Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Spací prostor (cm)
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Hledat

Taštičkové matrace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    14
1    3  4  5    14
Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

Matrace pro miminko – jakou vybrat? Řiďte se těmito 5 faktory

02.05.2021

Vhodně zvolená matrace pro kojence znamená klidné, bezpečné a prospané noci - pro dítě i jeho rodiče! Je také zárukou zdravé páteře a minimalizování rizik vadného držení těla. Malé děti tráví většinu dne v posteli. Proto musíme zvolit kvalitní matraci...

Jakou matraci vybrat pro alergika

Jakou matraci vybrat pro alergika

10.05.2021

Pokud vám téma alergií není cizí, určitě víte, že provádění každodenních činností, včetně usínání za přítomnosti alergenů, není snadné a bezproblémové. Zhoršující se příznaky alergií - jako jsou slzení očí, rýma nebo svědění kůže - jsou obzvláště...

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

06.05.2021

Výběr matrace je velmi důležitý - kvalitní produkt zajišťuje adekvátní regeneraci a podporuje zdravý spánek. Zatímco si však pamatujeme na nejdůležitější otázky při nákupu, když už matraci používáme, někdy zapomínáme na její hygienu. Mezitím je její...

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Taštičkové matrace


Spánek je základem pro správné fungování lidského těla. Dobrý spánek a regenerace energie vám dovolí každé ráno vstát a vzdorovat výzvám nového dne. Proto je tak důležité zajistit, aby místo na spaní bylo pohodlné a poskytovalo vám klid a intimitu. Podívejte se, jaké produkty vám mohou pomoci zařídit si pohodlnou ložnici a jak vypadají taštičkové matrace.

 


Perfektní matrace právě pro vás

Náš obchod nabízí produkty, ze kterých si určitě vyberete něco ideálního jen pro sebe. Nabízíme nábytek do ložnice, který změní váš domov nebo byt a udělá z vaší ložnice skutečně intimní, estetický a praktický interiér. Nezbytné budou také postele, které nabízíme, a příslušné k nim matrace a postelové rošty. Kromě toho si můžete koupit také šatní skříně do ložnice a komody do obývacího pokoje. Tento nábytek vám pomůže uschovat a uspořádat si oblečení, obuv a osobní věci (šperky, kosmetiku a dokumenty). Užitečné mohou být také noční stolky a toaletní stolky.

Matrace jsou samozřejmě v každé ložnici nesmírně důležité. Poskytují vám totiž místo na spaní. Dobrá matrace je zárukou pohodlného spánku, dobrého odpočinku a regenerace energie na celý den. Existuje mnoho typů matrací, výběr té správné zajistí komfort při jejím používání

Můžete se rozhodnout pro pěnové matrace, kokosové matrace, matrace bonell nebo vrchní matrace. Jedním z nejpopulárnějších modelů jsou taštičkové matrace. Podívejte se, proč jsou tolik oblíbené mezi zákazníky. 

Matrace nabízené v našem obchodě jsou velmi kvalitní výrobky. Materiál použitý na výrobu matrace má často hypoalergenní vlastnosti, což je významná vlastnost pro alergiky. Taková matrace je vyrobená z prodyšných materiálů, které umožňují dobrou cirkulaci vzduchu, brání rozvoji plísní, bakterií a roztočů. V našem obchodě jsou k dispozici matrace, které perfektně se přizpůsobí k tělu, poskytují dokonalou oporu páteři a zajišťují vysoký komfort spánku.


Taštičkové pružiny, tzn. konstrukce kapesní matrace

Taštičková matrace je jedinečný výrobek. Její konstrukce je pozoruhodná. Pružiny matrace jsou obklopeny pěnou a vytvářejí „taštičky“. Jednotlivé taštičky jsou umístěny těsně vedle sebe - takto je vyrobena hlavní vrstva matrace. Celé je to zase potaženo pěnou a potahem. Díky této neobvyklé konstrukci jsou taštičkové matrace odolné a pevné.

Díky jedinečné konstrukci mají taštičkové matrace pozoruhodné vlastnosti. Výrobky jsou mimořádně flexibilní, přičemž zároveň jsou dokonalou oporou páteře. To je nesmírně důležité, pokud chcete v noci změnit polohu spánku nebo když na matraci spí dvě osoby s různou tělesnou hmotností. Jednotlivé taštičky v těchto matracích pomohou přizpůsobit se hmotnosti a tvaru těla jejich uživatelů. 

V případě pružinových matrací získáte odolnost a flexibilitu. Pěnové modely mají zase různé úrovně tvrdosti. Kombinací obou těchto výhod tvoři matrace se systémem taštiček - taštičkové matrace. Tyto modely dostupné v naší nabídce jsou skutečně unikátním výrobkem.


Taštičkové matrace – výhody a nevýhody

Jako každý výrobek, i kapesní matrace mají své výhody a nevýhody. Obrovskou výhodou v případě taštičkových matrací je použití taštičkových pružin. Tyto prvky mohou fungovat nezávisle na sobě, díky čemuž dokonale se přizpůsobují tvaru těla spících osob. Konkrétní zóny matrace se přizpůsobí naší tělesné hmotnosti. To výrazně zvyšuje komfort spánku uživatele.

Vzhledem ke specifické konstrukci je možné získat takovou tvrdost matrace, která bude pro daného klienta nejlepší. V našem obchodě jsou k dispozici měkké, středně měkké, středně tvrdé a tvrdé matrace.


Jak vybrat dobrou taštičkovou matraci?

Výběr matrace může být obtížný, zejména pro lidi, kteří v tomto oboru nemají mnoho zkušeností. Při výběru matrace stojí za to věnovat pozornost zejména její tvrdosti a velikosti. Zjistěte proč.


Velikost matrace

Vhodná velikost matrace vám poskytne dobré místo na spaní. Velikost matrace je dána jak vašimi potřebami, tak prostorovými možnostmi vašeho interiéru. Do velké místnosti můžete dát větší postele, a tehdy i větší matrace. Do menších ložnic se nevejde velký nábytek, proto je potřeba vybrat ten odpovídající velikosti. 

Náš obchod nabízí matrace v různých velikostech. Můžeme vám nabídnout následující produkty:

Matrace 80x200

Matrace 90x200

Matrace 100x200

Matrace 120x200

Matrace 140x200

Matrace 160x200

Matrace 180x200

Pěnové matrace

Pružinové matrace

Kokosové matrace

Bonelové matrace

Skládací matrace

Vrchní matrace

Rošty

Vhodná velikost matrace vám zajistí klidný a pohodlný spánek.


Tvrdost matrace

Při výběru matrace zaměřte se také na její tvrdost. Pevnost matrace je pružnost a její schopnost podpořit vaši páteř v co nejpřirozenější poloze. Matrace mohou být měkké, středně měkké, středně tvrdé a tvrdé. Tvrdost matrace byste měli volit s ohledem na individuální preference, ale také některých užitečných vlastností. Pravidlem je, že čím je vyšší tělesná hmotnost, tím tvrdší by matrace měla být. Dětské matrace by měly být měkčí. Tvrdost matrace by zákazník měl volit individuálně. Pokud na matraci spí dvě osoby, je potřeba zvolit tvrdost matrace dle osoby s vyšší hmotností.