Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Materiál
Více
S žárovkou v balení

Zahradní osvětlení

1  2  3  4    
Svítidlo Livia Cie014 K1

Svítidlo Livia Cie014 K1

249,00 Kč / ks
1  2  3  4    

Zahradní lampy jsou mimořádně důležitým prvkem každé zahrady. Díky nim si můžeme vychutnat delší čas strávený na vašem oblíbeném dvoře nebo na terase a letní večery mohou trvat věčně! Nelze popřít, že mají dekorační funkci. Budeme velmi rádi, pokud se je rozhodnete koupit v našem obchodě. Srdečně vás zveme, abyste se seznámili s širokou škálou zahradních světel.

Zahradní osvětlení - Baumax

Objevte svět zahradních lamp

Zahradní lampa má mnoho jmen. Není to jen o různých odstínech nebo tvarech - je to o jejich typech. Nejpopulárnější jsou:

  • Solární zahradní lampy, které jsou velmi ekonomickým a ekologickým řešením. Nepotřebují elektřinu - čerpají energii ze slunce.
  • Zahradní lampy - sloupy (stojící), které, jak můžete snadno uhodnout, jsou určeny do zahrady. Mohou být různých velikostí a mají různý světelný výkon.
  • Závěsné zahradní lampy, které dokonale zapadají do prostoru zahrady v rustikálním nebo viktoriánském stylu. Určitě jí přinesou romantickou atmosféru.
  • Zahradní lampy se zajímavým tvarem, vhodné zejména pro zahrady zdobené v klasickém stylu.

V naší nabídce najdete i senzory pohybu a soumraku, díky kterým se nebudete muset starat o zapnutí světla - vždy bude svítit, když ho budete potřebovat. Podrobné informace o každém námi nabízených produktů najdete v jejich popisech. Důležité je, že některé světla mají i různé barevné možnosti.

 

Co hledat při výběru zahradní lampy?

Dekorační zahradní lampy vytváří na vašem dvorku lepší klima. Proto je tak důležité, aby zapadaly do stylu vaší zahrady. Velký výběr jejich designů a barev v našem obchodě vám to určitě usnadní. Samozřejmě, že vizuální požadavky nejsou všechno. Měli byste přesně specifikovat úkoly, které mají lampy provádět. Pokud vám záleží na dobře osvětlené zahradě, nejlepší volbou je výrobek se silnou intenzitou světla. Pokud však lampy mají jen jemně ozářit cestu, nízká solární světla budou perfektní.