Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Průměr
Barva
Hledat

Trampolíny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
6990,00 Kč / ks 7490,00 Kč / ks
Akce
Novinky
5590,00 Kč / ks 5990,00 Kč / ks
Akce
Novinky
4590,00 Kč / ks
Akce
Novinky
Jaké trampolíny jsou  vhodné pro děti – pomůžeme Vám vybrat bezpečné zařízení 0

Jaké trampolíny jsou vhodné pro děti – pomůžeme Vám vybrat bezpečné zařízení 0

24.01.2021

Trampolíny, stejně jako zahradní bazény, pískoviště a zahradní houpačky pro děti, se používají především k tomu, aby se naše děti nenudily na čerstvém vzduchu a trávily co nejvíce času venku. Podporují také fyzickou aktivitu, čímž zajišťují zdraví ...

Instalace trampolíny - návod krok za krokem

Instalace trampolíny - návod krok za krokem

20.07.2021

Trampolína je stále oblíbenějším způsobem aktivní relaxace na zahradě nejen pro děti, ale i pro dospělé. Stejně jako mnohem dražší zahradní bazény podporuje trávení času venku a zároveň zlepšuje motorickou koordinaci, posiluje nohy, pomáhá zhubnout,

Top 5 hraček na zahradu Uspořádejte s námi hřiště pro menší a větší děti

Top 5 hraček na zahradu Uspořádejte s námi hřiště pro menší a větší děti

07.04.2022

​Zahrada je ideálním místem pro chvíle relaxace a blaženého odpočinku za slunečných letních dnů. Je to chillout zóna a místo, kde si děti mohou bezstarostně hrát...

Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Zahradní trampolíny

Když slunce svítí čím dál více a teplota způsobuje, že je těžké zůstat doma, rádi měníme interiér bytu na zahradu (zahrada a stavebniny). Nic nemůže zlepšit vaši náladu tolik, jako společnost blízkých a relaxace na zahradě (zahrada a volný čas). Jaký je ještě nejlepší způsob trávení času? Aktivní! Z tohoto důvodu bychom vám rádi představili skvělou kategorii, která zahrnuje zahradní trampolíny. Trampolíny jsou stálé častějším prvkem domácích zahrad a rekreačních pozemků. A získávají si stále větší oblibu u dospělých a dětí. Dětské, zahradní, domácí a fitness trampolíny. Výrobci uvádějí na trh stálé nové zajímavé modely. Odkud pochází tato rostoucí popularita? Zjistěte to!

 

Trampolíny- Baumax.cz

 

Zahradní trampolína - typy a velikosti

Zahradní trampolína je gymnastické zařízení používané pro skoky do výšky, akrobacii a cvičení. Skládá se z vodorovného kovového rámu a pružné skákací plochy natažené přes něj ve výšce přibližně 1 m od země. Sportovní verze trampolíny umožňuje trénovat svaly a tvarovat postavu.

Existují dva základní typy zahradních trampolín: Trampolína se sítí - určená především pro nejmenší, kteří právě začínají své dobrodružství se skákáním. Síť chrání dítě před pádem z trampolíny. U některých modelů síťka také chrání před možností oděru nebo poranění těla o konstrukční prvky trampolíny, jako jsou pružiny nebo tyče. Trampolíny jsou k dispozici v několika různých velikostech. Průměr nejmenších modelů dosahuje přibližně 150 cm, největších dokonce až 400 cm.

Trampolína bez ochranné sítě - je určená pro zkušenější uživatele. Umožňuje provádět složitější akrobacii. Na trampolínu bez ochrany můžete volně skákat a seskakovat z něj. Nedoporučuje se, aby tento model trampolín používali děti. Nedostatečná ochrana může být pro dítě nebezpečná a bezpečnost při hraní je v případě dětí nejdůležitější faktor.

 

Čemu stojí věnovat pozornost

Maximální zatížení - to znamená maximální celková hmotnost těch, kteří používají trampolínu najednou. Překročení maximálního zatížení může způsobit poškození skákací plochy, zlomení rámu nebo poškození pružin, a tím nenapravitelné poškození trampolíny.

Rám - musí být pevný. Tloušťka jednotlivých prvků je důležitá. Pokud by byl rám příliš tenký, mohl by se při používání trampolíny zlomit. Rám může být potažen pěnou, která ochrání uživatele před možným zraněním tvrdými nebo vyčnívajícími prvky.

Skákací plocha - nazývaná skákací podložkou - by měla být vyrobena z pružného a odolného materiálu. Její kvalita bude mít vliv na zábavu a kvalitu cvičení. Při nákupu další skákací plochy pro již zakoupenou trampolínu dávejte pozor na průměr podložky a počet pružin.

Pružiny - díky nim je možné skákat na trampolíně. Pružiny by měly být solidní a jejich upevnění jak k rámu, tak ke skákací ploše musí být bezpečné a stabilní. Je dobré, když má model přídavný chránič, pod kterým jsou skryté spojovací prvky. Tím je zajištěno bezpečí pří používání trampolíny. Kryt pružin - má dvě funkce. Prvotní funkcí krytu je ochrana před uvíznutím nohy mezí pružiny. Kryt navíc chrání pružiny před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Při výběru krytů věnujte pozornost průměru daného modelu.

Žebřík k trampolíně - umožňuje pohodlný vstup a sestup z trampolíny. Je to důležitý prvek zejména pro nejmladší uživatele.

 

Trampolíny- Baumax.cz

 

Sport a zábava na zahradě

Pohyb je zdraví a jak víte, zahrada je nejlepším místem pro různé aktivity. A tady je také místo pro trampolínu – hit mezi mladými a staršími! Tato kategorie zahrnuje pevné modely, které poskytnou spoustu radosti každému, kdo se rozhodne pro tento druh aktivity. Každá trampolína dostupná v naší nabídce je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky nimž je bezpečná a stabilní. V závislosti na vašich individuálních potřebách si můžete vybrat menší nebo větší model. Kvůli komfortu, pohodlí a bezpečnosti uživatelů máme také trampolíny vybavené protiskluzovým žebříkem. Rozhodnutí je jenom na vás!

 

Zahradní trampolíny pro děti

Není pochyb o tom, že zahradní trampolína je pozvánkou k aktivní zábavě na čerstvém vzduchu. Skákání na trampolíně je skvělý způsob, jak strávit teplé odpoledne. Tato zábava rozvíjí motorickou koordinaci a fyzickou kondici. Trampolína je skutečným hitem, takže si ji zákazníci pořizují jako dárek pro své blízké. Je to také skvělý přístroj pro dospělé, kteří jsou stále mladí duší. Chystáte se v blízké budoucnosti uspořádat zahradní party? Pak překvapte své přátele a dejte si na zahradu trampolínu! Zaručujeme, že vaše party bude výjimečná a vaši přátelé ohromeni!

 

Trampolíny- Baumax.cz

 

Nečekejte a ještě dnes se seznamte z nabídkou obchodu BauMax! Srdečně vás zveme!