Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Výška (cm)
Šířka (cm)
Barva
Více
Maximální zatížení (kg)
Hledat

Hračky na zahradu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
899,00 Kč / ks
Novinky
10999,45 Kč / ks 19999,00 Kč / ks
Akce
2669,00 Kč / ks
59,00 Kč / set
1  2    
Dětský den trvá nepřetržitě!

Dětský den trvá nepřetržitě!

25.05.2021

Magické datum se rychle blíží - 1. června - tento speciální den se každý rok třpytí barvami radosti, splněných snů, mnoha emocí a jen krásných okamžiků. Je to den, kdy se miliony dětí po celém světě usmívají - je to den, kdy nejdůležitější jsou ty nejmenš

Hračky na zahradu pro děti – stylový odpočinek!

 

Mnozí z vás si bez ní neumí představit zahradu. Neposkytuje pouze skvělou zábavu pro vaše děti, ale i pro vaše blízké. Díky houpačce si budete moci odpočinout na vlastní zahradě. Zároveň se nevzdáváte soukromí, takže vás nemůže nikdo rušit. Vše v kategorii: Hračky na zahradu

 

Zahradní houpačky pro děti, které jsou zárukou bezstarostné zábavy na zahradě

Hračky na zahradu - bauMax

 

Zábava je zaručena díky různým modelům zahradních houpaček pro děti. Vyberte si tu správnou pro vaše dítě!

Jednotné a stabilní. Přizpůsobte ji potřebám dítěte. Montáž a demontáž je velice snadná. Navíc ji dokážete přemístit na jiné místo nebo si ji vezmete s sebou na dovolenou. Dětskéhoupačky na zahradubauMax.

 

Dřevěné zahradní houpačky

 

Silný dřevěný rám zaručuje bezpečnost a dvojitá zahradní houpačka je alternativou k přeplněným hřištím mezi bloky. Úsměv na tváři vašich dětí může žít navždy, pokud budou mít vlastní prostor na houpání, klouzání a na pískovišti budou stavět skutečná umělecká díla! Takové vybavení bude pro děti velkým lákadlem, a to nejen během narozeninových či jiných oslav, ale i v průběhu běžného dne.

Rozvíjejte tvořivost a mobilitu dětí pomocí vaší zahrady.

 

Zahradní houpačky s alternativní sítí proti hmyzu pro klasický stůl se židlemi

 

Gril, teplé slunce a zasloužený odpočinek po dlouhém týdnu v práci. Tento báječná doplněk si zaslouží speciální prostředí. To však není všechno ... jsou-li děti zabavené, je na čase se zaměřit i na zábavu pro dospělé.

Zahradní houpačka se sítí je skvělý způsob, jak si venku po setmění odpočinout bez obtěžujícího hmyzu. Zip se sklopným sedátkem umožní i krátký zdřímnutí v rytmu pomalého houpání.

Kromě toho naleznete v sortimentu obchodní sítě bauMax také pohodlný zahradní nábytek včetně kompaktního nápojového stolu, který je možné umístit i na terasu.

Zahrada je místem, které má sloužit naší relaxaci a kde máme možnost strávit příjemný čas venku. Není pochyb o tom, že jedním z nejlepších způsobů, jak zpříjemnit relaxaci v létě na zahradě.