Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Spací prostor (cm)
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Hledat

Pěnové matrace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    11
1    3  4  5    11
Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

22.04.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

06.05.2021

Výběr matrace je velmi důležitý - kvalitní produkt zajišťuje adekvátní regeneraci a podporuje zdravý spánek. Zatímco si však pamatujeme na nejdůležitější otázky při nákupu, když už matraci používáme, někdy zapomínáme na její hygienu. Mezitím je její...

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

Spánek je nejdůležitější věc. Vybirame postel do ložnice

14.07.2020

Spánek je nejdůležitější - pokud s tímto tvrzením souhlasíte, také víte, jak důležitá je pohodlná postel pro dobrý odpočinek. Při výběru se musíme rozhodnout, kolik místa máme - od toho zaleží výběr velikosti postele do ložnice.

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

02.05.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Pěnové matrace

 

Výběr pěnové matrace pro vaši ložnici je nesmírně důležitý. Potřebujete matraci, která vám poskytne především pohodlí na spaní. Perfektní matrace je také odolná a správně zvolená vám bude sloužit po mnoho let. Nezapomeňte si vybrat model, který je pro vás pohodlný a splňuje vaše potřeby v každém ohledu. Nejprve věnujte pozornost tvrdosti, typu pěny, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům a velikosti. Matrace, nabízené v našem obchodě, určitě splní tyto požadavky.

 


Správná úroveň tvrdosti pěnové matrace bude funkčním a moderním řešením, které vám zajistí kvalitní a klidný spánek

Proč budou pěnové matrace dostupné v naší nabídce dobrým řešením? Za prvé, pěnová výplň je obvykle extrémně flexibilní (zde je nejpopulárnější výplň z vysoce elastické pěny) a trvanlivá. Tvrdost pěnové matrace může mít také různé úrovně, díky čemu ji můžete dokonale přizpůsobit individuálním potřebám. Středně měkké matrace stále získávají na popularitě a vyhovují stále většímu počtu zákazníků. Je to také často volená a nejvíce doporučená tvrdost matrace pro dospělé uživatele. Pokud však patříte k lidem, kteří dávají přednost například tvrdé matraci, pak vám také dokážeme vyhovět. V našem obchodě najdete široký výběr pěnových matrací s odpovídající tvrdostí a flexibilitou pro potřeby každého uživatele. Lidé, kteří oceňují pohodlná a moderní řešení, si vyberou z nabídky pěnových matrací.


Není pěna jako pěna – vyberte si tu správnou výplň. Důležitá je pevnost matrace

Chcete se ve své posteli cítit pohodlně? Správná matrace je nezbytná. Materiál, ze kterého je pěnová matrace vyrobena, je velmi rozmanitý a individuálně přizpůsobený každému modelu. Oblíbené jsou výplně z velmi komfortní, vysoce elastické a termoelastické pěny. Obě se dokážou dobře přizpůsobit poloze těla, skvěle podpoří páteř a zároveň zajistí správné proudění vzduchu. Termoelastická pěna se navíc dokonale přizpůsobuje tělu a různým polohám v době spánku. Na druhou stranu jsou vysoce elastické pěny mimořádně dobrou volbou pro ty, kteří mají problémy se zády. Je to nejen odolný materiál, ale také poskytuje přiměřenou oporu. Pěnové matrace jsou také vhodnou volbou pro alergiky – zde je rozhodně nejlepší latexová výplň. Latexová matrace má totiž antialergické vlastnosti.


Pružinové nebo taštičkové matrace místo pěnové? Toto je mezi zákazníky osvědčená volba

Pěnová matrace je na trhu stále oblíbenější novinkou, poskytuje výjimečně pohodlný spánek, ale to neznamená, že si nemůžete vybrat jiné řešení. Pružinová matrace je také stále velmi populárním výrobkem. Je to natolik osvědčený typ matrace, že ji zákazníci stále rádi nakupují. Pružiny umístěné v matraci poskytují flexibilitu, a navíc se dokonale přizpůsobují tvaru a poloze těla. Pružiny se snadno přizpůsobí vaší spánkové poloze. Zajímavým řešením jsou také taštičkové matrace. Tento produkt je relativně nový – poskytuje také stabilní oporu páteře a pružiny instalované v takových modelech jsou extrémně citlivé na změnu polohy uživatele během spánku. Taštičkové matrace lze zpravidla velmi dobře přizpůsobit individuálním potřebám uživatelů, pokud jde o jejich úroveň tvrdosti, a to díky takzvaným zónám tvrdosti. Tvrdost matrace je nesmírně důležitá pro kvalitní spánek a noční odpočinek, proto nesmíme na tento faktor zapomínat. Pokud požadujete především pohodlí, podívejte se na nabídku našich velmi kvalitních produktů.


Vrchní matrace poskytuje dodatečný komfort při spánku

Pokud se nechcete zbavovat staré matrace, na kterou jste zvyklí, a chcete si zlepšit komfort spánku, vhodným řešením může být nákup vrchní matrace, takzvaného topperu. Je to model matrace, který je pokládán na starou, případně mírně opotřebovanou matraci, za účelem udělat její povrch rovnější a pohodlnější. Vrchní matrace jsou nejen extrémně tenké a vzdušné, ale také se mohou velmi přesně přizpůsobit staré matraci a uživateli. Vrchní matrace mají také pěnovou výplň, takže jsou to většinou pěnové matrace. Nejčastěji se pro jejich výrobu používá jeden z populárních druhů pěny.


Velikost a tvrdost matrace a nový perfektní výrobek

Výběr pěnové matrace nespočívá jen ve volbě nejlepší pro uživatele výplně, ale také velikosti matrace. Tvrdost matrace a její rozměry jsou faktory, které je třeba pečlivě zvážit při výběru ideálního pro nás modelu. Matrace mají velikosti obvykle od 80 x 200 cm do 180 x 200 cm. Populární volbou je velikost 140x200. Naše nabídka zahrnuje matrace s různými rozměry spací plochy. Kromě těch tradičních velikostí si můžete koupit například matraci se spací plochou 60x120cm, 70x140cm, 70x186cm nebo 80x160 cm. Menší matrace tohoto typu budou vhodné pro děti. Správná tvrdost, typ pěny a velikost matrace vám jistě zajistí vysoký komfort a kvalitní odpočinek. Navštivte náš obchod a vyberte si pro sebe perfektní pěnovou nebo pružinovou matraci. Produkty, které jsou u nás k dispozici, jsou různorodé, pokud jde o výplň, rozměry a tvrdost, takže mezi nimi určitě najdete výrobek ideální pro vaše potřeby.

 

Viz také

Matrace 80x200

Matrace 90x200

Matrace 100x200

Matrace 120x200

Matrace 140x200

Matrace 160x200

Matrace 180x200

Pružinové matrace

Kokosové matrace

Taštičkové matrace

Bonelové matrace

Skládací matrace

Vrchní matrace

Rošty


Využijte naší bohaté nabídky produktů a vyberete si nejen matraci 

Hledáte ideální výrobek nebo si chcete vybrat správnou matraci, její velikost nebo tvrdost? Nebo možná chcete atraktivně vyzdobit interiér své ložnice? Podívejte se na naši celou nabídku. Najdete tam nejen pohodlné, pěnové nebo pružinové modely matrací, ale také nábytek pro všechny příležitosti. Doporučujeme vám podívat se na náš nábytek do ložnice, a obzvlášť oblíbené mezi našimi zákazníky výrobky – pohodlné postele, dětské postele a komody do ložnice, a také noční stolky. Pokud naopak hledáte dětské matrace pro děti, podívejte se do kategorie dětské matrace. Zaručujeme vysokou kvalitu nabízených námi výrobků. U nás si vyberete nejen dokonalou matraci, ale také další nábytek a doplňky nejen do ložnice.