Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Jídelní sestavy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2  3  4    
12099,00 Kč / set
6999,00 Kč / set 8799,00 Kč / set
Akce
4099,00 Kč / set 4699,00 Kč / set
Akce
1899,00 Kč / set 2399,00 Kč / set
Akce
7599,00 Kč / set 9999,00 Kč / set
Akce
10499,00 Kč / set
3699,00 Kč / set
1  2  3  4    

Snídaně, obědy a večeře v rodinném kruhu jsou jedním z nejcennějších momentů každého dne. Přestože nejsme vždy schopni každý den oslavit tento den, stůl se židlemi navrženými pro tento účel by měl být v každém domě - velkém i menším. Vítejte v obchodní síti Baumax, kde najdete vše, co potřebujete pro svůj domov!

 Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou stylových sad stolů a židlí pro jídelnu a obývací pokoj!

Jídelní sestavy - Baumax

Moderní stoly se židlemi

 

Jídelna a obývací pokoj jsou místa, kde trávíme nejvíce času. Právě tam si sedneme k rodinnému jídlu, hostíme naše přátele, příbuzné, odpočíváme a získáváme sílu pro každodenní výzvy.

Abyste si mohli vychutnat všechny velkoleposti spojené s tímto nábytkem, měl by být řádně rozmístěn. Sada stolu a židlí je nedílnou součástí jídelny a obývacího pokoje, doporuujeme věnovat pozornost na pá otázek. První klíčovou otázkou je výběr správné sady pro zkrášlení interiéru, kterým je obývací pokoj. Stůl se židlemi by měl harmonicky ladit se zbytkem vybavení, proto v moderních pokojích není prostor pro tradiční řešení. Pokud pečujete o efektivní a moderní vzhled obývacího pokoje a jídelny, jsou lepší soupravy v tlumených barvách, obohacené o efektní vzory. V obývacím pokoji zdobené v tradiční atmosféře jsou nejlepší prezentovány hnědé soupravy.

Přesvědčte se sami, jak dramaticky změnit atmosféru vašeho obývacího pokoje!

 

Kuchyň spojená s obývacím pokojem

 

V poslední době jsou stále populárnější otevřené kuchyně do obývacího pokoje. To vše díky vysoké funkčnosti takového řešení, ale i úžasnému efektu. Pokud se rozhodnete pro takové spojení, povinným prvkem bude velký stůl se židlemi. Hledáte perfektní set pro sebe?

Zveme vás, abyste se seznámili s nabídkou Baumaxu! Užijte si nákupy - spokojenost zaručena!