Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Barva
Realizační doba
Hledat

Barové židle

Třídit podle:
seřadit
filtrovat

Hoker je pohodlná barová židle, která bude ideální zejména v moderních interiérech. Sedadlo tohoto typu je nejen široce používané, ale také představuje skvělé pohodlí. Toto je povinný prvek pro každého člena rodiny v kuchyni. Používá se i na kuchyňské ostrovy a vysoké vrcholy.

Židle barové - Baumax

Moderní barové stoličky ideální pro studio

Pokud jste vlastníkem studia nebo je váš byt prostě malý, hoker je pro vás ideálním řešením. V těsnějším interiéru není kuchyň často samostatnou místností, je spíše propojená s obývacím pokojem. Dělící úsek, na kterém bude umístěn stůl, je skvělý nápad na oddělení těchto zón. Samozřejmě, vedle něj by měli stát moderní barové židle. Toto řešení nejenže vytváří přirozenou hranici mezi kuchyňským koutel a obývacím pokojem, ale stává se i dodatečným prostorem na relaxaci. V malé přístavbě nemusí být dost místa na stůl s židlemi, takže bar s hoker bude pro něj tou správnou alternativou. To vám umožní pohodlně se stravovat nebo sedět s koktejlem v dobré společnosti.

 

Hokers - ztělesnění pohodlí a elegance

V obchodní síti Baumax najdete velký výběr levných barových židlí, které kombinují atraktivní design s dokonalým povrchem. Díky použití kvalitních materiálů zůstane hoker dlouhodobě v perfektním stavu. Varianty jsou dostupné v našem sortimentu v podobě tradičních židlí s dlouhou nohou, ale i moderních barových pultů pro kuchyň. Ty jsou mimo jiné vybaveny systémem nastavení výšky, který vám umožní nastavit židli podle individuálních potřeb a parametrů stolu. Některé modely byly také vybaveny nízkým opěradlem, které uvolní bederní páteř. Široká nabídka levných barových židlí v obchodní síti Baumax vám umožní vybrat si variantu, který splňuje všechny vaše požadavky.