Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Louče a pochodně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
124,00 Kč / ks
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Louče a pochodně

Hledáte zajímavou výzdobu, která zkrášlí vaši zahradu? Nebo možná chcete zdůraznit její netradiční charakter? Jste na správném místě. Zahradní louče a pochodně jsou přesně to, co potřebujete. vytvoří jedinečnou atmosféru na vašem pozemku, budou zajímavou dekorací a zároveň rozzáří prostor. Srdečně vás zveme k seznámení s naší bohatou nabídkou v obchodní síti BauMax.

Louče a pochodně - BauMax

Zahradní louče a pochodně – estetické a praktické vybavení

 

V naší nabídce naleznete široký výběr zahradních pochodní – jsou k dispozici v různých velikostech, díky kterým si můžete jednoduše vybrat ten správný model. Ujišťujeme vás, že je můžete používat dlouhá léta a že se nejedná o tradiční pochodně. Nádrž je skrytá za hustým proutím, což ji činí zcela neviditelnou. Zahradní pochodně jsou ideální zejména pro všechny druhy zahradních večírků – taková originální dekorace určitě neunikne pozornosti hostů.

 

Podrobnější informace o každé pochodni naleznete v jejím popisu. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte – rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy. Zaručujeme, že se jedná o výrobky pocházející od spolehlivých a zkušených výrobců, což je nejlepší záruka vysoké kvality.

 

Bambusové pochodně a další zahradní dekorace

 

V obchodní síti BauMax najdete vše, co potřebujete k zajištění dokonalé zahrady. Nábytek, nástroje, ploty a brány ... Stručně řečeno – je z čeho vybírat! Jedná-li se o dekorace, máme mnohem víc než jen stylové zahradní pochodně. Naleznete u nás:

 

  • Zahradní fontány

  • více barev zahradního štěrku

  • dekorativní zahradní lampy

  • květináče a palisády

  • a mnohem víc – přesvědčte se sami!

 

Přejeme vám úspěšné nákupy a radost z nové zahrady!