Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Délka (cm)
Hledat

Obdélníkové vany

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
3599,00 Kč / ks 3999,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

Instalace vany krok za krokem. Na co se soustředit?

15.11.2019

Během renovace koupelny je instalace vany jedním z časově nejnáročnějších prací. Doporučujeme si předem zjistit informace, které jsou potřebné k tomuto procesu, aby se později předešlo chybám.

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

Jakou vanu vybrat do koupelny? Pomůžeme vám s výběrem

17.01.2021

Vana je velmi důležitým prvkem zařízení koupelny, který vám umožní vytvořit relaxační zónu v soukromí vašeho domova. Z množství a rozmanitosti modelů dostupných na trhu se vám zatočí hlava, takže před nákupem stojí za zvážení, která vana splňuje vaše...

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Při renovací koupelny mnoho lidí zápasí s dilematem, zda by v něm měla být vana, sprchový kout nebo obojí. Pokud si to můžete dovolit, je nejlepší vybrat návrh číslo tři, a to vanu i sprchový kout. Bez ohledu na to, pro co se rozhodnete, dozvíte se více o nejoblíbenějším koupelnovém řešení  - tj. obdélníková vana.

Obchod Baumax nabízí řadu modelů, které jistě zapadnou do vašeho vkusu. Přesvědčte se sami!

Jednoduché vany - Baumax

Obdélníková vana, nebo čas na odpočinek!

Obdélníková vana je model, který se nejčastěji vyskytuje v koupelnách. To není překvapující, protože jeho tvar je velmi vhodný pro potřeby každého z nás. V současnosti je vana v bytě synonymem luxusu, protože žádná jiná forma odpočinku nemůže nahradit dlouhou a příjemnou koupel v pěně. Stylová vana by měla být místem, kde se můžete alespoň na chvíli vzdát každodenních starostí, abyste jste se mohli zcela uvolnit a odpočinout si. Jak si vyberete perfektní model? Poradíme!

Levná vana - je to možné!

Levné a dobré! To je doména Baumaxu, a to platí pro každou kategorii, včetně van! Při rozhodování o takovém nákupu byste měli věnovat pozornost několika otázkám. Hodně záleží na tom, jak velkou koupelnu máte a jak je tvarovaná.

Obdélníková vana 170/75 bude určitě fungovat perfektně ve velkých koupelnách, kde si můžete dovolit takové šílenství. Menší interiéry bohužel ukládají mnoho omezení, ačkoli kvůli dostupnosti různých velikostí, i v tomto případě určitě najdete kompromis. Velmi důležitým aspektem je i styl, ve kterém je koupelna zdobená. Obdélníková vana je zde absolutně spolehlivá, která se díky své univerzálnosti přizpůsobí jakémukoliv uspořádání.

Nečekejte a podívejte se na naši nabídku dnes. Srdečně Vás zveme!