Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Kolekce
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Komody

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    15
3099,00 Kč / ks
3599,00 Kč / ks
3099,00 Kč / ks
1199,00 Kč / szt
1599,00 Kč / ks
3699,00 Kč / ks
2899,00 Kč / ks
2799,00 Kč / ks
1399,00 Kč / ks
1999,00 Kč / ks
1    3  4  5    15

Komoda v obývacím pokoji se skvěle hodí pro uložení dalších věcí, které potřebují mít své vlastní místo. Nejčastěji do ní ukládáme ubrusy nebo jídelní soupravu. Ačkoli nábytek typu komoda je hlavně spojován se šuplíky, vůbec na to neexistuje pravidlo. Komoda do obývacího pokoje může obsahovat jenom šuplíky nebo jenom otevírací skříňky nebo může být kombinací obou. Často se vyskytují také komody s prosklenými nástavci, které umožňují vystavení jejich obsahu. Ale i velké komody spojující velké skříně nebo šuplíky s otevřenými poličkami, kde můžeme vystavit knížky nebo suvenýry.

Komody - Baumax

Pokud jde o tvar, tak nabídka je taktéž bohatá. V závislosti na prostoru, který máte k dispozici, se můžete rozhodnou pro komodu vysokou nebo nízkou, klasickou širokou nebo úzkou, která připomíná štíhlý sloupek. To samozřejmě není konec možností. Ve stísněných prostorech oceníte rohovou komodu nebo komodu pod televizi, která tak díky zvětšení úložného prostoru spojí příjemné s užitečným. V obývacím pokoji se rovněž osvědčí dobře vybavená komoda s barem.

Komoda může být vyrobena mj. z masivního dřeva, MDF desky nebo dřevotřísky.

 

Dřevěné komody se vyrábí z dubu, borovice, višně nebo ořechu, ale také z exotických dřevin. Nejčastěji je nábytek ošetřen lakem, díky čemuž získává elegantní, ušlechtilý vzhled a taky dochází ke zvýraznění kresby prstenců a přírodních odstínů. Pokud sníte o komodě určitého odstínu, pak místo dřeva můžete zvolit levnější MDF desku nebo jiný podobný materiál. Široká škála barev a dekorů dřevotřískové desky někdy zavádějícím způsobem připomínající pravé dřevo dovoluje vyrábět komody v různém stylovém provedení a cenové relaci.

 

Jelikož komoda obvykle nestojí samostatně v místnosti, postarejme se o to, aby se dala kombinovat s ostatními prvky interiéru. Ideální komodu si můžete vyhledat v internetovém obchodě Baumax nebo kamenné prodejně. Nabízíme spoustu modelů komod pro každou peněženku.