Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Příslušenství k bazénům

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
105,00 Kč / ks
109,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
Akce
119,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
169,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
29,00 Kč / bal
219,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
189,00 Kč / ks
269,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
Akce
185,00 Kč / ks
899,00 Kč / ks
Akce
399,00 Kč / ks
299,00 Kč / ks
Novinky
1    3  4  5    7
Kolik stojí vířivka

Kolik stojí vířivka

20.04.2021

Pandemie Covid-19 výrazně ovlivnila náš každodenní život. Dostalo nás to do zcela nových situací a donutila nás změnit náš současný životní styl. Z našich domovů pandemie udělala školy, kanceláře, restaurace a kadeřnické salony. Motivovalo nás...

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

Bazén s kovovou konstrukcí – jak ho sestavit a obložit?

07.02.2021

Každý majitel zahrady, který má dostatečně velký prostor, by měl zvážit pořízení si zahradního bazénu. Bazén má mnoho výhod: umožňuje osvěžení v horkém počasí a má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Plavání posiluje svaly celého těla, příznivě...

Jak často je nutné zapínat bazénové čerpadlo v bazénu? Jak jej správně používat?

Jak často je nutné zapínat bazénové čerpadlo v bazénu? Jak jej správně používat?

08.06.2021

Stavba zahradního bazénu je jednou z nejlepších domácích investic, kterou oceníme zejména v horkých letních dnech. Koupání v osvěžující vodě je však bezpečné a příjemné pouze tehdy, když je voda čistá. Bohužel, když v tomhle ohledu nic neděláme, časem ...

Jak postavit bazén?

Jak postavit bazén?

19.03.2021

Vlastní zahrada vám umožní uspořádat prostor kolem domu tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Pro lidi, kteří rádi tráví čas venku, poskytne relaxací na zahradě vlastní bazén, jehož výhody oceníte zejména v horkých dnech. Zahradní bazény mohou mít různé...

Čím zakrýt bazén?

Čím zakrýt bazén?

16.03.2021

Zahradní bazény by měly být řádně zajištěny pro dobu méně častého používání. Při koupi zahradního bazénu často pořizujeme k němu navíc bazénové podložky, bazénové žebříky nebo jiného užitečné bazénové příslušenství. Zapomínáme, že bazénový kryt je...

Příslušenství k bazénu

Léto je oblíbeným obdobím pro mnoho z nás. Dlouhé teplé dny, blažená relaxace, dlouho očekávaná dovolená, dlouhé cesty – vše nám to připomíná léto. Ne vždy však máme možnost strávit celou dovolenou mimo domov. Když v horkých letních dnech slunce pálí a nemáte příležitost vyjet za město a odpočívat v přírodě, stojí za to mít po ruce další alternativní záchranu. Jakou - zahradní bazén! A pokud je to bazén, tak si rovněž vybereme další bazénové příslušenství, které nám usnadní a zpříjemní používání bazénu. Jaké příslušenství k bazénu byste měli mít?
Jakým doplňkovým příslušenstvím si vybavit bazén? Poradíme!

 

 

Příslušenství pro dětské bazény, nebo co se vyplatí si pořídit?

V létě ti nejmenší milují zábavu ve vodě v zahradním bazénu. Předtím, než prázdninové dobrodružství nadobro začne, stojí za to pořídit vašemu dítěti několik doplňků, které zvýší pohodlí a zpříjemní zábavu v zahradním bazénu. O čem stojí přemýšlet? Bazénové příslušenství - tady je náš top seznam:

  • plavecké brýle,
  • plážový míč,
  • plavecké rukávy,
  • nafukovací kruh.

Nafukovací hračky do bazénu a příslušenství pro potápění jistě zpestří dítěti vodní zábavu, a navíc zvýší úroveň bezpečnosti dítěte.

Nejedná se však o jediné bazénové příslušenství dostupné v našem hobby marketu. Kromě nafukovacích hraček a plaveckých pomůcek najdete širokou nabídku produktů pro úpravu a čištění vody. Už dlouho je známo, že prioritou pro majitele bazénu je čistota bazénové vody. Chcete-li udržet jednotnou hladinu pH, čistou a průhlednou vodu, ujistěte se, že bazén je vybaven nezbytnými čerpadly, filtry a sadou bazénové chemie, bez kterých nemohou zahradní bazény správně fungovat.

 

Hygiena v bazénu, tzn. čistící příslušenství a kryt pro bazén

Mezi mnoha prvky zařízení a čisticími prostředky jsou ty, bez nichž je těžké si představit fungování bazénu. Zahrnují:

Péče o kvalitu vody v bazénu je zárukou pohodlného a bezpečného používání bazénu, proto si nezapomeňte pořídit příslušenství k tomu určené. Srdečně vás zveme, seznámit se s nabídkou obchodu BauMax! Příslušenství pro bazény dostupné v této kategorii vám jistě usnadní a zpříjemní používání bazénu v létě. Přesvědčte se samy!

 

 

Jaké doplňky se vyplatí mít a kolik za ně musíte zaplatit?

 

Bazénová chemie

Není to nic jiného než různé druhy tekutých přípravků a chemikálií, v granulích, prášcích nebo tabletách, které se používají k dezinfekci vody a udržování její čistoty. Je nutné používat přípravky na bázi chloru, které mají baktericidní účinek a odstraňují z vody mikroorganismy, které nezachytí filtry a čerpadla. Ceny bazénové chemie začínají od několika set korun a dosahují až několik tisíc korun za velké balení. Jednorázové výdaje vystačí na několik aplikací.

Pro správnou údržbu vody v bazénu potřebujete příslušné přípravky:

  • k regulaci úrovně pH vody;
  • dezinfekci bazénu;
  • odstranění řas;
  • koagulaci, tzn. procesu, který usnadňuje filtraci vody.

Bazénová chemie však není vše. Řada produktů, které vám pomohou udržovat čistou a průhlednou vodu, zahrnuje také různé doplňky, včetně pH testerů a dávkovačů. Zahradní bazén a bazénová voda vyžadují pravidelnou údržbu, díky které bude koupání v bazénu zcela bezpečné.

 

 

Bazénový vysavač

Jak název napovídá, bazénový vysavač je zařízení určené k čištění bazénu. Umožňuje snadno odstranit nečistoty, usazeniny, písek a další nežádoucí prvky, které leží na dně zahradního bazénu. Bazénový vysavač zlepšuje a usnadňuje proces čištění bazénu a šetří čas. Cena vysavače se pohybuje od 600 do 1500 Kč, v závislosti na typu a modelu. Ruční vysavače jsou nejlevnější a robotické vysavače nejdražší.

 

Bazénové čerpadlo

Bazénová čerpadla jsou jedním z hlavních příslušenství při instalaci bazénu. Tato zařízení nasávají vodu a vtlačují ji do filtru, kde je voda čištěna a vpuštěna zpět do bazénu. Kvalitní čerpadlo dokáže v průměru filtrovat veškerou vodu čtyřikrát denně. Výrobci zajišťují, že bazénová čerpadla jsou velmi pevná a odolná proti chemikáliím, vysokým teplotám a korozi. Za kvalitní čerpadlo musíte zaplatit přibližně 2000-3000 Kč. Samozřejmě existují levnější a dražší modely, a ten který si vyberete, by měl odpovídat velikosti bazénu a vašim individuálním potřebám.

Pokud hledáte bazénové příslušenství, jako jsou čerpadla, bazénové vysavače, filtrační vložky, stejně jako bazénovou chemii, aktivní kyslík pro bazén, startovací sady pro bazénovou chemii nebo flokulanty nebo koagulanty pro bazén, určitě navštivte náš obchod BauMax. V naší nabídce najdete široký výběr bazénů: samonosné bazény, bazény s kovovou konstrukcí a nafukovací bazény i veškeré potřebné příslušenství pro jejich správné fungování.