Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Průměr (cm)
Hledat

Dětské bazény

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
969,00 Kč / ks
Novinky
Jak si vyrobit zahradní vířivku?

Jak si vyrobit zahradní vířivku?

16.09.2021

Vířivka v soukromí domácí koupelny již dnes není exkluzivním produktem. Vířivka není nic jiného než prostorná a pohodlná vana s hydromasáží. „Bublinkový bazén“ v zahradě je však stále považován za projev určité extravagance. Kombinace zahrady...

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

Jaké nafukovací hračky vybrat do bazénu

15.01.2021

Je těžké si představit lepší způsob relaxace v horkých dnech, než plavat v bazénu. Voda nás nejen ochladí, ale zároveň zaručí příjemnou relaxaci celé rodině. Zahradní bazén pro děti s nafukovacími hračkami je splněným snem mnoha dětí. Plavecké pomůcky...

Jak zkontrolovat hodnotu pH vody v bazénu?

Jak zkontrolovat hodnotu pH vody v bazénu?

22.05.2021

Zahradní samonosné bazény, zahradní bazény s kovovou konstrukcí a nafukovací bazény – nejsou jen způsobem na ochlazení v horkých dnech, ale také je potřeba pravidelné peče o kvalitu vody. Aby bazén splnil naše očekávání, dával potěšení a poskytl...

Kolik stojí vířivka

Kolik stojí vířivka

20.04.2021

Pandemie Covid-19 výrazně ovlivnila náš každodenní život. Dostalo nás to do zcela nových situací a donutila nás změnit náš současný životní styl. Z našich domovů pandemie udělala školy, kanceláře, restaurace a kadeřnické salony. Motivovalo nás...

Hydromasáž

Hydromasáž

01.04.2021

Hydromasáž je procedura, která může zmírnit bolest, uvolnit tělo, zlepšit náladu, a dokonce zmenšit celulitidu. Tento typ relaxace se nejčastěji provádí v sanatoriích jako rehabilitace pro pacienty a doma (za předpokladu, že máme zahradní vířivky...

Dětské bazény

Dětské bazény, malé i velké, nafukovací bazény, rámové bazény s kovovou konstrukcí a samonosné bazény - jsou absolutním hitem a základním prvkem vybavení zahrady, pozemku a terasy. Milují je nejmladší uživatelé, kteří si v horkých dnech ochotně užívají ochlazující koupele. Dětské bazény nejsou jen malé nafukovací bazény. V současné době je na trhu mnoho modelů v různých provedeních. Nafukovací bazén nemusí být nudný. Časy, kdy dětský bazén připomínal malou nádobu, jsou minulostí. Dnes můžete dát na zahradu nafukovací bazén hřiště a vedle něj se může nacházet skluzavka, fotbalové hřiště nebo hrací koutek. Nafukovací bazén stále častěji vypadá jako velké dětské hřiště.

 

Dětské bazény- Baumax.cz

 

Dětský nafukovací bazén – jaký si vybrat

Jak jsme již zmínili, na trhu je poměrně mnoho typů zahradních bazénů, takže stojí za to se blíže podívat na několik z nich. Voda v malém nafukovacím bazénu dosahuje několika desítek certifikátů, což zajišťuje příjemnou zábavu a žádné nehody. Nafukovací dětské bazény jsou relativně levné, snadno skladovatelné a snadno použitelné. Velkou výhodou je možnost jeho přepravy. Díky tomu je možné si bazén vzít s sebou například na dovolenou. Nevýhodou je nízká odolnost proti mechanickému poškození. Jejich konstrukce není nijak zvlášť pevná, snadno jej lze poškodit nebo propíchnout. Dětský bazén typu brouzdaliště pro nejmenší je dokonalým řešením pro batolata, která zvládla techniku ​​sezení. Voda v bazénu může být u těchto modelů nahrazena kuličkami, což zaručuje bezpečí, zábavu a příjemnou relaxací na zahradě (zahrada a volný čas).

 

Samonosné bazény - jsou mnohem větší a odolnější než nafukovací bazény. Vzhledem k velikosti a kapacitě bazénu je důležitý věk dítěte. Samonosné dětské bazény jsou určeny pro dětí od tří let. Pamatujte na to při rozhodování o koupi tohoto konkrétního modelu. Používání samonosného bazénu pro příliš malé dětí nemusí být bezpečné.

Jak funguje samonosný bazén? Tvar dává bazénu voda, která stabilizuje její stěny při plnění nádrže. Nafukovací límec umožňuje nastavit výšku bazénu a mírně ji upravit podle výšky uživatele. Stojí za zmínku, že samonosné bazény jsou více odolné a pevné konstrukce než nafukovací bazény, takže je může snadno používat několik dětí současně.

Při nákupu samonosného bazénu nebo bazénu s kovovou konstrukcí, nezapomeňte k nim zakoupit vhodné a kvalitní bazénová čerpadla - bazénová filtrace!

 

Dětský bazén s kovovou konstrukcí - podle našeho názoru je ten nejlepší a nejodolnější bazén, který může používat několik dětí současně. Instalace bazénu s kovovou konstrukcí je delší, ale na oplátku získáte odolný a vysoce kvalitní produkt. Bohužel, jako v případě samonosných bazénů – bazény s kovovou konstrukcí jsou poměrně velké a hluboké, kvůli čemu nejsou vhodné pro nejmenší uživatele. O něco starší děti však ocení výhody tohoto modelu.

Bazén hřiště se skluzavkou - je skutečným letním hitem, který děti milují a velmi rádi používají. Důležité je, že skluzavku lze zakoupit také samostatně. A to v případě standardních bazénů naplněných vodou, tak i bazénů s míčky.

 

Dětské bazény- Baumax.cz

 

Dětské zahradní bazény - čemu ještě věnovat pozornost?

Jelikož již víme, jaké bazény jsou na trhu k dispozici, stojí za to zvážit nejdůležitější parametry, na jejichž základě by měla být provedena volba. Nejdůležitější jsou samozřejmě rozměry bazénu, jeho typ. Hloubku vždy volíme podle výšky a věku dítěte a šířku a délku podle počtu dětí, které jej budou současně používat. Nabídka je v tomto ohledu velmi různorodá, takže byste s výběrem neměli mít velký problém. Před nákupem zkontrolujte, zda je vaše zahrada dostatečně velká, abyste mohli postavit velký bazén.

Mnoho výrobců bazénů určuje věkovou skupinu dětí, pro které byly nafukovací bazény vyrobeny, takže to může být pro nás užitečná nápověda při výběru bazénu.

Je třeba také věnovat pozornost posílení konstrukce, která prodlužuje životnost bazénu a udržování vody v něm. Důležité je také bazénové příslušenství, například ve formě čerpadla a filtrů.

 

Bezpečnost ve vodě je prioritou

Na bezpečnost používání bazénu nikdy nesmíte zapomenout. Dítě nesmí být ponecháno v bazénu bez dozoru - to platí jak pro koupání, tak pro zábavu v blízkosti bazénu. Podle pravidla – že je lepší prevence. Děti mají nevyčerpatelnou energii a úžasné nápady, a proto je tak důležitý dohled rodičů nebo jiných dospělých.

 

Dětské bazény- Baumax.cz

 

Jakou vybrat bazénovou chemii pro dětský bazén?

Nezapomeňte! Ne každá bazénová chemie je vhodná pro dětské bazény!

Bazénová chemie je určená k dezinfekci bazénu, udržování správné hladiny pH a tomu, aby bránila růstu řas. V každém případě je potřeba zkontrolovat, zda lze konkrétní přípravek použít v dětských bazénech. Je to velmi důležité, proto jej nemůžeme nijak zanedbat. Zahradní bazén je skvělou volbou pro jarní a letní sezonu, kdy počasí umožňuje trávit čas v bazénu. Aby koupaní a zábava v bazénu byla možná, je potřeba zvolit ten správný produkt. Postupujte podle výše uvedených kritérií.

Pro koupi ideálního zahradního bazénu pro vaše dítě vás zveme do oddělení zahrady v obchodě BauMax. V naší široké nabídce snadno najdete produkt, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a potřebám vašeho dítěte. A pokud nevíte, co si vybrat, naší odbornicí vám rádi pomohou a zodpoví všechny vaše otázky. Neváhejte nás navštívit. Zveme vás k nakupování v příjemné atmosféře!

 

Dětské bazény- Baumax.cz