Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Spací prostor (cm)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Délka (cm)
Tvrdost
Hledat

Matrace 140x200

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
3259,00 Kč / ks
Výprodej
1  2  3  4    
Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

Kterou matraci si vybrat? 4 praktická doporučení

31.10.2019

Pokud vám záleží na zdravém spánku a lepší pohodě každé ráno, zapomeňte na polovičatá řešení v podobě pohovky nebo gauče a vyberte si pohodlnou postel s dobře zvolenou matrací.

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

Jak čistit matraci? Podívejte se na naše účinné způsoby

06.05.2021

Výběr matrace je velmi důležitý - kvalitní produkt zajišťuje adekvátní regeneraci a podporuje zdravý spánek. Zatímco si však pamatujeme na nejdůležitější otázky při nákupu, když už matraci používáme, někdy zapomínáme na její hygienu. Mezitím je její...

Tvrdá nebo měkká? Jak si vybrat správnou matraci?

Tvrdá nebo měkká? Jak si vybrat správnou matraci?

13.07.2020

Matrace není zrovna pozoruhodným prvkem vybavení ložnic, ale je velmi důležitá pro zdravou páteř a kvalitní spánek. Není nutné nikoho přesvědčovat, jak důležitý je odpočinek a jaký vliv má kvalitní noční spánek na naše každodenní fungování. Stále více...

Jakou matraci vybrat pro alergika

Jakou matraci vybrat pro alergika

10.05.2021

Pokud vám téma alergií není cizí, určitě víte, že provádění každodenních činností, včetně usínání za přítomnosti alergenů, není snadné a bezproblémové. Zhoršující se příznaky alergií - jako jsou slzení očí, rýma nebo svědění kůže - jsou obzvláště...

Matrace 140x200


Spánek je jedním z nejdůležitějších aspektů života. Právě díky dobrému a pohodlnému spánku máte možnost odpočívat a regenerovat energii na další den. Proto je tak důležité se pořádně vyspat. Naše nabídka nábytku do ložnice vám pomůže zajistit dokonalý komfort spánku. Seznamte se s nabídkou, mimo jiné, s matrací 140 x 200 cm, která bude skvělým řešením pro vaši ložnici.

 


Jaké výrobky do ložnice vám můžeme nabídnout?

Zařídit si ložnici není jednoduché. Místnost musí být pohodlná, funkční a estetická. Naštěstí může pomoci nábytek do ložnice, který nabízí náš obchod. Tyto jedinečné produkty vám pomohou vytvořit intimní a pohodlný prostor. Díky naší nabídce bude každodenní odpočinek opravdovým potěšením.


Jak vybrat správnou postel?

Postel je nejdůležitějším prvkem každé ložnice. Vhodné postele vám nejen zajistí klidný a regenerační spánek, ale budou také skutečnou ozdobou místnosti. Při nákupu postele si můžete vybrat ze dvou typů: ty, ke kterým je třeba zakoupit samostatně postelové rošty a matrace, nebo ty, kde jsou tyto dva prvky již integrovány do konstrukce samotné postele. Chcete-li vybrat správný typ postele, nezapomeňte se podívat na naši nabídku a produkty prezentované v našem obchodě.


Jaké kusy nábytku se vyplatí si ještě pořídit

Postel není jediným nábytkem do ložnice, který vám můžeme nabídnout. Do této místnosti si určitě také pořiďte šatní skříně do ložnice a elegantní komody do obývacího pokoje. Tento nábytek vám pomůže uspořádat si oblečení, obuv a další osobní věci. Správně vybrané, budou také zdůrazňovat styl převládající v ložnici. Do této místnosti můžete navíc přidat noční stolky a toaletní stolky. Tento chytrý nábytek poslouží k uložení nejnutnějších věcí, bude také atraktivní ozdobou interiéru.


A co raději celá sestava?

Nákup nábytku může být pro některé lidi skutečnou výzvou. Výběr správných produktů může být obtížný, a proto vycházíme vstříc potřebám našich zákazníků. Ložnicové sestavy připravené v našem obchodě tvoří atraktivní kolekce produktů. Konkrétní kolekce je udržována v jednotném stylu a umožňuje zajímavě uspořádat interiér. To je dobrý návrh pro ty, pro které může být obtížné samému sestavit celé vybavení.


Jaké velikosti matrací vám můžeme nabídnout?

Naše nabídka obsahuje různé prvky. Široký výběr produktů je přizpůsobený nejrůznějším potřebám a požadavkům našich klientů. Nejinak je tomu u námi nabízených matrací. U nás jsou k dispozici různé modely matrací. Podívejte se sami!

Dobrá matrace je taková, která je přizpůsobena potřebám osoby, která na ní spí. Proto je tak důležité zvolit správnou velikost, typ a tvrdost matrace. Náš obchod nabízí dětské matrace, matrace pro jednotlivce a páry. Do malých místností budou vhodné matrace 80x200 a matrace 90x200. Takové velikosti matrací budou ideální pro děti a mládež. Dospělí s větší pravděpodobností využijí nabídku širších produktů - pro ně jsme připravili matrace 100x200 a matrace 120x200. Pro páry a dvojice máme zase připravenou nabídku, která obsahuje matrace 160x200, matrace 180x200 a matrace 140x200 cm uvedené také v této kategorii.

 

Viz také

Matrace 80x200

Matrace 90x200

Matrace 100x200

Matrace 120x200

Matrace 160x200

Matrace 180x200

Pěnové matrace

Pružinové matrace

Kokosové matrace

Taštičkové matrace

Bonelové matrace

Skládací matrace

Vrchní matrace

Rošty


Pro koho je vhodná matrace 140x200 cm?

Matrace 140x200 cm jsou dokonalým řešením pro jednotlivce a páry. Tato velikost je vhodná pro postel 140x200 cm. Pokud je jedna ložnice pro jednou osobu dostatečně velká, matrace 140x200 cm poskytne danému uživateli maximální pohodlí při spánku. Na druhou stranu potěší rovněž páry - prostor na spaní je dostatečně velký, aby se na ní vešla dvojice bez problémů. 


Jaký typ matrace bude nejlepší?

Náš obchod nabízí sortiment různých typů matrací. Správně zvolený typ vám zajistí klidný a pohodlný odpočinek. Podívejte se, co vše jsme pro vás připravili.

Pěnové matrace jsou mezi našimi zákazníky mimořádně oblíbené. Atraktivní cena a snadné použití dělají z pěnových matrací velmi požadovaný výrobek. Kokosové matrace a matrace bonell jsou stejně oblíbené.

Jedinečnou a atraktivní nabídku tvoři taštičkové matrace. Taštičkové matrace jsou chytrou kombinací výhod pružinové matrace a pěnové matrace. Odolné pružiny jsou obklopeny pěnovou výplni. Takové taštíčky s pružiny k sobě těsně přiléhají. Celek je dodatečně obložen vrstvou pěny. Tato konstrukce zajišťuje trvanlivost povrchu matrace a dělá kapesní matrace nejlepší volbou pro mnoholeté využití.  
Latexové matrace se doporučují obzvlášť alergikům. Tyto výrobky jsou totiž hypoalergenní. K postelím si můžete také zakoupit taštičkové matrace, pěnové nebo pružinové modely a přikrýt je tenkou latexovou matrací. Získáte tak kvalitní plochu na spaní a postel bude navíc hypoalergenní.


Je důležitá tvrdost matrace?

U každé matrace je úroveň tvrdosti velmi důležitá. Přiměřená tvrdost vám zajistí zdravý spánek, dobrou oporu pro vaši páteř a umožní vám regenerovat energii. Ráno se probudíte svěží a odpočatí. Matrace může být měkká, středně měkká, středně tvrdá nebo tvrdá.
Měkké a středně měkké matrace jsou pevností určené hlavně pro děti. Dospělí budou spíše potřebovat tvrdší modely – příliš měkká vyplň, může způsobit, že se některé části těla nepřirozeně ohnou, takže páteř nebude řádně podepřena. Středně tvrdé a tvrdé modely vám umožní zachovat přirozenou polohu páteře. Poloha těla bude pohodlná. Pro osoby s hmotností větší než 80 kg se doporučují matrace s vyšší tvrdostí.


Co když jste zvolili špatnou tvrdost?

Jsou vaše pružinové, pěnové, taštičkové nebo matrace bonell příliš tvrdé nebo příliš měkké? Spí se vám špatně na staré matraci? Nemusíte hned kupovat nový model. Nabízené námi vrchní matrace vyřeší váš problém. Povrchové modely vám pomohou napravit případné nepříjemnosti způsobené nevhodnou tvrdosti matrace. Vrchní matrace by měla mít stejnou velikost jako hlavní výrobek.