Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Druh sortimentu
Hledat

Kamenné dekorace

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

Jak zařídit předzahrádku před vstupem do domu

17.08.2021

Předzahrádka je svým způsobem vizitkou každého majitele domu. Hosté přicházející do vašeho domu a kolemjdoucí procházející se ulicemi často věnují pozornost věcem, jako je prostor na pozemku před vašimi dveřmi. Neposekaná tráva, neořezané keře...

Kamenné dekorace

Kamenné dekorace má hodně využití. Lze ho použít k dekoraci cestičky či na oddělení jednotlivých částí zahrady. Bez ohledu na to, na co se ho rozhodnete použít, je jedná věc jistá – vždy to bude vypadat skvěle. Srdečně vás zveme, seznamte se s nabídkou v obchodní síti BauMax.

Kamenné dekorace - BauMax

Objevte kamenné dekorace na zahradu v obchodní síti BauMax

 

Víme, že každý prvek má velký význam v dokonalé zahradě. Proto jsme sestavili bohatou nabídku, která splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Štěrk najdete v následujících barvách:

 

  • Bílá – Pro milovníky skandinávského stylu.

  • Žlutá – Pro ty, kteří chtějí, aby jejich zahrada svítila jako slunce.

  • Krémová – Pro zahrady v tlumeném stylu.

  • Oranžová – Pro příznivce mírně živějších dekorací a kontrastů.

  • Červená – barva lásky – Pro ty, kteří milují svou zahradu.

  • Fialová – Protože barev není nikdy dost, že?

 

Štěrk nabízíme v různých velikostech. V závislosti na vašich preferencích a potřebách. Můžete si vybrat mezi 2-3 mm a 9–13 mm. Podrobnější informace o jednotlivých odrůdách se nacházejí v jeho popisu.

 

Dekorativní zahradní štěrk – který si vybrat?

 

U výběru dekorativního štěrku byste se měli primárně zaměřit na vizuální vlastnosti. Ujistěte se, že jeho barva a typ odpovídá uspořádání vaší zahrady. Je dobré, když zahradní štěrk tvoří souvislý celek s rostlinami a s ostatními prvky zahradní architektury. Důležitou informací je také velikost štěrku. Nic však nebrání vzájemnému kombinování různých typů a barev!

 

Proč se vyplatí zvolit dekorativní štěrk? Jedná se o pohodlnou a ověřenou metodu mulčování rostlin. Použití dekorativního štěrku vizuálně zlepší zahradní kůru, která má kratší životnost a rozkladem okysličuje půdu.

 

Rozsypete-li ozdobný štěrk pod stromy a kolem květinových záhonů, poskytne zahradě zajímavý vzhled.