Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Příslušenství
Žebřík
Tvar
Výška (cm)
Filtrační čerpadlo
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Rámové bazény

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
10399,00 Kč / ks 12999,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1999,00 Kč / ks
12999,00 Kč / ks
Novinky
11259,00 Kč / ks
Novinky
5499,00 Kč / ks
Novinky
2149,00 Kč / ks 2299,00 Kč / ks
Akce
2559,00 Kč / ks 3199,00 Kč / ks
Akce
4490,00 Kč / ks
Novinky
5690,00 Kč / ks
Novinky

Bazén na zahradě je skutečnou úlevou během horkých letních dnů. Vyhlídka na návrat domů a odpočinek v chladné vodě pro většinu lidí zní jako splněný sen. Hledáte dokonalý bazén pro sebe a svou rodinu? V takovém případě jste na správném místě!

Nabídka obchodní sítě BauMax obsahuje bazény, které se stanou základem vaší zahrady!

Zveme vás, abyste se seznámili s výrobky, které jsou k dispozici v této kategorii! Přesvědčte se, kolik jich je zařazeno do kategorie rámové bazény!

Rámové bazény - BauMax

Rámový bazén na zahradě – řešení pro celou rodinu

 

Velký bazén na zahradě je lákadlem pro celou rodinu. Tento typ stavby funguje dobře i na chatě a tam, kde se v letních měsících můžete shladit a užít si zábavu.

 

Zmíněný druh bazénu je vybaven speciálním rámem, který zaručuje dlouhou životnost a bezpečí během vodních her. Stabilní a pevná konstrukce každého modelu v této kategorii znamená, že stěny nemění svůj tvar a voda tedy neuniká ven.

 

Jak bezpečně používat rámový bazén?

 

V obchodní síti BauMax najdete obdélníkové a kruhové bazény. Který si vybrat? Záleží na vašich individuálních preferencích a podmínkách, které máte k dispozici!

Pro bezpečné používání je nutný speciální žebřík, který umožňuje bezpečný vstup a výstup z vody.

Je také třeba připomenout, že během provozu se musíte starat o kvalitu vody. Pro tento účel byste si měli zakoupit speciální filtry a síťky na nečistoty. Péče o hygienu a správné pH vody je mimořádně důležitá pro zdraví všech uživatelů, což se zajistí pravidelným používáním bazénové chemie. Dopřejte si odpočinek nejvyšší úrovně a vychutnejte si jeho pozitivní vliv! Máte zájem? V takovém případě určitě navštivte naše kamenné prodejny nebo e-shop obchodní sítě BauMax. Garantujeme, že to bude úspěšné nakupování!

Srdečně vás tímto zveme!