Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Hledat

Sprchové dveře

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3    
1  2  3    
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Sprchový kout se sprchovou vaničkou či bez?

Sprchový kout se sprchovou vaničkou či bez?

18.09.2021

Jak vkusně a prakticky zařídit koupelnu? Sprchový kout se sprchovou vaničkou je tradičním řešením, které se těší neustálé oblibě při zařizování koupelny. Je pohodlný a funkční a široký výběr sprchových vaniček a sprchových koutů znamená, že kabina s vanič

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Sprchové dveře

 

Sprchové dveře jsou mimořádně důležitým prvkem každého sprchového koutu. Rozhodují o konečném vzhledu a následně i o vzhledu celé koupelny. Estetické problémy však nejsou všechno. Sprchové dveře se často používají a navíc jsou vystaveny nepříznivým vlivům - vlhkosti nebo saponátu. Proto by měly mít nejvyšší kvalitu.  V průběhu výběru sortimentu pro naše zákazníky jsme vybírali produkty renomovaných výrobců, které jsou charakteristické svou výjimečnou spolehlivostí a odolností.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s naší nabídkou.


 

 

Které sprchové dveře si vybrat?

Stručně o typech

V našich obchodech najdete spousty modelů sprchových dveří - odlišných z hlediska vzhledu a způsobu otevírání. Volba těch správných by měla být diktována především vašim vkusem, ale i možnostmi, které vytváří vaše koupelna. Abychom vám usnadnili vyběr, budeme diskutovat o nejběžnějších typech:

 

Mají velmi pohodlný a nejběžnější způsob otevírání. Budou skvělé u koutů walk-in s lineární drenáží v moderních interiérech, ale i v malých koupelnách.

 

Sprchové dveře do niky se otevírají se tradičním způsobem, což znamená, že potřebují trochu více místa. Z tohoto důvodu jsou nejvhodnější do střední nebo velké koupelny.

 

  • Složené sprchové dveře

Jinak známé jako skládací dveře. Budou zajímavým doplňkem a nezaberou moc prostoru.

 

Všechny lze namontovat na sprchovou vaničku nebo přímo na podlahu. Podrobné informace o každém z nabízených produktů najdete v jeho popisu.

 

 

Sprcha v koupelně - hotový kout nebo ne?

Sprchy jsou v posledních letech ještě populárnější než vany. Ceníme si jich z důvodu možnosti rychlé koupele, pohodlným používáním a estetického vzhledu. Z tohoto důvodu dnešní trh nabízí mnoho příležitostí pro vytvoření sprchového koutu ve vaší koupelně. Oblíbeným řešením je investovat do tradičního sprchového koutu, který je připraven na sprchu - to je bezpochyby nejpohodlnější a nejjednodušší možnost realizace. Další variantou je jeho nezávislé vytvoření a obložení dlažbou, což dává mnohem větší svobodu při organizaci interiéru. To také vytváří větší prostor pro manévrování v koupelně.