Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Druh sortimentu
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Grily na dřevěné uhlí

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
999,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks

V polovině léta není nic lepšího než gril s přáteli. Letní večer, šťavnaté steaky a klobásy praskající na grilu, studené nápoje a dobrá společnost - grilování získalo kultovní charakter. Grilujeme na zahradách, v parcích, na balkonech a na terasách, dodržujeme potřebná bezpečnostní opatření nebo je zcela ignorujeme.

Grily - Baumax

Grily na dřevěné uhlí

V naší nabídce najdete několik základních druhů grilů na dřevěné uhlí určené na zahrady. Jednotlivé modely se liší tvarem, velikostí a konstrukcí. Rozlišujeme kruhové, otevřené nebo uzavřené. V závislosti na velikosti připravíme jídlo pro pět, deset nebo dokonce čtrnáct lidí najednou.

Kulaté, otevřené

Kulaté grily bez víka mají možnost nastavit výšku grilovacích roštů a jejich základna je namontována na nohách, které jsou vybaveny koly, což umožňuje volný pohyb grilu. Přenosné grilovací rošty jsou ideálním řešením pro každého, kdo má rád venkovní vaření.

Uzavřené

Uzavřené grily na dřevěné uhlí jsou obvykle dražší oproti svým otevřeným protějškům. Zavřením víka se zkracuje čas přípravy pokrmů, zatímco horký vzduch cirkulující se uvnitř způsobuje rovnoměrné pečení jídla. Snižuje se i riziko hoření jídla - víko je vybaveno otvory, které zajišťují proudění vzduchu, což umožňuje, aby se plamen udržoval pod kontrolou.

Uzavřené grilovací rošty jsou často vybaveny teploměrem, který vám umožňuje grilovat s ještě větší přesností. Pokud však chcete udělat z grilování umění, bude pro vás lepší mít uzavřený gril.

Zahradní grily