Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Styl
Kolekce
Více
Výška (cm)
Šířka (cm)
Hloubka (cm)
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Materiál použitý na přední stranu
Tvar
Dveře
Počet dveří
Zrcadlo
Hledat

Vysoké skříně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
12299,00 Kč / ks 16899,00 Kč / ks
Akce
Novinky
1  2    
Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

Útulná a pohodlná – vybíráme nábytek do ložnice

29.10.2020

Ložnice je nejosobnějším interiérem ve vašem domě a měla by vám poskytnout klid a relaxaci. Při procházení návrhů, například na naší kartě Inspirace, si všimneme, že nábytek do ložnice je velkou částí nabízených produktů. Ale ani nejkrásnější postele, skř

Jak změnit vzhled šatní skříně?

Jak změnit vzhled šatní skříně?

18.12.2020

Starý, poškozený nábytek získá nový život díky jednoduchým změnám. Pokud se vám nelíbí vzhled vašeho současného nábytku, nebo neodpovídá aranžmá interiéru, nebo ho máte po babičce, vyzkoušejte naše způsoby renovace nábytku. Mnoho kusů nábytku je stále...

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

Návrh šatní skříně – nejdůležitější informace

31.03.2021

Šatní skříně do ložnice jsou jedním ze základních prvků vybavení v našich ložnicích. Na trhu existuje spousta typů tohoto nábytku. Mnoho lidí volí velké, prostorné šatní skříně s posuvnými dveřmi, jiní volí menší skříně. Návrh šatní skříně často závisí...

Jak změnit barvu skříně s posuvnými dveřmi? Zajímavé nápady a praktické rady!

Jak změnit barvu skříně s posuvnými dveřmi? Zajímavé nápady a praktické rady!

11.11.2021

Šatní skříně s posuvnými dveřmi mohou být problematické, když plánujeme změnit design interiéru. Překážkou je skutečnost, že tento typ šatní skříně má čela navržená specifickým způsobem, a tím je rozmístění předních prvků posuvné skříně jednotné.

Skříň s posuvnými dveřmi - jak na to? Návod

Skříň s posuvnými dveřmi - jak na to? Návod

20.12.2020

Nákup šatní skříně s posuvnými dveřmi je finančně značný náklad - zejména pokud se rozhodneme koupit skříň na míru. Skříň s posuvnými dveřmi si však můžete vyrobit úplně sami, a to pomocí materiálů dostupných v hobby marketech a obchodech s vybavením...

Atraktivní a praktické vysoké skříně

 

Je těžké si představit život bez šatní skříně. Uschováváme do ní oblečení, cennosti, kosmetiku, ložní prádlo a náhradní deky. Její interiér je schopen pojmout vše, co by nemělo byt viditelné. Funkčnost šatní skříní nelze zpochybnit. Při nákupu šatní skříně si můžete vybrat model s rozměry, které vám vyhovují. Stojí za to se blíže podívat na vysoké skříně, protože jsou velmi praktické a můžou nám nabídnout mnoho úložného prostoru.

 

Vysoké skříně- Baumax.cz

 

Vysoká šatní skříň, maximální využití

Vysoké posuvné šatní skříně jsou kusy nábytku vysoké alespoň 240 cm. Proto často zaberou určené místo v místnosti od podlahy až ke stropu. Toto řešení ovšem umožní maximální využití dostupného prostoru. Takto uspořádaný fragment interiéru bude vypadat vizuálně velmi atraktivně, zvláště pokud se rozhodnete pro skříň se zajímavými čely.

 

Praktické vysoké šatní skříně

Pokud máte spoustu věcí a oblečení a nevíte jak je efektivně skladovat, vysoké šatní skříně budou řešením přímo pro vás. Šatní skříň o výšce 240 cm vám poskytne úložný prostor pro veškeré vaše oblečení, kosmetiku, ložní prádlo a boty. Vyberte si takovou šatní skříň ještě dnes! Poskytne vám pohodlí při uskladňování věcí a bude atraktivním prvkem každého interiéru. Vysoké šatní skříně mohou mít různá vnitřní vybavení, obvykle jsou ve standartu k dispozici police a věšáky na oblečení. Tyto prvky lze rozšířit zakoupením dalších doplňku nebo zavedením zajímavých řešení: kontejnery, zásuvky nebo police a věšáky na boty. Vysoké šatní skříně obvykle mají posuvné dveře - to umožňuje snadné otevírání a setří prostor.

 

Vysoké skříně- Baumax.cz

 

Vysoké šatní skříně – estetika na jedničku!

Vysoká šatní skříň je kus nábytku, který vás svým vzhledem jistě upoutá. Nabízíme moderní modely v jednoduchém a elegantním provedení. Takové šatní skříně budou perfektní do jakéhokoliv interiéru. Atraktivní vzhled skříně je dosažen použitím vysoce kvalitních a efektních nábytkových desek. Použití zrcadel na dveřích nebo elegantních vzorů dodatečně přidává nábytku na atraktivitě.

Velká zrcadla umístěná na vysokých dveřích skříně optický zvětší i malé místností a dodají jim eleganci. Zrcadla odrážejí přirozené a umělé světlo, a díky tomu dodatečně zesvětlují interiér, a malé místnosti získávají optický prostor. Díky obrazu odraženému v zrcadlech se navíc zdvojnásobí hloubka místnosti.

 

Do předsíně a ložnice

Uskladnění věcí nikdy nebylo tak snadné! Vysoký nábytek je dokonalým řešením pro každou domácnost. Interiér získá na jejich použití - tyto šatní skříně pojmou všechny vaše věci a oblečení. Velké zrcadlo zesvětlí interiér a opticky jej zvětší. Vysoká šatní skříň bude proto ideální do malé ložnice nebo do úzké předsíně. Vyberte si z naší nabídky a zajistěte si tak dokonalou skříň do vašeho interiéru. V nabídce našeho obchodu najdete modely, které oslovi i ty nejnáročnější zákazníky, takže neváhejte a nakupte ještě dnes!