Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Hledat

Zahradní jezírka

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
349,00 Kč / bm
3950,00 Kč / ks
455,00 Kč / bm
685,00 Kč / bm
145,00 Kč / bm
245,00 Kč / bm
59,00 Kč / ks
849,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1449,00 Kč / ks
1949,00 Kč / ks
3999,00 Kč / ks
1  2    

Zahradní jezírka

První řešení, které nás napadne, pokud se jedná o zařizování zahrady, je její osazení vhodnými keři, rostlinami a sazenicemi, které díky svým krásným barvám budou potěšením pro naše oči- zahradní jezírka

Není to ale jediná myšlenka, která nás může napadnout při navrhování naší zahrady. Mnozí chtějí mít na zahradě alespoň malou vodní nádrž, která bude mít zajímavý vliv na celkový vzhled a stane se unikátním doplňkem na naší zahradě.

 

Dobrým nápadem může být zde jezírko. K jeho pořízení budeme potřebovat řadu doplňků, jako např.: Zahradní jezírka - Baumax

 

Všechny tyto výrobky bezpochyby najdeme v nabídce obchodu BauMax.

Při navrhování zahradního jezírka, je důležité pamatovat na to, jaká má být jeho velikost a jak má být navržené. Hlavními dekoračními prvky budou pak veškeré druhy vodních rostlin a ozdobné kameny. Dalšími prvky, které mohou být zajímavým estetickým řešením, mohou být různé typy osvětlení a zahradní lampy.

Zahradní lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

 

S námi si připravíte místo na zahradní jezírko bez problémů!

 

Při plánování umístění jezírka na zahradě, musíme s předstihem připravit místo, ve kterém bude využíváno. K tomu potřebujeme určité zahradnické nářadí, obzvlášť lopaty a rýče, pomocí kterých budeme moci vykopat dostatečně velkou a hlubokou díru, ve které umístíme vybranou nádrž.

Mít na zahradě vlastní jezírko je obrovská satisfakce, ale musíte vědět, že vyžaduje také velké množství práce a péči. Je třeba počítat s pravidelným čištěním nádrže, používání filtrů a prostředků k zamezení růstu řas a taky je třeba pamatovat na vhodný výběr rostlin.

 

Pamatujte, že dobře udržované jezírko bude ozdobou, která vytvoří výjimečný a neopakovatelné klima ve vaší zahradě.