Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Výška (cm)
Materiál
Kovové vyztužení konstrukce
Dveře
Zasklení dveří
Okna
Podlaha
Střecha
Střešní krytina
Styl
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kovový zahradní domek antracit 67AEYZ 202x217 cm

7999,20 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Eco kovový zahradní domek 1822x2620x1910 zelený

8999,25 Kč / ks
11999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 9599.20 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Eco domek kovový zahradní roz. 2423 x 2620 x 1910 zelený

9199,20 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kovový zahradní domek roz. 1236x2630x1810 hnědý

13499,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej
Akce

Kovový zahradní domek roz. 1843x2635x2018 hnědý

11899,30 Kč / ks
16999,00 Kč / ks
PŘEDCHOZÍ CENA: 12749.25 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kovový zahradní domek antracit 108AEYZ 303x237 cm

13999,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Eco kovový zahradní domek 1221x2020x1805 zelený

5599,20 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Kovový zahradní domek 3627x3221x1961 zelený

15199,20 Kč / ks
Dřevěný nebo kovový domek na nářadí

Dřevěný nebo kovový domek na nářadí

Zahradní domky na nářadí jsou jedním z nepostradatelných prvků aranžmá zahradních prostorů, které se umisťují jako jejich součást v klasických, ale i v moderních zahradách...

Jak zařídit rekreační chatu?

Jak zařídit rekreační chatu?

Za oknem prší, nízká teplota vás neláká k procházce, ale spíše se zabalit do teplé deky a relaxovat v pohodlném křesle se šálkem horkého čaje v ruce. Chybí vám léto, slunce a chalupa? Máte chuť otočit ručičky od hodinek, aby urychlit příchod jara?

Jak postavit zahradní domek

Jak postavit zahradní domek

Mnoho z nás má zahradní nářadí a vybavení, které je užitečné na zahradě, ale vzhledem k sezónnosti prací jej používáme pouze v určitou roční dobu. Zahradní domky jsou nejlepší pro jejich skladování. Co sebou představují? Obvykle se jedná o malý dřevěný...

Kovové zahradní domky

 

Zvládání zahradních prací a péče o zahradu představuje skutečnou výzvu. Vidění rozházených nástrojů po garáži, nutnost najít někde odhozenou po sezóně sekačku a znovu vyhledávat kabel v podkroví nám ubírá chuť starat se o zahradu. Odkládáme práce na později a tím trpí náš trávník a rostliny. Ale existuje jednoduché řešení, jak zahradní práce udělat příjemnější - pořízení kovových zahradních domků. Když investujeme do domku na nářadí, uspořádáme si zahradní techniku a zjednodušíme a zefektivníme péči o zahradu. Vše najdete v kategórií: Kovové zahradní domky.

Kovové zahradní domky- Baumax.cz

 

Proč se vyplatí koupit kovový zahradní domek?

Kovový zahradní domek je vedle altánu vynikajícím prvkem velké zahradní architektury. Zakoupený domek bude sloužit hlavně jako úložný prostor pro zahradní příslušenství a nářadí. Vejde se do něj malé domácí a zahradní nářadí (zahradnické nůžky, nůžky na živé ploty nebo zahradní sekery), větší příslušenství (sekačka, zahradní lopaty a kýble), ale také zahradní nábytek, který bychom rádi uschovali na zimu. 

Pokud umístíme regály do domku, úložný prostor se zvětší. Kromě zahradní techniky a nábytku zde můžeme na zimu úspěšně skrýt také zahradní bazén, zbude také místo pro zahradní fontánu. Regály, zejména vysoké, které jsou mimo dosah dětí, budou ideálním místem pro odložení přípravků na ochranu rostlin, hnojiv nebo bazénové chemie. V kovových zahradních domcích můžeme také uschovat kola, motorku nebo dětský skútr. 

Kovový zahradní domek lze také použít jako dílnu. Postavme tam pevný stůl a udělejme místo pro nářadí. Domek na nářadí bude užitečný pro opravy rozbitého domácího vybavení nebo pro kutily a rovněž pro rozvíjení vašeho koníčka.

Atraktivní cena bude pro mnoho lidí dalším, pravděpodobně rozhodujícím argumentem. Kovový zahradní domek je levnější než stejný dřevěný domek, u kterého užitná plocha je podobná nebo dokonce stejná.

 

Kovové zahradní domky

Nabízíme kovové zahradní domky od důvěryhodných výrobců. Výrobci používají vysoce kvalitní materiál pro výrobu kovových domků, což vytváří stabilní a odolnou konstrukci. Práškově lakují a pozinkují plechy a vyrábějí šrouby z nerezové oceli. Vyztužují konstrukci na nejnáchylnějších místech pevnějšími a silnějšími prvky. Montáž není složitá - k montáži potřebujete základní nástroje a návod, který najdete u každého produktu. Naše nabídka zahrnuje domky na nářadí se sedlovou nebo pultovou střechou. Většina našich kovových domků má dveře, některé modely mají dvoje symetricky otevírající se dveře, méně často je k dispozici pouze jedny dveře. Každý zahradní domek disponuje dalšími větracími otvory.

Rozměry, tzn. plocha kovového domku, závisí na našich potřebách. Pokud máme velkou zahradu a potřebujeme hodně místa pro nářadí a příslušenství, měli bychom investovat do dostatečně velkého zahradního domku. U malých pozemků a malých domácích zahrad vystačí domek na nářadí s plochou do dvou metrů.

Naše zahradní domky jsou k dispozici v několika barvách. Zelené a antracitové zahradní domky jsou velmi oblíbené a nejčastěji volené našimi zákazníky. EKO zelený kovový domek hezky zapadne do uspořádání naší zahrady. Antracitová varianta je dokonalým řešením zejména pro moderní zahrady a zahrady v americkém stylu. Pro milovníky klasického stylů se doporučují kovové domky v dekoru přírodního dřeva. Střecha a dveře jsou obvykle dokončeny v jiné barvě, což celku dodává atraktivní vzhled.

 

Kovové zahradní domky- Baumax.cz

 

Údržba

Kovový zahradní domek vyžaduje stálou údržbu. Není to denní procedura, ale měli byste zkontrolovat stav domku před a po každé sezóně. Zkontrolujte, zda se neuvolnily spoje, utáhněte uvolněné šrouby a prvky přitlačte k sobě. Před příchodem zimy stojí za to ošetřit spoje (zejména šrouby a matice) antikorozním prostředkem. Tím se prodlouží životnost celého domku a zabrání se rychlému zhoršení jeho stavu v budoucnu. Střecha je nejnáchylnějším prvkem - všechny úbytky barvy je třeba pravidelně přemalovat.

 

Kovové domky na nářadí - jak vybrat ten nejlepší?

V našem internetovém obchodě můžete zakoupit jakýkoliv produkt z kategorie zahradní domek. Ne každá nabídka domku obsahuje podlahu. Podlahy je však možné zakoupit samostatně, pokud takovou objednávku zadáte společně (domek a podlaha), dodání bude rychlé a vykládka bezproblémová. Díky tomu můžete zahradní domek rychleji připravit a smontovat. Dodání možné v rámci celé země.

 

Plastové zahradní domky- Baumax.cz