Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Tvar
Šířka (cm)
Materiál
Hloubka (cm)
Celková výška (cm)
Délka (cm)
Vanička se sedátkem
Kryt vaničky
Průměr sifónu (cm)
Sifón v sadě
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Sprchové vaničky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1799,00 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
2499,00 Kč / ks
1049,00 Kč / ks 1299,00 Kč / ks
Akce
2499,00 Kč / ks 2899,00 Kč / ks
Akce
1699,00 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
2599,00 Kč / ks
1690,00 Kč / ks
1  2    

Jakou sprchovou vaničku vybrat do koupelny?

Sprchové vaničky a jejich výběr je důležitý úloha, nejen proto, že je široká nabídka. Během rozhodovaní o koupi sprchové vaničky musíte zvážit, zda chcete mít sprchu s mělkou nebo hlubokou sprchovou vaničkou a jaký tvar by to měl být. Je také důležité, kolik místa máme v koupelně.

 

Čemu věnovat pozornost při nákupu?Vaničky - Baumax

Tvar vaničky

V nabídce můžete najít vaničky různých tvarů:

  • čtvrtkruhové vaničky

  • čtvercové vaničky,

  • obdélníkové vaničky

  • asymetrické vaničky.

Významný vliv na výběr správné sprchové vaničky má množství volného místa v koupelně a odpovídající tvar sprchové vaničky ke sprchovému koutu. Stojí za zmínku, že výběrem sprchového koutu a sprchové vaničky od jednoho výrobce bude montáž sprchové vaničky mnohem jednoduší. Když se rozhodnete pro čtvrtkruhovou nebo asymetrickou sprchovou vaničku, můžete ušetřit prostor v koupelně. Proto jsou vhodné do menších koupelen.

Čtvercová a obdélníková sprchová vanička bude vhodnější pro velkou koupelnu, ve které máme větší prostor na realizaci. Nejběžnější materiály pro výrobu sprchových vaniček je smalt, akrylát a keramika. Kvalita materiálu sprchové vaničky je jedním z důležitých faktorů ovlivňujících komfort při sprchování.

 

  •  Hluboké vaničky:

​         Hluboké sprchové vaničky jsou praktickým řešením pro každou koupelnu a skvělou volbou pro lidi, kteří si nemůžou dovolit vanu kvůli omezenému prostoru. Když se rozhodnete pro hlubokou vaničku, můžete ji použít i na jiné účely při kterých byste použili vanu. Je to ideálna volba pro ty, kteří oceňují praktické použití a standardní řešení.

  •  Nízké vaničky:

​        Pokud máte k dispozici moderní koupelnu, můžete si vybrat mělkou sprchovou vaničku. S tímto řešením můžete zdůraznit individuální styl koupelny a zvětšit opticky prostor. Mělká vanička je vhodná do malých, ale i velkých koupelen. Bude ideální pro osoby, které oceňují minimalistický a moderní koupelnový styl.

 

V naší nabídce najdete vaničky za atraktívní ceny. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou!