Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Spací prostor (cm)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Matrace 140x200

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Matrace je pravděpodobně nejdůležitějším předmětem ve vaší ložnici . V posteli trávíte obrovskou část svého života, tudíž se ujistěte, že koupíte takovou, která je pro vás opravdu pohodlná. Jen ta správná matrace vám poskytne skutečnou regeneraci. To zaručí zdravý hluboký spánek a dá vám sílu na každý následující den.

V sortimentu obchodní sítě Baumax naleznete vynikající výběr matrací s rozměry 140x200 centimetrů.

Matrace 140x200 - Baumax

 

Který typ je nejvhodnější?

 

Pěnové matrace jsou nejoblíbenější variantou v této kategorii. Jsou cenově dostupné a velmi praktickým řešením. Struktura takové matrace je založena na pěnové kazetě, která se liší v závislosti na ceně. Nejlevnější jsou matrace z polyuretanové pěny. Ta má však slabší ortopedické vlastnosti a kratší životnost než ostatní typy. Matrace z vysoce elastických pěn představují mnohem lepší kvalitu. Mohou sloužit uživateli mnoho let a dobře se přizpůsobí vašemu tělu. Nejvíce oceněné jsou však pohodlné matrace z termoelastické pěny. Takové produkty mají pozitivní vliv na zdraví páteře.

 

Zní to hezky, že? Fungují stejně dobře! Matrace, vyrobené z kokosového vlákna, si zachovává antialergické vlastnosti a snižuje růst bakterií. Z hygienických důvodů stojí za to ji použít ve vaší posteli. Požitá vlákna jsou také velmi trvanlivým materiálem, který dělá kokosové matrace produktem doporučeným pro většinu uživatelů.

 

Tyto matrace jsou založeny na pružinovém systému. Kapesní matrace jsou tradičním řešením, ve kterém je každá pružina umístěna v samostatném sáčku. Díky tomu pracují nezávisle na sobě, takže neklidný spánek jedné osoby neovlivňuje spánek druhé. Matrace Bonel jsou zase vybaveny systémem pružin spojených spirálovým drátem. To se promítá do rovnoměrného rozložení hmotnosti a tím i pohodlného spánku pro oba uživatele.