Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sprchové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3999,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
1  2    

Sprchové dveře jsou mimořádně důležitým prvkem každého sprchového koutu. Rozhodují o konečném vzhledu a následně i o vzhledu celé koupelny. Estetické problémy však nejsou všechno. Sprchové dveře se často používají a navíc jsou vystaveny nepříznivým vlivům - vlhkosti nebo saponátu. Proto by měly mít nejvyšší kvalitu. Během sestavování sortimentu na našich prodejnách jsme sbírali produkty od renomovaných výrobců, které se charakterizují svou výjimečnou spolehlivostí a odolností.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou.Sprchové dveře - Baumax

Které sprchové dveře si vybrat? Stručně o typech

V našich obchodech najdete spousty modelů sprchových dveří - odlišných z hlediska vzhledu a způsobu otevírání. Volba těch správných by měla být diktována především vašim vkusem, ale i možnostmi, které vytváří vaše koupelna. Abychom vám usnadnili vyběr, budeme diskutovat o nejběžnějších typech sprchových dveří:

 

Mají velmi pohodlný a nejběžnější způsob otevírání. Budou skvělé u koutů walk-in s lineární drenáží v moderních interiérech, ale i v malých koupelnách.

 

Otevírají se tradičním způsobem, což znamená, že potřebují trochu více místa. Z tohoto důvodu jsou nejvhodnější do střední nebo velké koupelny.

 

  • Složené sprchové dveře

Jinak zn ámé jako skládací dveře. Budou zajímavým doplňkem a nezaberou moc prostoru.

Všechny sprchové dveře lze namontovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu. Podrobné informace o každém z nabízených produktů najdete v jeho popisu.

Sprcha v koupelně - hotový kout nebone?

Sprchy jsou v posledních letech ještě populárnější než vany. Ceníme si jich z důvodu možnosti rychlé koupele, pohodlným používáním a estetického vzhledu. Z tohoto důvodu dnešní trh nabízí mnoho příležitostí pro vytvoření sprchového koutu ve vaší koupelně. Oblíbeným řešením je investovat do tradičního sprchového koutu, který je připraven na sprchu - to je bezpochyby nejpohodlnější a nejjednodušší možnost realizace. Další variantou je jeho nezávislé vytvoření a obložení dlažbou, což dává mnohem větší svobodu při organizaci interiéru. To také vytváří větší prostor pro manévrování v koupelně.