Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva světla
Materiál
S žárovkou v balení
Druh ochrany
Typ zdroje
Hledat
Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Skvělý produkt
Zboží
z letáku
Akce
Výprodej

Solarni LED Girlanda TR502

899,00 Kč / ks

Zahradní solární lampy

Zahradní solární lampy jsou skvělým řešením pro všechny, kteří si cení inteligentního řešení a chrání životní prostředí. Proč? Jelikož tyto modely nepotřebují zapojit do elektrické sítě. Hledáte perfektní model solární lampy pro vaši zahradu? Zahradní solární lampy představují dokonalou kombinaci moderní technologie a elegantního designu, který vytváří jedinečnou atmosféru v jakékoli zahradě. Jejich funkčnost a estetický vzhled činí tyto lampy ideálním řešením pro osvětlení vašeho venkovního prostoru. Solární energie je čistá a obnovitelná, což z těchto lamp činí ekologickou volbu, která vám navíc může ušetřit peníze na elektrické energii. Naše zahradní solární lampy jsou navíc vybaveny senzory pohybu a soumraku pro maximální pohodlí a efektivitu. Vystavte je přímo slunečnímu záření a vychutnejte si jemné světlo, které promění váš pozemek v kouzelnou zahradu. Vyberte si z naší široké nabídky a vytvořte si jedinečnou atmosféru na vaší zahradě díky zahradním solárním lampám.

Pokud ano, podívejte se na nabídku obchodní sítě BauMax! Zveme vás k seznámení s výrobky, které jsou k dispozici v této kategorii!

 

Zahradní solární lampy- Baumax.cz

Solární zahradní lampa – energie přímo ze slunce!

 

Solární svítidlo je ekonomický a zároveň ekologický způsob osvětlení zahrady a zákoutí kolem domu. Tyto lampy dokonale zdůrazní cestu vedoucí k předním dveřím, rybníku, jakož i záhony s květinami. Jemné světlo z nich promění celý pozemek v kouzelnou zahradu, kterou hosté budou obdivovat pro váš smysl pro estetiku.

Slunce nabíjí každou solární zahradní lampu během dne. Fotoelektrická buňka uvnitř lampy, ohřívaná slunečním zářením, to umožňuje. Některé modely z naší nabídky nabízejí možnost změnit směr světla, což vám umožní vytvořit jedinečnou atmosféru na vaší zahradě podle vašich potřeb.

 

Solární LED svítidlo a jeho montáž. Co byste měli vědět?

 

Existuje několik otázek, které zaručí spokojenost s těmito modely na zahradě a mezi nejdůležitější patří:

 

- Měli byste umístit solární zahradní lampy na místo, které je přímo vystaveno slunečnímu záření, aby se zajistilo plné nabíjení fotovoltaické baterie.

- Úroveň čištění – na solárních lampách nesmí být žádné nečistoty ani jiné usazeniny, může to negativně ovlivnit úplné nabití fotovoltaického článku.

- Správné nastavení – optimální vzdálenost mezi první a druhou solární lampou je 15 m.

 

 

Zahradní lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

 

Přesvědčili jsme vás? Výborně! Vyberte si správný model pro vaši zahradu!

 

Kategorie:  Zahradní svítidla a osvětlení

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke