Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PE-PO lampový olej čirý 1 l

129,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PE-PO lampový olej čirý 500 ml

65,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

PE-PO přírodní lampový olej citronela 1l

119,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Lampový olej čirý 1 l

165,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solo knot lampový kulatý průměr 2 mm délka: 33 cm

29,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solo knotr lampový plochý 12 mm, délka: 33 cm

29,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solo knot lampový kulatý průměr 5,5 mm délka: 33 cm

29,00 Kč / ks
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solo knot lampový kulatý průměr 9 mm délka: 33 cm

29,00 Kč / ks
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Louče a pochodně

Hledáte zajímavou výzdobu, která zkrášlí vaši zahradu? Nebo možná chcete zdůraznit její netradiční charakter? Jste na správném místě. Zahradní louče a pochodně jsou přesně to, co potřebujete. vytvoří jedinečnou atmosféru na vašem pozemku, budou zajímavou dekorací a zároveň rozzáří prostor. Srdečně vás zveme k seznámení s naší bohatou nabídkou v obchodní síti BauMax.

Pochodně dodávají vaší zahradě nebo venkovnímu prostoru jedinečnou a exotickou atmosféru. Tyto osvětlovací prvky jsou perfektní pro večerní shromáždění nebo romantické večery pod širým nebem, kde vytváří tajemnou a lákavou atmosféru. Naše louče a pochodně jsme navrhli tak, aby byly bezpečné a snadno použitelné, a přesto poskytovaly tradiční vzhled a pocit, který je dělá skvělým doplňkem k jakémukoli stylu venkovního prostoru. Ať už hledáte tradiční bambusové louče, elegantní kovové pochodně nebo moderní LED varianty, naše široká nabídka vyhoví všem vašim požadavkům. Přidejte louče a pochodně do vaší zahradě a vytvořte tak magickou atmosféru, která vyzývá k relaxaci.

Louče a pochodně- Baumax.cz

Zahradní louče a pochodně – estetické a praktické vybavení

V naší nabídce naleznete široký výběr zahradních pochodní – jsou k dispozici v různých velikostech, díky kterým si můžete jednoduše vybrat ten správný model. Nádrž je skrytá za hustým proutím, což ji činí zcela neviditelnou. Zahradní pochodně jsou ideální zejména pro všechny druhy zahradních večírků – taková originální dekorace určitě neunikne pozornosti hostů.

Podrobnější informace o každé pochodni naleznete v jejím popisu. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte – rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Bambusové pochodně a další zahradní dekorace

V obchodní síti BauMax najdete vše, co potřebujete k zajištění dokonalé zahrady. Nábytek, nástroje, ploty a brány. Jedná-li se o dekorace, máme mnohem víc než jen stylové zahradní pochodně. Naleznete u nás:

  • Zahradní fontány

  • více barev zahradního štěrku

  • dekorativní zahradní lampy

  • květináče a palisády

  • a mnohem víc – přesvědčte se sami!

S radostí vám přejeme mnoho úspěchů při výběru z naší široké nabídky produktů pro vaši zahradu. Doufáme, že najdete přesně to, co hledáte a co vaši zahradu dokonale doplní. Ať už jde o osvětlení, dekorace, nebo praktické nástroje, věříme, že naše produkty vám přinesou radost a obohatí vaše zahradničení. Těšíme se na to, že budeme součástí transformace vašeho venkovního prostoru a přejeme vám mnoho šťastných a klidných chvil strávených v nově oživené zahradě!