Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (mm)
Materiál
Více
Typ produktu
Více
Druh sortimentu
Více
Objem (l)
Barva
Více
Hloubka (cm)
Šířka (cm)
Výška (cm)
Realizační doba
Hledat

Koupelnové doplňky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    21
259,00 Kč / ks
369,00 Kč / ks
349,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
159,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
199,00 Kč / ks
389,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
30,00 Kč / ks
29,00 Kč / ks
49,00 Kč / ks
30,00 Kč / ks
29,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
29,00 Kč / ks
1    3  4  5    21

Jak si vybírat koupelnové doplňky?

Koupelnové doplňky - BauMax

Před koupí koupelnových doplňků doporučujeme se ujistit o stavu vaší koupelny. Pokud je vaše koupelna čerstvě po rekonstrukci a máte už nápad na její zařízení a určitý styl – volba by neměla být problémem. V jiných případech může výběr koupelnového příslušenství zkomplikovat charakter a bude zapotřebí výměna. Doplňky by měly vždy vylepšit místnost a nábytek v ní.

Většina koupelnových doplňků je spojena se skladovacím systémem a umožňuje vám udržovat pořádek v místnosti. I doplňky spojené s každodenní hygienou jsou důležité. Při výběru byste měli vzít v úvahu prostor, který máte. V malých koupelnách stojí za zvážení funkčnosti a ergonomie vybraného příslušenství. To by měly být umístěné na takových místech, aby nenarušovalo každodenní činnosti související s hygienou.

Koupelna má být místem, které slouží k relaxaci a uklidnění těla i duše. Neměly by se v ní nacházet předměty, které zbytečně ruší. Při zařizování koupelny se vyhýbejte kýčovitým doplňkům, které mohou být sice vtipné, ale do běžné koupelny jednoduše nepatří.

Plastové postavičky, toaletní papír s vtipnými popisy nebo miniaturní golfové hřiště kolem mísy vás několikrát rozesměje, ale postupem času bude akorát kazit celkový dojem z tohoto prostoru. Výjimku mají rodiny s malými dětmi, které chtějí své děti zabavit a koupit jim nejrůznější koupelnové hračky. A během dne je můžete mít uklizené ve skříňce.

 

Důležitá je barevnost

 

Máte-li koupelnu v tlumených barvách, můžete ji oživit pomocí pestrých barev příslušenství. Zaměřte se na jednu dominantní barvu, která se objeví ve všech doplňcích vaší koupelny.

Jednoduché a strohé tvary s kovovými barvami dokonale padnou do interiéru moderní koupelny. Dekorace z přírodního kamene budou naopak lepším řešením pro klasické vybavení.

Při zařizování koupelny doporučujeme dodržovat obecná pravidla, nikoli aktuální trendy jedné sezóny. Materiály, jako je ocel, kámen a sklo, jsou nadčasové. Vypadají působivě v moderních i klasických úpravách. Při hledání doplňků do koupelny stojí za to navštívit obchodní síť BauMax, kde najdete široký sortiment koupelnových doplňků, které odpovídají každému uspořádání.