Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Hloubka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Výška (cm)
S možností spaní
Úložný prostor
Realizační doba
Hledat

Sofy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
4529,00 Kč / ks
4529,00 Kč / ks
4529,00 Kč / ks
4529,00 Kč / ks
8699,00 Kč / ks
10999,00 Kč / ks
9799,00 Kč / ks
8099,00 Kč / ks
1  2    

Sofa jsou jedním z nejdůležitějších prvků našich domů a bytů. Pokoj dobře přizpůsobený celému designu interiéru zvyšuje jeho estetickou hodnotu. Sofa přináší do pokoje příjemnou a útulnou atmosféru. Kromě toho je nepostradatelná při večerním odpočinku před televizí, je užitečná pro pohodlné čtení knih nebo je nepostradatelným místem k sezení, během návštěvy hostů. Moderní sofa, které jsou k dispozici v našem katalogu, splňují i ty největší očekávání a potřeby. Fungují skvěle v pokoji pro teenagery nebo v dětském pokoji, ale i ve velkém obývacím pokoji!

Sofy - Baumax

Proč stojí za to mít rozkládací sofa v obývacím pokoji nebo ložnici?

 

Není pochyb, že nejdůležitějším argumentem ve prospěch koupě rozkládací sofa je její vysoká funkčnost. Ne každý má velkou a samostatnou ložnici, do které se vejde postel s matrací. Z tohoto důvodu je sofa ideálním řešením, po složení navíc získáte místo, které se v našem obývacím pokoji nedá vynechat během dne. Často se stává, že dvoupokojový byt, který až dosud stačil pro potřeby páru, se začíná zmenšovat, jelikož se začnou rozšiřovat o dítě. Poté se vzdají pohodlí v ložnici, aby měli místo na hraní a na rozvoj dítěte. V této situaci je rozkládací sofa naprostou nezbytností, abyste se při spánku mohli cítit pohodlně a zároveň aby se minimalizoval prostor v obývacím pokoji.

 

Výběr sofa v obchodní síti Baumax

 

V katalogu našich výrobků kromě rozkládacích sedacích souprav a sedacích souprav, najdete jednolůžkové, ale i dvoulůžkové sofa. Příznivci minimalistického a klasičtějšího nábytku u nás určitě něco najdou. Naše nabídka je určena i pro děti a mládež, pro které máme vzorované látky a dekora ní polštáře. Díky sofa si zajistíte kvalitní odpočinek a to bez ohledu na jejím výběru.