vybírají, jsou matrace o velikosti 120x200 cm.

Matrace 120x200 cm jsou určeny pro postele, u kterých rám má stejné rozměry 120x200 cm. Matrace bude perfektně ideálně sedět na roštu. Taková plocha na spaní bude opravdu pohodlná. Tato velikost matrace bude ideální pro ty osoby, které spí sami a chtějí mít na odpočinek mimořádný komfort a prostor. Na matraci velikostí 120x200 cm se také vejdou dva lidé. Pokud je ložnice malá, bude volba matrace 120 x 200 cm ideální.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Jaké další velikosti matrací vám můžeme nabídnout?

Nabídka našich produktů je tak rozmanitá, že zde snadno najdete i jiné potřebné velikosti. Děti určitě osloví výrobky připravené speciálně pro ně – dětské matrace a matrace 80x200 čekají na naše nejmenší zákazníky. Pro jednotlivce doporučujeme matrace 90x200 a matrace 100x200. Pro páry budou vhodné trochu větší produkty – matrace 140x200, matrace 160x200 a matrace 180x200 na vás čekají.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Jakou matraci je nejlepší vybrat? Pěnová, taštičková nebo kokosová matrace?

Typ matrace také určuje, jak dobře se vám na ní bude spát. Výběr typu matrace pro konkrétní osobu je velmi individuální záležitost. Náš obchod nabízí různé typy matrací, takže si můžete snadno vybrat produkt, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Podívejte se sami!

Pěnové matrace jsou jedním z nejčastěji volených modelů. Jejich popularita je rozhodně dána poměrně nízkou cenou. Pěnové matrace jsou měkké nebo středně tvrdé kusy. Jsou spíše určeny pro děti nebo mládež. Osoby s větší tělesnou hmotností nemusí mít v případě pěnových modelů dostatečnou oporu pro páteř.

Pro ty, kteří hledají tvrdé modely, jsme připravili speciální nabídku. Naše kokosové matrace a matrace bonell (bonelové matrace) zajistí správnou oporu páteře. Tvrdost takové matrace může být výrazně větší než u pěnových výrobků. Dobrou volbou bude také tvrdá pružinová matrace.

Pokud hledáte moderní řešení, určitě si vyberte z naší nabídky taštičkové matrace. Tento výrobek využívá inovativní konstrukční technologii – odolné pružiny jsou zabalené do látkových taštiček, které obklopuji každou z nich. Jednotlivé taštičky jsou uspořádány vedle sebe, a celek je zase obklopen měkkým pěnovým potahem. Tato neobvyklá konstrukce je mimořádně trvanlivá a dělá matraci opravdu velmi pohodlnou. Kvalitní materiál použitý k výrobě matrace může mít také antialergické vlastnosti. I v případě taštičkových matrací, můžete volit mezi různými úrovněmi tuhosti. A vybrat si tak model, který bude nejlepší pro vás.

Pokud vám nebude vyhovovat tvrdost již zakoupené matrace, není nutné kupovat novou. V tomto případě můžete využít naši nabídku vrchních matrací, které tento problém vyřeší. Špičkové vrchní matrace jsou velmi chytrá řešení. Taková matrace tvoří dodatečný potah, který přikrývá už dříve zakoupenou matraci. Vyroben z vhodných materiálů, zajišťuje požadovanou tvrdost matrace a umožňuje, jak zvýšit, tak snížit její tuhost. Velikost vrchní matrace by měla být stejná jako velikost matrace, u které chcete upravit tvrdost.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz

 

Je tvrdost matrace důležitá?

Tvrdost, o které jsme se již zmiňovali je nesmírně důležitou vlastností matrace, která určuje komfort spánku a pohodlí samotného odpočinku. Určitě vybírejte matraci, jejíž tvrdost vám poskytne dobrou oporu pro záda a zajistí požadované pohodlí.

Pěnové matrace jsou obvykle měkké. Komfort spánku na příliš měkké matraci nemusí být dostatečně vysoký. Pokud však vaše tělo nepřirozeně zapadá do matrace, měli byste se rozhodnout pořídit si pevnější model. Náš obchod nabízí různé typy matrací. Vyberte si ten, jehož velikost a tuhost vám nejlépe vyhovují.

 

Matrace 120x200- Baumax.cz