Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Montáž
Typ výrobku
Více
Barva
Více
WC sedátko s pomalým sklápěním
Materiál
Více
Délka (cm)
WC mísa bez splachovacího kruhu
Sedátko v sadě
Odtok
Splachování
Odtok
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Povrch
Tvar WC mísy
Hledat

Sanitární keramika

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    10
1999,00 Kč / ks
7999,00 Kč / ks
7999,00 Kč / ks
4799,00 Kč / ks 5999,00 Kč / ks
Akce
5999,00 Kč / ks
5999,00 Kč / ks
4499,00 Kč / ks
3499,00 Kč / ks 4499,00 Kč / ks
Akce
2399,00 Kč / ks 2999,00 Kč / ks
Akce
2399,00 Kč / ks
749,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks
1    3  4  5    10
Jak uspořádat sanitarní keramiku v koupelně

Jak uspořádat sanitarní keramiku v koupelně

12.02.2022

Při navrhování koupelny, bez ohledu na to, zda se jedná o malou místnost v panelovém domě nebo prostornou velkou koupelnu v apartmánu, byste měli pamatovat na několik základních pravidel, aby bylo její používání pohodlné a funkční pro členy domácnosti...

Kolik stojí instalace bílých sanitárních zařízení v koupelně? S námi bude renovace snadná!

Kolik stojí instalace bílých sanitárních zařízení v koupelně? S námi bude renovace snadná!

06.10.2021

Instalace bílých sanitárních zařízení v koupelně je v současné době extrémně módní a zároveň účinná. Opticky zvětší také prostor koupelny. Je tedy ideální pro malé koupelny, ale samozřejmě bude fungovat i ve větších. Co taková instalace zahrnuje a kolik..

Koupelnová keramika je základní a nepostradatelnou součástí koupelnového vybavení. Diverzifikovaný design umyvadel, WC sedadel a bidetů znamená, že se dají přizpůsobit každému zařízení a individuálnímu stylu. Koupelnová keramika je nabízena v sadě, a všechny prvky z jedné sady jsou uchovávány ve stejném stylu, ze stejného materiálu a mají přesně stejnou barvu. Proto je pro vaši koupelnu nejlepší vybrat prvky pouze z jedné sady.

Sanitární keramika - Baumax

Umyvadlo

V obchodní síti Baumax najdete umyvadla na desku, stěnu a nábytek, které jsou připojeny ke skříni. Umyvadla jsou k dispozici v klasických tvarech a velikostech, ale lze objednat přesně podle vašich požadavků. Před výběrem umyvadla byste se měli rozhodnout o baterii.

U stojících baterií je zapotřebí model s předřezanými otvory. Propracovanější baterie vyžadují dokonce dva nebo tři otvory. Umyvadlo s jasným tvarem kruhu nebo obdélníku dokonale zapadá do luxusních úprav. V malé koupelně, kde musí být rozměry umyvadla omezené, je třeba dbát na to, aby bylo umyvadlo dostatečně velké a hluboké, aby omezovalo stříkání vody na podlahu.

WC sedátko

WC sedadla jsou k dispozici v závěsné a stojící formě. Stojící WC sedátko je instalováno v podlaze a nádrž na splachovací vodu je na vnější straně. Populární jsou kompaktní sedadla, která jsou vybavena integrovanou splachovací nádržkou. Zavěšené WC sedátko je namontováno na rámu, který je zapuštěné nebo zapouzdřené

Pokud interiér nemá dokonalý obdélníkový tvar, ale výklenky, může být použit pouze na instalaci kompaktního WC sedadla.

Bidet

Přestože nepatří ke standardnímu vybavení koupelny, objevuje se v ní stále častěji. Na jeho montáž musí být v místnosti dostatek místa. Tvar a velikost bidetu jsou podobné záchodové míse. Pokud ho chcete být plně použitelný, měl by být v blízkosti toalety. Bidet z estetických důvodů, ale také z praktických, by měl být ve stejné verzi jako toaleta (závěsné nebo stojící). Volba stejné možnosti také usnadňuje otázku montáže.