Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Čerpadlo pro sochy PondoCompact 300i

349,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Čerpadlo pro PondoCompact 300i 57502...

599,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Fontánové čerpadlo PondoCompact 500i 57503

465,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Fontánové čerpadlo PondoCompact 800i 57504...

589,00 Kč / ks
Moderní zahradní jezírka

Moderní zahradní jezírka

Jezírko v zahradě vypadá velmi působivě, a přestože jeho péčí musíte věnovat čas, výsledek rozhodně stojí za to. Voda má relaxační účinky a příjemně ochlazuje, a pokud k jezírku přidáme atmosférické osvětlení, naše zahrada se po západu slunce promění...

Jak pečovat o kapry Koi v jezírku?

Jak pečovat o kapry Koi v jezírku?

Atraktivní jezírka se na domácích zahradách objevují stále častěji. Do větších nádrží se s oblibou vysazují ryby a jedním z nejoblíbenějších druhů je bezesporu Koi kapr. Než však zavedete ryby do svého jezírka, měli byste se podívat na požadavky ...

Jaké vybrat čerpadlo pro zahradní jezírko?

Jaké vybrat čerpadlo pro zahradní jezírko?

Každý, komu záleží na jeho zahradě a zajímá se o její zajímavé uspořádání, si uvědomuje, že na vzhled zahrady nemaji vliv pouze rostliny. Dokonalá zeleň vypadá nejlépe v kombinaci s dalšími dekorativními prvky, jako jsou malé potoky, kaskády, vodopády...

Čerpadla pro zahradní jezírka

 

Zahradní jezírka jsou malé umělé ekosystémy, které stavíme ve svých zahradách. Potřebujete spolehlivá čerpadla pro vaše zahradní jezírka? Naše firma nabízí široký výběr kvalitních čerpadel speciálně navržených pro zahradní jezírka. S našimi čerpadly získáte optimální provoz a účinné cirkulaci vody, což je klíčové pro udržení zdravého a čistého prostředí vašeho jezírka. Naše čerpadla jsou vyrobená z odolných materiálů a disponují výkonnými motory, které zajišťují spolehlivý chod a nízkou spotřebu energie. Navíc, nabízíme různé velikosti a typy čerpadel, aby vyhovovaly různým velikostem a nárokům zahradních jezírek. Naše profesionální a přátelské týmy vám rády poradí s výběrem toho správného čerpadla a poskytnou vám podporu při instalaci a údržbě. Kontaktujte nás ještě dnes a zajistěte si kvalitní čerpadlo pro vaše zahradní jezírko, které zlepší jeho funkčnost a estetiku.

 

Čerpadla pro zahradní jezírka- Baumax.cz

 

Malý ekosystém zahradního jezírka

Jezírko ve vaší zahradě je umělý, malý vodní ekosystém. Vodní okruh v nádrži je uzavřený - to znamená, že nedochází k neustálému přítoku čisté, čerstvé vody zvenčí a nádrž nevypouští použitou, špinavou a odvzdušněnou vodu. Pokud taková situace nebude řízena, může to způsobit vážné poškození našeho jezírka. Narušení stavu tohoto malého ekosystému začíná silným rozkvětem řas a bakterií. Voda je zakalená a vydává nepříjemný zápach. Silný zákal způsobuje drastické snížení obsahu kyslíku, vývoj anaerobních bakterií a nakonec náš rybník začíná být velmi zanesený, přerůstá a mění se v ošklivou, kalnou a nepříjemně páchnoucí kaluž.

Aby se takové situací zabránilo, stačí investovat do nákupu vhodného jezírkového čerpadla.

 

Čerpadla pro zahradní jezírka- Baumax.cz

 

Dobrý stav jezírka, čistá voda- čerpadla pro zahradní jezírka

Dobrý stav jezírka, čistá voda a její správné provzdušnění učiní z jezírka krásný dekorativní prvek naší zahrady. Výběr správného čerpadla nám pomůže udržovat nádrž v požadovaném stavu.

Jezírkové čerpadlo funguje tak, že nasává vodu, filtruje ji a pak ji vrací zpět do nádrže. Při výběru čerpadla byste měli pečlivě zvážit jeho výkon - čerpadlo s nedostatečným výkonem nemusí být schopné očistit celou nádrž a řasy se mohou množit příliš rychle. Pečlivé přečtení pokynů a informací poskytnutých výrobcem vám pomůže vybrat vhodné čerpadlo. Výkonnost jezírkového čerpadla se obvykle udává v počtu litrů vody, které dokáže čerpadlo filtrovat za hodinu.

Jezírková čerpadla jsou obvykle méně účinná a méně vyspělá než čerpadla pro bazény - dávejte pozor, abyste do zahradního jezírka nedávali bazénová čerpadla, protože mohou zničit výsadby a naši práci při výstavbě jezírka.

Jezírkové čerpadlo lze také připojit ke kaskádě nebo fontáně. Pokud se chystáme připojit zařízení k několika bodům, nezapomeňte zvolit dostatečně výkonné čerpadlo.

 

Zahradní jezírka- Baumax.cz