Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Délka (cm)
Druh dveří
včetně vaničky
Tl. skla (mm)
Barva profilu
Barva skla
Druh profilu
Kalené sklo
Značka
Hledat

Sprchové boxy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

Montážní pravidla pro sprchy bez sprchové vaničky

19.12.2019

To vše kvůli několika výhodám, z nichž je nejdůležitější záruka prostoru a světla. Výjimkou není ani koupelna, ve které je často instalována sprcha bez sprchové vaničky.

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Sprchový kout se sprchovou vaničkou či bez?

Sprchový kout se sprchovou vaničkou či bez?

18.09.2021

Jak vkusně a prakticky zařídit koupelnu? Sprchový kout se sprchovou vaničkou je tradičním řešením, které se těší neustálé oblibě při zařizování koupelny. Je pohodlný a funkční a široký výběr sprchových vaniček a sprchových koutů znamená, že kabina s vanič

Jak vyčistit sprchový kout - máme pro vás osvědčené způsoby!

Jak vyčistit sprchový kout - máme pro vás osvědčené způsoby!

24.01.2022

V malé koupelně bude sprchový kout mnohem lepší volba než vana, ale mít ho vyžaduje pravidelné čištění. Při každé koupeli stéká po skleněných stěnách voda s mýdlem. To má za následek vznik nevzhledných skvrn a vodního kamene, jejichž odstranění bez...

Sprchové boxy

Horká sprcha po náročném dni v práci vám umožní odpočinout unaveným svalům a odříznout se od šumu okolního světa. Stále častěji ve vaně nebo sprše hledáme něco navíc než jen místo, pro každodenní koupel. Pokud hledáme klid a blažené chvíle relaxace, můžeme samozřejmě zajít do SPA nebo wellness centra. Můžeme také investovat do hydromasážního sprchového boxu, což nám umožní ušetřit čas na cestu a investice, která se nám brzy vrátí. Doporučujeme vám seznámit se s hydromasážními sprchovými boxy, které jsou k dispozici v naší nabídce.

Sprchové kabiny jsou vybaveny speciálními trysky, které masírují tělo pomocí vysokého tlaku, je to řešení, které je stále populárnější. Masáž není vše, co může kupující očekávat – v závislosti na modelu mohou být hydromasážní boxy vybaveny řadou vymožeností. Mezi nimi najdeme mimo jiné rádio (sprcha se zvuky vaší oblíbené hudby vám může poskytnout další potěšení), dešťová sprcha (rozptýlený jemný proud vody poskytuje nové dojmy) nebo LED osvětlení, které dodá sprchování jedinečnou atmosféru.

Hydromasážní sprchové boxy se liší počtem trysek, jejich umístěním a typem. Nejoblíbenější model se používá k masáži zad, ale existují i ??ty, které mohou masírovat i chodidla nebo krk. Na trhu jsou také hydromasážní sprchové boxy, které mají navíc funkci parní lázně. Parní generátor způsobuje zvýšení teploty i vlhkosti v kabině, takže podmínky jsou velmi podobné těm v profesionální sauně.