Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Max výkon [W]
Barva světla
Druh ochrany
Materiál
S žárovkou v balení
Šířka (cm)
Výška (cm)
Barva
Počet zdrojů světla
Napájení
Patice
Nastavitelné
Typ zdroje
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Zahradní svítidla a osvětlení

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
599,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
599,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

11.03.2021

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke

Zahradní svítidla a osvětlení

Zahradní svítidla a osvětlení jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

 Zahradní svítidla a osvětlení BauMax

Zahradní svítidla a osvětlení – BauMax

 

Objevte svět zahradního osvětlení

 

Zahradní svítidlo má mnoho jmen. Není to pouze o různých odstínech nebo tvarech, ale i o typech. Mezi nejoblíbenější patří:

 

  • Solární zahradní lampy – ekonomické a ekologické řešením.
    Nepotřebují elektřinu – čerpají energii ze slunce.

  • Stojící zahradní svítidla (sloupy) mohou mít různé velikosti a odlišný světelný výkon.

  • Závěsné zahradní osvětlení – dokonale zapadají na zahradu v rustikálním nebo viktoriánském stylu, kde díky nim vznikne romantická atmosféra.

  • Zahradní svítidla se zajímavým tvarem – vhodné zejména pro zahrady v klasickém stylu.

  • Solární svítidlo je ekonomický a zároveň ekologický způsob osvětlení zahrady a zákoutí kolem domu. Tyto lampy dokonale zdůrazní cestu vedoucí k předním dveřím, rybníku, jakož i záhony s květinami. Jejich jemné světlo změní celý pozemek na kouzelnou zahradu, díky níž budou hosté obdivovat váš smysl pro estetiku.

 

V naší nabídce naleznete i senzory pohybu a soumraku, díky kterým se nebudete muset starat o zapnutí světla – vždy bude svítit, když ho budete potřebovat. Podrobné informace o každém z nabízených produktů najdete v jejich popisech. Důležité je, že některá svítidla mají více barevných možností.

 

Na co se zaměřit při výběru zahradní svítidla?

 

Dekorativní zahradní lampy vytvářejí klima pozemku. Proto je důležité, aby zapadaly do stylu vaší zahrady, což vám usnadní široký výběr designů a barev v naší obchodní síti. Samozřejmě, že vizuální stránka není vše. Měli byste si přesně specifikovat úkol, který budou lampy vykonávat. Jestliže vám záleží na dobře osvětlené zahradě, je nejlepší volbou výrobek se silnou intenzitou světla. Pokud mají lampy však jen jemné ozářit chodník nebo příjezdovou cestu, budou skvělé nízké solární lampy.