Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dekorační kačenka

59,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Dekorační kačena Mallard duck

219,00 Kč / ks

Dekorace pro zahradní jezírka

Jezírka jsou především ozdobou zahrady. Udržovaná zahrada s krásným jezírkem tvoří ucelený, velmi efektní celek. Zahradní jezírko je touhou mnoha z nás, ale aby ozdobilo zahradu, musí být speciálně připraveno a vyzdobeno. Takové uspořádání vyžaduje hodně přemýšlení a zručné kombinování jeho prvků. Dekorace pro zahradní jezírka jsou zajímavým a velmi estetickým doplňkem aranžmá. Rozhodněte se pro výběr různých druhů figurek a umělých rostlin do vodní nádrže, které obohatí celou vaši zahradu a nemovitost. 

Dekorace pro zahradní jezírka- Baumax.cz

Jaké jezírkové dekorace vybrat?

Výběr dekorací a doplňků pro jezírka je velmi široký. Pamatujte, že v první řadě musíte mít při jejich nákupu návrh pro zahradní jezírka, ale zároveň vzít v ohled vzhled celé zahrady. Důležité je vzít v ohled velikost jezírka, příliš mnoho ozdob totiž jeho vzhled vůbec nezlepší. Může to pak působit komicky a ne esteticky. Tohoto typu dekorace lze rozdělit do několika skupin.

Kaskády a jezírkové fontány

Pokud chcete, aby vaše zahradní jezírko lahodilo nejen očím, ale také uším, můžete využít prvky jako různé druhy kaskád nebo fontán. Tato malá zahradní architektura a relaxační zvuk vody uklidní vaše smysly a připomene zvuky horských potoků. Neustálý pohyb vodní plochy odradí komáry, kteří preferují stojaté vodní nádrže. Tato nenápadná úprava zabrání tomu, aby se vaše zahrada a jezírko staly kolonií hmyzu. Fontány a kaskády, dekorace pro jezírka, jsou dostupné v různých vzorech, tvarech a barvách. Bez problémů najdete produkty, které ladí s dekorem a aranžmá zbytku vaší zahrady - navštivte ještě dnes naši prodejnu. Zóna s krásnou vodní fontánou se stane místem, kde budete rádi trávit čas. Možná byste měli zvážit umístění vhodné lavičky v blízkosti rostlin.

Sošky a figurky pro zahradní jezírka

Další skupinou jezírkových dekorací, které dodávají jezírku originální vzhled, jsou prvky, jako jsou zahradní figurky a sošky. Výběr dostupných typů a tvarů je velmi různorodý. Velmi oblíbené jsou dekorace ve tvaru ptáčků – labutě, kachny a zahradní čápi. Jedná se o velmi estetické dekorace, které stojí za to vybrat, aby dodaly vašemu zahradnímu jezírku jedinečné kouzlo a zajímavý charakter. Nejoblíbenější a zároveň nejstylovější materiál je kov, kámen a stále častěji také exotické dřevo, které se vyznačuje odolností vůči negativnímu působení vody. Hledáte ten správný produkt? - naše nabídka Vás rozhodně upoutá. 

Osvětlení pro zahradní jezírko

Jedinečnou atmosféru na zahradě vám pomůže vytvořit příslušné osvětlení pro zahradní jezírko. Do vodní nádrže můžete umístit barevná svítidla, která vám umožní vychutnat si jedinečnou atmosféru na zahradě i ve večerních hodinách. Osvětlení jezírka je velmi důležité. Světelné dekorace promění po setmění hladinu vody v kouzelné a tajemné místo. V tuto večerní dobu, tento prvek dekorace bude bezpochybně nejatraktivnějším místem v zahradě. Můžete si vybrat mezi dvěma typy osvětlení – povrchovým a tím, které lze instalovat pod vodou. Svítidla namontovaná pod vodou osvětlí její povrch světlem. Vyberte si jezírkové osvětlení z nabídky naší prodejny, abyste ještě více zdůraznili jedinečnost a atraktivitu tohoto místa.

Jak pečovat o zahradní jezírko?

Jezírko je samo o sobě krásnou dekorací zahrady. Nejdůležitějším způsobem péče o jezírko je jeho čištění, které by mělo být prováděno pravidelně. Nejjednodušší způsob, jak udržovat čistotu vody, je používat jezírkové filtry, speciální přípravky pro zahradní jezírka nebo jezírkové vysavače, díky kterým jej efektivně vyčistíte. Udržování čistoty je velmi důležité, zvláště pokud máte na zahradě rostliny a ryby. Jakékoliv nečistoty, bahno a řasy mohou zkazit celý efekt, na kterém jste pracovali.

Pokud maté zájem o jezírkové dekorace – jejich širokou nabídku najdete v našem obchodě!
 

Jak postavit zahradní jezírko?

Jak postavit zahradní jezírko?

Jezírko může ozdobit každou zahradu. Jedinečné kouzlo jezírka zajišťují plovoucí ryby nebo pěstované v nich rostliny. Odpočinek v blízkosti zahradního jezírka poskytuje pozitivní vizuální podněty a usnadňuje relaxaci. Je to také skvělé místo pro dětské...

Moderní zahradní jezírka

Moderní zahradní jezírka

Jezírko v zahradě vypadá velmi působivě, a přestože jeho péčí musíte věnovat čas, výsledek rozhodně stojí za to. Voda má relaxační účinky a příjemně ochlazuje, a pokud k jezírku přidáme atmosférické osvětlení, naše zahrada se po západu slunce promění...

Jak pečovat o kapry Koi v jezírku?

Jak pečovat o kapry Koi v jezírku?

Atraktivní jezírka se na domácích zahradách objevují stále častěji. Do větších nádrží se s oblibou vysazují ryby a jedním z nejoblíbenějších druhů je bezesporu Koi kapr. Než však zavedete ryby do svého jezírka, měli byste se podívat na požadavky ...