Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Délka (cm)
včetně vaničky
Značka
Hledat

Vanové zástěny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

17.01.2021

Vana je velmi důležitým prvkem zařízení koupelny, který vám umožní vytvořit relaxační zónu v soukromí vašeho domova. Z množství a rozmanitosti modelů dostupných na trhu se vám zatočí hlava, takže před nákupem stojí za zvážení, která vana splňuje vaše...

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Vanové zástěny


Při zařizování koupelny si často musíte vybrat: sprchu nebo vanu? Obě možnosti mají výhody a nevýhody - stojí za to zvážit obě možnosti, než se rozhodnete správně. Velký význam budou mít také individuální preference každého člena domácnosti. Někdy je těžké rozhodnout se pro jednu možnost, naštěstí existují řešení, která vám umožní vytvořit koupelnu s místem jak pro vanu, tak pro sprchu. Pro takové uspořádání budou užitečné vanové zástěny. Podívejte se, jak vám tyto chytré produkty umožní funkčně zařídit vaše koupelnové prostory.

 


Praktická vanová zástěna

Vanová zástěna není nic jiného než skleněný panel, který je namontován na vany. Díky němu můžete vytvořit funkční sprchový kout. Vaše vany pak budou sloužit nejen ke koupání, ale také se budete moci po instalaci sprchy osprchovat.

Vanová zástěna ochrání vaši koupelnu před rozlitou na podlahu vodou. Voda cákající ze sprchy bude blokována zástěnou a bude téct do vany, což vám ušetří zbytečnou práci při uklízení koupelny po každém sprchování. Vanová zástěna přitom nebude překážet koupání a relaxaci ve vaně, díky čemu budou obě možností stále k dispozici každému z členů domácnosti.

Instalace vanové zástěny vám umožní užít si radost z vany a sprchy rovněž v malých koupelnách. Funkční zástěny mohou mít různou šířku a výšku, takže výběr správného produktu nebude obtížný. Užijte si chytrá, multifunkční řešení také doma nebo v bytě. Členové domácnosti a hosté rozhodně ocení takové řešení. 

Vanová zástěna bude také užitečná, pokud nechcete postavit další sprchový kout. Zástěnu můžete také nainstalovat do koupelny, pokud chcete rozdělit zóny v místnosti. Průhledná nebo poloprůhledná výplň (sklo je nejpoužívanějším materiálem) zástěny vytvoří decentní, ale fyzickou bariéru. Je to dobrý způsob, jak oddělit mokrou oblast od zbytku koupelny.

Zástěny můžete instalovat na různé typy van. Zástěna je proto vhodná pro výrobky, jako jsou rohové vany, obdélníkové vany a volně stojící vany.


Jak vypadá skládací vanová zástěna?

Existuje mnoho typů vanových zástěn, ale skládací zástěna bude určitě zajímavým produktem. Skládací zástěny vám umožní vytvořit sprchové kabiny vedle van. Díky tomu si nemusíte dělat starosti se zalitím podlahy koupelny vodou. Dveře takové zástěny mohou být zasunovací a skládací - vyberte si model, který vám bude nejlépe vyhovovat.


Skládací zástěna je dokonalým produktem pro vanu instalovanou ve výklenku. Pokud je montáž prováděna pečlivě, vany a vanové zástěny vytvoří jeden estetický prvek. Díky tomu bude vaše koupelna vypadat velmi atraktivně.

 

Jednodílné a dvoudílné vanové zástěny

Naše nabídka obsahuje kromě skládacích zástěn také jednodílné a dvoudílné zástěny.

Jednodílná zástěna je jeden panel, který se montuje na vanu nebo zeď vedle vany. Jeho výplň (sklo nebo tvrzené sklo) vám umožní získat průhlednou nebo poloprůhlednou bariéru. Zástěna přijde vhod, když se chcete osprchovat. Je to také dobrý způsob, jak oddělit vanu od zbytku místnosti.
Dvoudílná zástěna má zase jedny otočné dveře. Je to vhodná volba, pokud potřebujete větší zástěnu, ale zároveň nechcete, aby zabrala celý prostor a zabránila vám ve vstupu do vany. Skvělou volbou zde bude zástěna složená ze dvou prvků.


Výplň vanové zástěny 

Vanová zástěna je výrobek, který může mít různé výplně. Nejběžnější je sklo a tvrzené sklo. Dodatečná povrchová úprava na skle ochrání zástěnu před poškrábáním nebo poškozením. Skleněná zástěna je umístěna do hliníkových rámů, které mohou mít různé barvy provedení (chromová, zlatá, černá nebo jiné). Šířka a výška zástěny by měla být přizpůsobena šířce vany.

Postarejte se o správnou instalaci jednodílné nebo dvoudílné zástěny a jejího osazení na vaně. Pečlivá montáž zajistí, že si koupelnu užijete a ušetří vám případné opravy. Zvláštní pozornost by měla být věnována vhodné ochraně proti vlhkosti.


Podívejte se na naši nabídku vanových zástěn a koupelnových doplňků

Vanová zástěna je jenom jedním z mnoha produktů, které vám pomohou vybavit a dokončit koupelnu. Užitečné bude také příslušenství k vanám, které vám pomohou vytvořit plně funkční interiér. Nohy a sifony se budou hodit při montáži vany, vybírejte proto výrobky s odpovídající šířkou, výškou a hloubkou.

Náš obchod vám navíc může nabídnout široký výběr koupelnových doplňků. Nabízíme odpadkové koše, WC kartáče, mýdlenky, dávkovače mýdla a mnoho dalších. Při vybavování koupelny si nezapomeňte koupit také ručníky a koupelnové předložky.