Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Barva
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hledat

Dekorace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
139,00 Kč / ks 279,00 Kč / ks
Akce
119,00 Kč / ks 169,00 Kč / ks
Akce
279,00 Kč / ks 399,00 Kč / ks
Akce
59,00 Kč / ks
699,00 Kč / ks
Novinky
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

Jak navrhnout zahradu? Poznejte fázi plánování zeleného prostoru

25.03.2021

Krásná zahrada zahrnuje nejen stromy, květiny a rostliny, ale také celou zahradní architekturu, zahradní nábytek, dekorativní prvky, osvětlení a venkovní svítidla, a dokonce i zavlažovací systém. Pokud jste teprve ve fázi plánování svého zahradního....

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

Domácí způsoby na mravence na zahradě. Jak se jich rychle a efektivně zbavit?

18.08.2021

Mravenci jsou velmi užiteční pro ekosystém, takže by rozhodně neměli chybět ve vaší domácí zahradě. Plní mnoho důležitých funkcí: čistí trávník od rostlinných a živočišných organických zbytků, jedí škůdce, přispívají k šíření určitých druhů rostlin ...

Zahradní fontána - jak ji nainstalovat na zahradě

Zahradní fontána - jak ji nainstalovat na zahradě

14.04.2022

Malá a velká zahradní fontána může být elegantní ozdobou nejednoho zahradního jezírka. Chcete-li na pozemku nebo zahradě vytvořit originální aranžmá, které vám bude závidět každý, kdo jej navštíví, nainstalujte si zahradní fontánu...

Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

Jak zařídit zahradu? Co a kdy zasadit? Poradíme!

15.04.2021

Uspořádání krásné zahrady nevyžaduje najímání zahradníka. Můžeme navrhnout a zařídit jak domácí zahradu, tak velký pozemek, pokud máme připravený nápad na zahradu a dostatek času a nadšení jej realizovat. Jak to udělat? Nejprve musíte vytvořit projekt...

Zahradní dekorace

Dekorace na zahradu jsou téměř stejně důležité jako rostliny. I když je vaše zahrada krásně uspořádaná a květiny krásně kvetou na správných místech, bez dobře zvolených dekorací můžete nabýt dojmu, že na zahradě něco chybí. Aby byl prostor kolem domu kompletní, zahradní dekorace se mohou stát dokonalým doplňkem květinového aranžmá na vaší zahradě. Prostor rozhodně oživí figurky zvířat a zajímavé dekorace na zahradu. Toto jsou prvky zahradního vybavení, které vám dokážou zpříjemnit chvíle strávené v přírodě.

Nejdůležitější pravidla při navrhování zahrady se zahradními dekoracemi.

Při plánování využití doplňků v podobě zahradních dekorací ve vašem prostoru kolem domu je potřeba dodržet pár pravidel. Nejdůležitější je samozřejmě umírněnost. Jedinečná zahradní architektura vás velmi často poutá svým vzhledem. Pokud víte, že už máte dostatečný počet prvků na zahradě, je nejlepší se těch dalších prostě vzdát. Vzhledem k tomu, že výběr produktů, jako jsou zahradní dekorace, je obrovský, je snadné zahradu jednoduše zaneřádit. Je však škoda, aby zahrada ztratila kouzlo a estetiku, přeplacená příliš mnoha ozdobami. Každá dekorace navíc zabírá místo, které lze využít jiným způsobem.

Je velmi důležité zachovat estetiku zahrady. Vše, co potřebujete, jsou dekorace a zahradní nábytek. Oboje je potřeba sladit ke stylu zahrady. Do rustikálních aranžmá se budou hodit například všechny dekorace s patinou. Dekorace inspirované starým nábytkem, rostliny vysazené v zásuvkách, nápadů je spousta. Pokud máte každý interiér ve svém domě zařízený ve skandinávském stylu a chcete, aby zahrada ladila s interiérem, produkty, sošky a dekorace v moderním provedení budou tou nejlepší volbou. Můžete zvolit velmi kreativní řešení, která navíc podtrhnou atmosféru, kterou bude zahrada mít.

Dřevěné dekorace na zahradu 

Dřevo je přírodní a teplý materiál, který ladí s rostlinnými aranžmá. Dokonale vypadá v kombinaci s dřevěným zahradním nábytkem. Zahradní dekorace a dřevěné výrobky se perfektně hodí do každého stylu aranžmá zahradního prostoru. Budou dobře působit v moderním, rustikálním, romantickém i anglickém stylu zahrady. Se zahradou krásně splynou ty nejjednodušší nenápadné dekorace. Nápady na aranžmá závisí pouze na vaší fantazii a vkusu. Mohou být vyrobeny z jednoho kusu dřeva, kmene stromu nebo větve. Inspiraci můžete čerpat z přírody. Mohou zobrazovat zvířata, ryby, anděly, houby a mnoho dalšího. Podívejte se na produkty z naší nabídky - jistě Vás osloví.

Vybrat si můžete rovněž trvalé dekorace připevněné k zemi, jako jsou zahradní altány, pergoly a treláže. Dřevěné mohou být dekorativní zahradní květináče, truhlíky, ozdobné vozíky, kbelíky a trakaře. Zahradní dekorace mohou mít různé velikosti, vytvářející prvky zahradní infrastruktury. Pokud máte rybníček či zahradní jezírko, nebo jste šťastným majitelem potůčku, bude dřevěný most vypadat krásně, zvláště když k němu vyberete správné osvětlení. Velmi oblíbené jsou rovněž dřevěné kryty studní.

Praktické řešení pro zahradu

Zahradní dekorace mívají hlavně estetickou funkci, ale mnohé z nich lze s úspěchem použít například jako odstrašovače ptáků. Díky takovým doplňkům se můžete vyhnout invazi nezvaných ptačích hostů.

Zahradní figurky jsou nejjednodušší formou oživení stylizace a mají zároveň humorné vlastnosti. V nabídce našeho obchodu najdete klasické zahradní dekorace, tedy žáby, ptáčky, skřítky a anděly, které jsou dostupné za atraktivní ceny. Módní je i také sada keramiky umístěná na záhonku. Jedná se o prvky vyrobené s maximální péčí a pozorností ke každému, i tomu nejmenšímu detailu. Díky tomu jsou naše dekorace nesmírně okouzlující a dodávají zahradě jedinečnou atmosféru.

Dekorace na zahradu - udělejte si je sami

Pokud máte rádi originální a jedinečné dekorační předměty, a navíc máte umělecké cítění, zvolte ručně vyráběné dekorace. Ruční práce zaručuje jedinečnost doplňků a zároveň spokojenost a přitom s malými finančními náklady.

Sami si můžete vyrobit třeba obaly na květináče. Stačí vyříznout otvory do pařezů a získáte krásné dekorace pro vaši zahradu.

Největší a nejmodernější možností dekorace v současnosti nabízejí palety. Lze z nich vyrobit mnoho dekorací, jako jsou dekorativní plošiny, květinové záhony nebo květinové truhlíky. Jejích barvu lze sladit s barvou zahradního nábytku a získat tak jednotné uspořádání.

Proměňte svou zahradu během několika vteřin

Uspořádání zahrady není nejjednodušší úkol. Chcete-li udělat změnu ve vzhledu vaší zahrady, je dobrým řešením zásobit se zahradními dekoracemi, které vaší zahradě dodají nový příjemný vzhled.

Navíc rozložte pohodlný zahradní nábytek, lehátka nebo houpací síť a můžete trávit čas venku čtením knihy, pitím čaje a povídáním s přáteli a užívat si teplého počasí a čerstvého vzduchu. Správnou atmosféru doplní vhodné zahradní osvětlení.

Pojďte se tedy seznámit s nabídkou našeho obchodu, kde v kategorii „ZAHRADA“ najdete různé figurky, ale i zahradní nábytek, slunečníky, altány a další zahradní techniku. Díky nim si můžete vytvořit svou vlastní soukromou oázu klidu - dokonalé místo pro venkovní rekreaci, kde se budete cítit pohodlně a příjemně.