Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Průměr
Barva
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Trampolíny

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3990,00 Kč / ks
Novinky
4990,00 Kč / ks
Novinky
4790,00 Kč / ks
5690,00 Kč / ks
Akce
7490,00 Kč / ks
Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Jaké trampolíny jsou  vhodné pro děti – pomůžeme Vám vybrat bezpečné zařízení 0

Jaké trampolíny jsou vhodné pro děti – pomůžeme Vám vybrat bezpečné zařízení 0

24.01.2021

Trampolíny, stejně jako zahradní bazény, pískoviště a zahradní houpačky pro děti, se používají především k tomu, aby se naše děti nenudily na čerstvém vzduchu a trávily co nejvíce času venku. Podporují také fyzickou aktivitu, čímž zajišťují zdraví ...

Trampolíny

Když slunce vykukuje stále víc skrze oblaka a teplota vás probouzí k životu, není nic lepšího než jít ven na zahradu a trávit čas s vašimi blízkými. Jak se však nejlépe využije takový den? Aktivně! Z tohoto důvodu chceme představit velkou kategorii, v níž se nachází trampolíny na zahrady. Toto zařízení určitě udělá velký dojem na vaše blízké. Nečekejte a podívejte se na nabídku obchodní sítě Baumax již dnes! Srdečně vás zveme!

Trampolíny - Baumax

Trampolína na zahradu pro aktivní zábavu

 

Pohyb je zdravý, a jak víte, zahrada je nejcennějším místem pro všechny druhy aktivit. A tady je místo pro trampolínu – ty nejsou oblíbené pouze u dětí, ale i u dospělých! V této kategorii jsou solidní zahradní trampolíny, které přinesou hodně radosti každému, kdo se rozhodne pro tento typ zábavy. 

Každá trampolína v naší nabídce je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je bezpečná a stabilní. V závislosti na vašich individuálních potřebách si můžete vybrat menší nebo větší model. V zájmu pohodlí a bezpečnosti uživatelů máme trampolíny vybavené protiskluzovým žebříkem. Rozhodnutí je pouze na vás!

 

Zahradní trampolíny pro děti

 

Není pochyb o tom, že trampolína na zahradě je pozvánkou na aktivní venkovní hru. Skákání na trampolíně je skvělý způsob, jak strávit teplé odpoledne. Tato zábava rozvíjí fyzickou koordinaci a kondici. Trampolína je skutečným hitem, takže zákazníci ji chtějí koupit jako dárek pro své blízké. Je to také vynikající přístroj pro dospělé, kteří jsou mladí v srdci.

Připravujete v blízké budoucnosti zahradní oslavu? V takovém případě překvapte přátele a dejte si na zahradu trampolínu! Garantujeme, že vaši přátelé budou velmi ohromeni!

Mnozí z vás si bez ní neumí představit zahradu. Neposkytuje pouze skvělou zábavu pro vaše děti, ale i pro vaše blízké. Díky houpačce si budete moci odpočinout na vlastní zahradě. Zároveň se nevzdáváte soukromí, takže vás nemůže nikdo rušit. Vše v kategorii: Hračky na zahradu