Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Barva světla
Materiál
S žárovkou v balení
Druh ochrany
Typ zdroje
Hledat

Zahradní solární lampy

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

Jaké zvolit osvětlení pro zahradní altán?

11.03.2021

Zahrada je místem relaxace, kde můžeme pracovat nebo odpočívat a užívat si čerstvého vzduchu a zeleně. Pokud jej správně uspořádáme, bude připomínat pohádkovou krajinu a zároveň bude funkční a snadný k údržbě. Napomůže nám v tom zahradní architektura, ke

Zahradní solární lampy

Solární zahradní lampy jsou skvělým řešením pro všechny, kteří si cení inteligentního řešení a chrání životní prostředí. Proč? Jelikož tyto modely nepotřebují zapojit do elektrické sítě. Hledáte perfektní model solární lampy pro vaši zahradu?

Pokud ano, podívejte se na nabídku obchodní sítě BauMax! Zveme vás k seznámení s výrobky, které jsou k dispozici v této kategorii!

Solární zahradní lampy – BauMax

Zahradní solární lampy - BauMax

Solární zahradní lampa – energie přímo ze slunce!

 

Solární svítidlo je ekonomický a zároveň ekologický způsob osvětlení zahrady a zákoutí kolem domu. Tyto lampy dokonale zdůrazní cestu vedoucí k předním dveřím, rybníku, jakož i záhony s květinami. Jejich jemné světlo změní celý pozemek na kouzelnou zahradu, díky níž budou hosté obdivovat váš smysl pro estetiku.

Každá solární zahradní lampa je nabíjená v průběhu dne. To vše je způsobeno fotoelektrickou buňkou uvnitř lampy, která je ohřívána slunečním zářením. Některé modely, dostupné v naší nabídce, mají možnost změnit směr světla a díky tomu můžete vytvořit jedinečnou atmosféru na vaší zahradě v závislosti na vašich potřebách.

 

Solární LED svítidlo a jeho montáž. Co byste měli vědět?

 

Existuje několik otázek, které zaručí spokojenost s těmito modely na zahradě a mezi nejdůležitější patří:

 

  • Prostor, kde jsou zřízeny solární zahradní lampy – mělo by se jednat o místo přímo na slunečním záření, aby se zajistilo, že fotovoltaická baterie bude zcela nabitá.

  • Úroveň čištění – na solárních lampách nesmí být žádné nečistoty ani jiné usazeniny, může to negativně ovlivnit úplné nabití fotovoltaického článku.

  • Správné nastavení – optimální vzdálenost mezi první a druhou solární lampou je 15 m. Příliš úzká poloha způsobí, že se budou vzájemně rušit.

 

 

Zahradní lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžete vychutnat delší dobu strávenou na vašem oblíbeném dvorku nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají i dekorativní funkci. Budeme velice potěšeni, rozhodnete-li se je koupit v naší obchodní síti. Srdečně vás zveme k seznámení s širokou nabídkou zahradních světel.

 

Přesvědčili jsme vás? Výborně! Vyberte si správný model pro vaši zahradu!