Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva světla
Materiál
S žárovkou v balení
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Počet zdrojů světla
Napájení
Druh ochrany
Patice
Max. výkon (W)
Možnost měnit směr osvětlení
Typ zdroje
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Reflektor LED 30W Flat s čidlem

645,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solarni LED Girlanda TR502

899,00 Kč / ks

Zahradní svítidla a osvětlení

Zahradní svítidla a osvětlení jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

Zahradní svítidla a osvětlení- Baumax.cz

Objevte svět zahradního osvětlení

Zahradní svítidlo má mnoho jmen. Není to pouze o různých odstínech nebo tvarech, ale i o typech. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Zahradní solární lampy – ekonomické a ekologické řešením.
    Nepotřebují elektřinu – čerpají energii ze slunce.

  • Stojící zahradní svítidla (sloupy) mohou mít různé velikosti a odlišný světelný výkon.

  • Závěsné zahradní osvětlení – dokonale zapadají na zahradu v rustikálním nebo viktoriánském stylu, kde díky nim vznikne romantická atmosféra.

  • Zahradní svítidla se zajímavým tvarem – vhodné zejména pro zahrady v klasickém stylu.

  • Solární svítidlo je ekonomický a zároveň ekologický způsob osvětlení zahrady a zákoutí kolem domu. Tyto lampy dokonale zdůrazní cestu vedoucí k předním dveřím, rybníku, jakož i záhony s květinami. Jemné světlo z nich promění celý pozemek v kouzelnou zahradu, která přiměje hosty obdivovat váš smysl pro estetiku.

V naší nabídce najdete také senzory pohybu a soumraku, které eliminují potřebu ručního zapínání světla - světlo bude vždy svítit, když ho budete potřebovat. Podrobné informace o každém z nabízených produktů najdete v jejich popisech. Důležité je, že některá svítidla mají více barevných možností.

Na co se zaměřit při výběru zahradní svítidla?

Dekorativní zahradní lampy vytvářejí klima pozemku. Proto je důležité, aby zapadaly do stylu vaší zahrady, což vám usnadní široký výběr designů a barev v naší obchodní síti. Samozřejmě, že vizuální stránka není vše. Jestliže vám záleží na dobře osvětlené zahradě, je nejlepší volbou výrobek se silnou intenzitou světla. Pokud mají lampy však jen jemné ozářit chodník nebo příjezdovou cestu, budou skvělé nízké solární lampy.

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke

V jaké výšce zavěsit lampu nad stolem

V jaké výšce zavěsit lampu nad stolem

Jídelna je někdy nazývána srdcem domu - scházíme se zde s rodinou, jíme, ale také spolu trávíme čas, například hraním deskových her nebo při večerních besedách...

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...