Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Hřbitovní svíčky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
35,00 Kč / ks
15,00 Kč / ks
19,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
129,00 Kč / ks
129,00 Kč / ks
129,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
59,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
55,00 Kč / ks
89,00 Kč / ks
85,00 Kč / ks
75,00 Kč / ks
45,00 Kč / ks
15,00 Kč
29,00 Kč / ks
65,00 Kč / ks
1  2    
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Hřbitovní svíčky a náhradní náplně

Ke vzpomínce na zemřelé patří kladení věnců na hroby a zapalování svíček. Náš obchod nabízí jak kvalitní svíčky, tak i náhradní náplně, které dlouho hoří. Z dostupných náhradních náplní do hřbitovních svíček a samotných svíček si můžete vybrat modely a typy, které vás zajímají.

Jaké druhy hřbitovních svíček Vám můžeme nabídnout?

Naše skleněné hřbitovní svíčky jsou estetické výrobky, které se vyznačují krásným elegantním vzhledem. Výrobci se snaží, aby jejich výrobky byly atraktivní a jiné než od konkurence, a proto náš obchod nabízí ty nejkrásnější z nich. Hřbitovní svíčky mohou být různé velikosti, je dobré si před koupí zkontrolovat popisy konkrétních produktů, zda velikost svíčky je vyhovujicí. Široká dostupnost hřbitovních svíček různých velikostí vám pomůže vybrat ten nejlepší model.
Nákup hřbitovních svíček v internetovém obchodě je stále populárnější. Výrobce náhradních náplní a samotných svíček dokáže ve své online nabídce nabídnout atraktivní cenu a rychlé dodání, díky čemu se k takovému kroku odhodlává stále více lidí.

Naše hřbítovní svíčky jsou produkty ideální na hroby o Dušičkách. Zajímavé modely budou vhodné rovněž na Vánoce nebo Velikonoce. Nabízíme různé zdobené hřbitovní svíčky, takže v naší nabídce najdete velmi estetické produkty. Vysoce kvalitní materiály, sklo a plasty, budou dobře fungovat ve venkovních podmínkách.

Jaké vlastnosti by měla mít dobrá náhradní náplň do hřbitovních svíček?

Náhradní náplně do hřbitovních svíček jsou prvky, které se umisťují do hřbitovního skleněného obalu na svíčky. Dobré náhradní náplně do hřbitovních svíček by měly především rovnoměrně hořet. Důležitá je také doba hoření. Doba hoření je dána nejen samotnou náplní, ale také závisí na povětrnostních podmínkách (např. zda svíčka hoří při nízkých teplotách).

Stejně důležité je, aby náplň zcela vyhořela. Naše náhradní náplně do hřbitovních svíček jsou produkty, které hoří až do konce, díky čemu je jejich efektivita opravdu vysoká.

Kolik různých velikostí náhradních náplní je k dispozici v obchodě BauMax?

Náhradní náplně do hřbitovních svíček mohou být různých velikostí, stejně jako svíčky samotné. Dlouho hořící náplně do svíček jsou obvykle větší produkty, které jsou schopny svítit až několik nebo několik desítek hodin. U nás rozhodně pořídíte vhodné náplně.

Náš obchod nabízí bílé a červené náhradní náplňě. Existují i elektrické náplně, jejichž výhodou je možnost dlouhého hoření a také, že se obal neroztaví. 

Které náplně budou lepší – olejové nebo parafínové?

Olejové náplně do hřbitovních svíček jsou perfektní do nízkých teplot. Pří vyšších teplotách budou zase vhodnější parafínové náplně. Pokud máte zájem o moderní a univerzální řešení, budou elektrické náplně tou nejlepší volbou, protože mohou svítit při nízkých a vysokých teplotách.

Náhradní náplně do hřbitovních svíček nabízené v našem obchodě jsou vysoce kvalitní produkty. Různé velikosti, průměr a výška náplní vám pomůže vybrat ten správný produkt pro zakoupeny hřbitovní kryt na svíčku. Naše nabídka jistě splní vaše očekávání.