Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Výška (cm)
Druh
Výrobce
Barva
Šířka (cm)
Hledat

Příslušenství pro vany

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
429,00 Kč / ks
399,00 Kč / ks
1299,00 Kč / ks
1  2    
Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

17.01.2021

Vana je velmi důležitým prvkem zařízení koupelny, který vám umožní vytvořit relaxační zónu v soukromí vašeho domova. Z množství a rozmanitosti modelů dostupných na trhu se vám zatočí hlava, takže před nákupem stojí za zvážení, která vana splňuje vaše...

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Příslušenství pro vany

Uspořádání koupelny znamená šikovné umístění toalety, umyvadla, sprchy a vany v místnosti. Zařízení by mělo být pohodlné pro každého uživatele a funkční v každém ohledu. Při instalaci vany bude jistě nápomocné vhodné příslušenství pro vany. Nohy, krycí panely k vanám a sifony spolu se samotnou vanou vytvoří sadu, která bude praktická a estetická.

 

Příslušenství pro vany- Baumax.cz

 

Zařízení koupelny na jedničku!

Zařízení koupelny (vybavení koupelny) je jednou z oblastí zařizování interiéru. Skládá se z mnoha prvků, které vám umožní vytvořit praktický a pohodlný interiér. V této kategorii najdete sprchové kabiny (sprchové kouty), vaničky, koupelnové baterie (vodovodní baterie) a koupelnovou keramiku. Všechny tyto prvky vám umožní zachovat hygienu a čistotu, takže stojí za to, aby tyto výrobky byly dobře nainstalovány spolu s dalším příslušenstvím, které je doprovází.

 

Perfektní vany pro každého

Velká část našich zákazníků se při zařizování interiéru koupelny rozhoduje pro koupi vany. Vana je multifunkční výrobek. Slouží nejen k péči o hygienu a vzhled, ale také je místem, kde můžete zrelaxovat po náročném a stresujícím dni v práci. Naše nabídka zahrnuje volně stojící vany, rohové vany a obdélníkové vany. Při výběru vany věnujte pozornost její velikosti a přizpůsobte výrobek prostoru, který mate ve vaší koupelně.

 

Příslušenství pro vany- Baumax.cz

 

Příslušenství k vaně

Instalace vany je jedna věc, ale kromě toho vana musí být řádně připojena k vodovodnímu potrubí a odtoku. Také stojí za to postarat se o estetický vzhled celku. V takovém případě vám bude nápomocné vhodné příslušenství k vaně.

 

Krycí panely k vaně

Mezi příslušenství k vanám patří například kryty. Krycí panely k vanám (krycí panely pro vany) jsou především estetickým doplňkem. Umožňují elegantně skrýt instalaci a dát interiéru koupelny atraktivní vzhled. V nabídce našeho obchodu najdete krycí panely k nejpopulárnějším velikostem van.

 

Nohy k vanám

Správné umístění vany je nejen výběr vhodného místa, ale také nastavení vhodné výšky. K tomu účelu slouží příslušné nohy k vanám, které se přimontují na vanu při jejich instalaci. Pokud nohy nejsou součástí sady (tzn., jsou dodávány spolu s vanou), je nutné je zakoupit samostatně. Nohy nejen dodají vaně patřičnou výšku, ale také ji stabilizují a umožní efektivní připojení vodních a kanalizačních systémů.

 

Sifony a sanitární instalace

V nabídce příslušenství k vanám najdete také sifony do vany. Tyto produkty umožňují připojení vodoinstalace k samotné vaně. V opačném případě by bylo nemožné použít vanu. Mezi našimi produkty najdete sifony, které budou vhodné pro zvolený vámi model vany.

 

Příslušenství pro vany- Baumax.cz