Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Více
Mrazuvzdornost
Povrch
Více
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Hledat

Nástěnný obklad

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    52
89,00 Kč / ks
99,00 Kč / ks 149,00 Kč / ks
Výprodej
359,20 Kč / m2 499,00 Kč / m2
Akce
299,00 Kč / szt
110,00 Kč / ks 129,00 Kč / ks
Výprodej
179,00 Kč / m2 199,00 Kč / m2
Akce
119,00 Kč / ks
69,00 Kč / ks 79,00 Kč / ks
Akce
269,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
269,00 Kč / m2 289,00 Kč / m2
Akce
379,00 Kč / m2 429,00 Kč / m2
Akce
379,00 Kč / m2 429,00 Kč / m2
Akce
279,00 Kč / m2 299,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    52
Obklady do koupelny cena za m2

Obklady do koupelny cena za m2

16.05.2021

Plánujete rekonstrukci koupelny a zajímá vás, kolik může stát 1 m2 obkladů a dlažeb? Jak správně vypočítat požadovaný počet dlaždic, spárovací hmoty a lepidla? Kde hledat nejlepší produkty a nakonec jestli stojí za to najmout odborníka, který provede pokl

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

01.02.2021

Obklady a dlažby jsou nejčastěji voleným prvkem povrchové úpravy koupelen a kuchyní. Na tom není nic zvláštního, dlaždice jsou nejen estetické, ale také praktické. Přestože se jejich uspořádání na problematických místech, jako jsou rohy, zídky nebo...

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Je možné pokládat dlaždice na dlaždice

Je možné pokládat dlaždice na dlaždice

23.12.2021

Pokud chcete osvěžit svou koupelnu, nemusíte se hned rozhodovat pro generální rekonstrukci. Ani pokládka nových obkladů nemusí být tak náročná – na staré obklady můžete úspěšně položit obklady nové, stejně jako dlažbu. Pokud jsou staré dlaždice stabilní..

Dlaždice imitace mramoru - jak je použít doma

Dlaždice imitace mramoru - jak je použít doma

24.12.2021

Mramor je materiál známý v architektuře již 2500 let. Elegantní a zároveň přirozený, nadále inspiruje interiérové designéry. Aktuálně však mnohem častěji využívají obklady imitující mramor – a to nejen kvůli atraktivnější ceně, ale i lepším vlastnostem.

Obklady

Jaké obklady vybrat?

Vzhledem k rozmanitosti vzorů, barev a tvarů, může výběr správného obkladu způsobit určité potíže. Při výběru byste měli vzít v ohled především zachování jednotného uspořádání místnosti, a také pevnosti a odolnosti dlaždic vůči vnějším faktorům.Nezapomeňte si vybrat dlaždice k nábytku, který máte doma - ne opačně. Tento přístup zužuje výběr a zefektivňuje proces sjednocení interiéru. V nabídce obchodní síti Baumax najdete cenově výhodné obklady.

Jaké vybrat do kuchyně?

Kuchyň je specifická místnost, a proto obklady do kuchyně by měly být obzvlášť odolné. Při vaření se vytváří pára, což způsobuje vysokou vlhkost v místnosti. Abyste zabránili tvorbě plísní a hub, vyberte si kuchyňské obklady, které nedovolí vlhkosti vsáknout do stěny.

Při vaření, ať chceme nebo nechceme, vzniká nepořádek. Z tohoto důvodu je dobré, aby měl kuchyňský obklad hladký povrch- usnadní to mytí. Pokud vlastníte malou kuchyň, zvažte nákup obkladů ve světlých odstínech jako jsou - šedá, béžová nebo hnědá, které opticky zvětší a zesvětlí interiér. Velké kuchyně umožňují prakticky úplnou volnost při výběru barev a vzorů dlaždic.

Jaké dlaždice jsou vhodné do koupelny?

Při výběru koupelnových obkladů byste měli ze stejných důvodů jako pří výběru obkladů do kuchyně dbát na dvě kritéria, které by měly dlaždice splňovat - odolnost proti vlhkosti a protiskluzové vlastnosti. Obklady do koupelny, stejně jako ty do kuchyně, by měli mít hladký povrch, který usnadní jejich údržbu.

Pokud chcete dosáhnout v koupelně jedinečného efektu použijte kamenné obklady, které dodají místnosti luxusní vzhled.

Moderním a populárním řešením pro koupelny, pokud se jedná o vizuální vzhled, je v poslední době také velmi žádaná dlažba imitace dřeva. Ty v kombinaci s vhodným osvětlením, sprchovým koutem a doplňky vytvoří originální a moderní vzhled každé koupelny.

Jak vypočítat potřebné množství obkladu?

Dbejte na to, aby byly zakoupené dlaždice z jedné výrobní sarže. Jen tak si můžete být jisti, že se nebudou lišit barevným odstínem. Abyste při pokládce nezjistili, že vám chybí pár kusů, nebo naopak nezbyla vám příliš velká rezerva dlaždic, měli byste přesně vědět, kolik materiálu potřebujete. Potřebné množství si vypočítáte následovně: změřte šířku každé stěny zvlášť, výsledné šířky sečtěte a nakonec vynásobte požadovanou výškou, na kterou chcete obklad pokládat. Musíte ovšem pamatovat na to, že některé dlaždice se mohou během montáže poškodit, takže je třeba zohlednit potřebnou rezervu a zakoupit o 10-15% více dlaždic, něž nám vyšlo při jejich výpočtu.

Kvalitní, moderní, klasické, luxusní ,ale i nejlevnější obklady najdete v našich kamenných prodejnách a na webových strankách www.baumax.cz