Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Šířka (cm)
Výška (cm)
Hloubka (cm)
Tvar
Zbarveni
Povrchová úprava předního dílu
Kolekce
Více
Hledat

Nástavce na skříně

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
599,40 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
899,40 Kč / ks 1499,00 Kč / ks
Akce
1319,40 Kč / ks 2199,00 Kč / ks
Akce
2099,40 Kč / ks 3499,00 Kč / ks
Akce
799,20 Kč / ks 999,00 Kč / ks
Akce
1199,20 Kč / ks 1499,00 Kč / ks
Akce
1759,20 Kč / ks 2199,00 Kč / ks
Akce
1519,20 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Výprodej
2239,20 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Výprodej
1519,20 Kč / ks 1899,00 Kč / ks
Výprodej
2239,20 Kč / ks 2799,00 Kč / ks
Výprodej
3119,20 Kč / ks 3899,00 Kč / ks
Akce
3999,00 Kč / ks 4799,00 Kč / ks
Akce
1  2    
Jaká šatní skříň do malé a velké ložnice?

Jaká šatní skříň do malé a velké ložnice?

10.01.2022

e těžké si představit dům bez prostorné šatní skříně nebo prostorného šatníku. Je to jako zkoušet si představit pohodlnou postel bez matrace nebo obývací pokoj bez pohovky. Jedinečná role šatní skříně sice nevyvolává pochybnosti, ale už její výběr může...

Nástavce na šatní skříně aneb jak doma zvětšit úložný prostor

V každém domě nebo bytě bude potřeba spoustu místa pro uložení osobních věcí. K tomuto účelu slouží šatní skříně do ložnice, komody nebo šatníky. Vhodný nábytek vám umožní nejen ukládat, ale také třídit a organizovat oblečení, boty a drobnosti. Jako v každé moderní domácnosti se počítají chytrá řešení. Proto je zvláště dobré dát na šatní skříně nástavec. Zjistěte, jak budou užitečné. 

Bez šatní skříně ani krok!

Skříně a šatní skříně jsou speciální kusy nábytku. Jsou nejen elegantní, ale i praktické. Jejich hlavní funkcí je uskladnění a organizace oblečení, obuvi, šperků, kosmetiky a dokumentů. Je těžké si představit pohledný a uklizený byt bez tohoto nábytku.

Šatní skříně jsou kusy nábytku, které zabírají hodně místa. Jsou proto dominantou každé místnosti a jejich přílišné množství může zahltit prostor. Lidé proto hledají způsoby, jak zajímavě vyřešit jejich vnitřní prostory, aby sloužily co nejefektivněji. Obvykle se používají tyče na věšáky nebo police. Na tyče můžete pověsit šaty, kabáty nebo obleky na ramínka. Police se vám naopak budou hodit, když si oblečení raději skládáte „do kostek“. Užitečné budou i příslušenství pro šatní skříně a kontejnery do šatní skříně. Pomohou v chytrém uspořádání vnitřního prostoru šatní skříně. Vytvoří další místo, například pro uložení vysavače nebo šperků a kosmetiky.

Bude také dobré použít nástavec na horní část skříně. Obvykle jsou málo používané nebo sezónní předměty umístěny v horní části skříně. Aby bylo možné je uspořádat a skrýt před očima, budou užitečné nástavce na šatní skříně.

Nástavce na šatní skříně - chytré řešení pro váš dům i byt

Nástavce nejsou nic jiného než malé skříňky přidané do šatní skříně. Jsou umístěny v horní části skříně. Jejich hlavním úkolem je vytvořit další úložný prostor. Do nástavců jsou obvykle umístěny zřídka používané nebo sezónní věci a oblečení. Je to perfektní místo pro náhradní sady lůžkovin, dek, zimních kabátů nebo lyžařského oblečení. Je to také ideální nabídka pro zákazníky, kteří hledají další uložný prostor pro uskladnění kufrů a domácích spotřebičů

Nástavce na šatní skříně jsou zároveň optickým prodloužením šatní skříně. Nábytek je vyšší a užší, takže působí o něco lehčím dojmem. Toto řešení bude ideální pro malé místnosti. Interiér se díky tomu bude zdát o něco větší a více přehledný. 

Charakteristický styl šatní skříně? U nás k nim najdete vhodné nástavce!

Na trhu jsou k dostání šatní skříně v mnoha barvách a dekorech. Konkrétní skříň se nemusí prodávat s vhodnými nástavci na skříň. Naštěstí široká nabídka našeho obchodu vám pomůže vybrat ten správný produkt. V našem obchodě najdete nástavce na šatní skříně v barvách a vzorech, které potřebujete, abyste si mohli vybrat vhodný produkt pro svou skříň. 

Při nákupu šatního nástavce věnujte pozornost především jeho šířce, výšce a hloubce. Tyto rozměry přizpůsobte rozměrům samotné šatní skříně - hloubka, šířka a délka horní části by měly být stejné jako u skříně. Výška by však neměla být větší než prostor dostupný v místnosti. Vrchní jednotka totiž musí ležet přímo na šatní skříni a vejít se s ní pod strop.

Nástavce na šatní skříně lze dokoupit k různým typům nábytku. Při zařizování domu či bytu přemýšlejte o umístění horních nástavců pro šatní skříně s posuvnými dveřmi, rohové šatní skříně nebo šatní skříně s otočnými dveřmi. Zvětšíte tak úložný prostor nábytku. Různé typy skříní budou vyžadovat různé typy nástavců. V nabídce našeho obchodu bez problémů najdete produkty, které potřebujete.

Jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře?

V případě nástavců se jejich různé typy budou mírně lišit, pokud jde o dveře. Nástavce pro modely s posuvnými dveřmi jsou delší produkty, které mohou mít i několik dveří. Rohové skříně mají obvykle jednokřídlé dvířka a skříně s otočnými dveřmi - mají tolik dveří, kolik je dveří v samotné skříni. Určitě se podívejte na nabídku našeho obchodu a mezi dostupnými produkty jistě najdete nábytek, který bude vhodný pro vaše potřeby.