Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Délka (cm)
Materiál rámu
Materiál sedadla
Barva
Počet míst na sezení
Maximální zatížení (kg)
Rozměr stolu (cm)
Počet židlí
Vonkajší materiál
Otevření deštníku
Délka rohu (cm)
Šířka rohu (cm)
Výška rohu (cm)
Hloubka rohu (cm)
Polštáře součástí
Barva polštářů
Barva nábytku
Rohová strana
Rozměry pohovky
Materiál desky
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Nábytek na terasu

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
3399,15 Kč / ks 6099,00 Kč / ks
Akce
26991,00 Kč / set 29990,00 Kč / set
Akce
Novinky
1699,15 Kč / ks 1999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
12599,10 Kč / set 13999,00 Kč / set
Akce
Novinky
7224,15 Kč / ks 8499,00 Kč / ks
Akce
12324,15 Kč / ks 14499,00 Kč / ks
Akce
Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

Malý balkon - jak zastínit balkon před sluncem?

08.07.2020

Pro každý typ balkonu v panelovém domě, je nejdůležitější mít soukromí a zároveň být chráněn před slunečními paprsky. Pro tento účel můžeme použít například markýzy nebo bambusové rohože. Ochranu proti slunci zajistí také zahradní deštník nebo balkonová..

Jaké doplňky do zahrady stojí za to pořídit v této sezóně

Jaké doplňky do zahrady stojí za to pořídit v této sezóně

09.06.2021

Jaro se na nás usmívá teplými paprsky slunce, láká nás zelení zahrady a vůní květin. Všechno kolem ožívá, pomalu rozkvétá. Svět se třpytí barvami duhy. A v nás dozrává potřeba vyjít si ven a trávit čas na zahradě. Aby relaxace na zahradě byla ještě...

Renovace dřevěného zahradního nábytku - jak na to?

Renovace dřevěného zahradního nábytku - jak na to?

21.05.2021

Dřevěný zahradní nábytek vypadá krásně a vytváří útulnou atmosféru, dokonale splývá s přírodním prostředím a umožňuje vám pohodlnou relaxací na zahradě. Aby však mohl dobře plnit svoji funkci a neztratil během času svůj estetický vzhled, musí...

Asi nikdo z nás si bez nich nedokáže představit odpočinek venku během teplých dní. Poskytují nám pohodlí a umožňují nám relaxovat ve volném čase. Je těžké se bez nich obejít, když máme pozvané hosty. O čem to mluvíme? Samozřejmě o terasovém nábytku, jehož široký výběr najdete v obchodě BauMax!

Pohodlné zahradní sady

Plánujete grilování a chcete během této akce poskytnout hostům ty nejlepší podmínky? Nic nebude fungovat lépe než prostorná sada zahradního nábytku na terasu, která jim poskytne prostor a pohodlí. Podobnou funkci splní jednoduché plastové židle a lavice s opěradlem nebo bez něj. Jsou přímo ideální místem pro venkovní posezení s přáteli. Pokud se počasí náhle pokazí, nic vám nebude bránit v pokračování večírku - náš obchod nabízí velké zahradní slunečníky, které ochrání před deštěm nejen hosty, ale také nápoje a občerstvení připravené hostiteli.

Na výběr máme také různé typy stolů - menší stoly budou perfektní pro posezení v malé skupině nebo konverzaci ve dvou, velké – budou nezbytné pro pořádání zahradní party. Než se rozhodnete pro konkrétní nábytek pro vaši terasu, je potřeba se zamyslet nad tím, který materiál bude pro vás nejlepší- plast, dřevo nebo  nyní velmi populární technoratan?

Zahradní nábytek na terasu -  darujte si soukromý ráj

Po náročném dni vám nic nezvedne náladu lépe než odpočinek v přírodě. Daleko od davu lidí na místě, které zaručí pohodlí, a které vám mohou sousedé jen závidět. Svou soukromou oázu klidu vytvoříte díky mimořádně efektním a velmi pohodlným závěsným křeslům, která neztrácejí popularitu. V křesle typu kokon se nemusíte obávat o svou bezpečnost, protože sedák je stabilně zavěšený  pomocí pevné pružiny.

Když nás počasí venku rozmazluje, lehátka jsou nepostradatelným doplňkem zahradního prostoru, a už po mnoho let dokonalým atributem každé zahrady. Rodinná relaxace by však nebyla úplná bez sady zahradního nábytku určeného speciálně pro děti. Zahradí nábytek pro dětí zaručí nejmladším skutečnou atrakci!