Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Více
Typ výrobku
Více
Materiál
Více
Barva
Více
Značka
Montáž
Více
Hledat

Sprchy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    12
639,00 Kč / ks
319,00 Kč / ks
499,00 Kč / ks
229,00 Kč / ks
999,00 Kč / ks 1459,00 Kč / ks
Akce
389,00 Kč / ks
1    3  4  5    12
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Dokonalé vybavení pro vaši koupelnu - sprchy a sprchové sety

 

Každodenní péče o hygienu je nesmírně důležitá, a proto je potřeba se postarat o vhodné vybavení a dokončení koupelny. Místnost by měla být praktická, estetická a pohodlná. Sprchy a funkční sprchové sety vám jistě pomohou ke vhodnému uspořádání koupelny.

 


Z čeho se skládá koupelnová sada?

Sprchy se skládají z několika prvků. Koupelnové baterie jsou nesmírně důležité - právě díky nim máme v koupelně čistou užitkovou vodu. K bateriím jsou instalovány sprchové hadice a k nim sprchové hlavice. Taková sada vytváří plně funkční sprchový set. Dostatečně dlouhá hadice vám umožní dosáhnout do všech míst, stejně jako nasměrovat proud vody na konkrétní části těla. Sprchové sety můžete instalovat jak ve vaně, tak ve sprše. V obou místech budou plně funkční a užitečné.

Můžete si také zakoupit plně vybavené sprchové sety z naší nabídky. Nabízíme mezi jinými také instalované pod omítku - podomítkové sprchové sety. Pro zbývající místa budou užitečné bidetové sety, sprchové sloupy a sprchové panely.

Sprchové panely jsou chytrá a praktická řešení pro vybavení sprchových koutů. Sprchový panel vám umožní příjemnou relaxační sprchu. Jeho tvar a ovládání je velmi snadné, co zaručuje vysoký komfort používání. V případě panelů je pozoruhodná také jejich estetika - sprchy mají velmi atraktivní design, díky čemu je prostor sprchové kabiny místem opravdové relaxace. Velmi atraktivní jsou modely v černém a stříbrném provedení. 

Sprchové sety mohou být navíc vybaveny tryskami s hydromasáží. Takové vybavení bude ideální pro uvolňující koupel nebo sprchování. Při výběru sprchového setu se můžete rozhodnout pro podmítkové modely. V případě takových zařízení, je viditelná jen baterie, zatímco vodovodní instalace je skryta pod omítkou. Samotný sprchový panel je esteticky vyexponován. Takové řešeni bude fungovat jak pro vanové baterie, tak pro sprchové baterie.


Jaké příslušenství bude užitečné?

Aby byly sprchové sety plně funkční, vyplatí se pořídit si vhodné příslušenství. Užitečné budou například sprchové držáky. Stejně tak sprchové tyče a příslušenství ke sprchám.

Hodit se budou i nejrůznější koupelnové doplňky. Najdete zde odpadkové koše, WC kartáče, mýdlenky a držáky na toaletní papír. Díky nim budou vany, sprchové kouty a celý interiér koupelny plně funkční, pohodlný a estetický.

Při instalaci sprchy a vany nezapomeňte zakoupit vhodné sprchové závěsy. Sprchové tyče a závěsy zabrání cákaní vody po celé koupelně a poskytnou vám také další soukromí a intimitu během koupání.