Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva
Více
Rozměry (cm)
Více
Hledat

Deky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4  5    
289,00 Kč / ks
509,00 Kč / ks
586,00 Kč / ks
399,00 Kč / ks 489,00 Kč / ks
Akce
799,00 Kč / ks 1029,00 Kč / ks
Akce
399,00 Kč / ks 489,00 Kč / ks
Akce
599,00 Kč / ks 749,00 Kč / ks
Akce
1  2  3  4  5    
Moderní ložnice – jak ji zařídit?

Moderní ložnice – jak ji zařídit?

05.06.2021

Každá ložnice by měla být vhodná pro odpočinek, relaxaci a uvolnění. Je to místo, kde trávíme velkou část dne, proto správné a promyšlené uspořádání místnosti usnadní její optimální využití. Aby byla moderní ložnice funkční, měli byste si vybrat pohodlnou

V našem sortimentu naleznete přikrývky a deky v různých velikostech, barvách a materiálech. Specifickou kategorií jsou deky pro děti, jejichž jedinečný vzhled z nich dělá pěkný dárek.

Deka pro obývací pokoj a ložnici – kterou si vybrat?

V současnosti se stále více pozornosti věnuje detailům. Jsou to do značné míry ty, které určují celkový vzhled našeho domova. Proto jsou při zařizování interiérů velmi důležité. Nepochybně jde o přikrývky, které plní spoustu různých funkcí. Na jedné straně je obtížné si bez nich představit večerní čtení knihy nebo filmové promítání a na druhé straně je lze použít jako deku při odpočinku na vaší posteli, nebo pohovce.   Deky - BauMax

Přikrývku si vždy přizpůsobte tak, aby zapadla do vašeho vkusu a stylu.

Důležité prvky:

  • Materiál

  • Hmotnost

  • Rozměry

  • Barva

 

U každé deky si zkontrolujte její konce. Pro delší výdrž je vhodnější, aby byla zakončena pomocí střapců, nebo křížovým stehem. V druhé polovině roku, kdy je nejčastěji používána kvůli zimě, doporučujeme vybrat deku z vlny. Pokud ji chcete pouze jako dekoraci, například v obývacím pokoji, zaměřte se na přikrývky vyrobené z akrylu. V naší nabídce samozřejmě naleznete obě varianty.

Deka pro děti

Aktuálně svému dítěti můžete vybrat ze široké škály různých doplňků do dětského pokoje, včetně přikrývek, u kterých byste však nad správným výběrem měli strávit trochu více času. Proč? Neposkytuje jim pouze teplo, ale zároveň je i uklidňuje. Deky, dostupné v naší nabídce, jsou v různých barvách a velikostech. Naleznete u nás přikrývky vhodné pro děti všech věkových kategorií. Ty, které jsou navíc obohacené kouzly, jim pomohou k lepšímu spánku – podobně jako plyšová zvířátka.

Dejte dítěti klid a pohodu díky přikrývkám, které jsou k dispozici právě u nás!