Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Materiál
Použití
Barva
Více
Typ
Dekor
Montáž
Impregnace
Určeno
Třída
Otěruvzdornost
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Hledat

Dekorační obklady vnitřní

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    8
419,00 Kč / m2 490,00 Kč / m2
Akce
249,00 Kč / bal
239,00 Kč / bal 319,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 319,00 Kč / bal
Akce
219,00 Kč / bal 249,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 299,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 299,00 Kč / bal
Akce
219,00 Kč / bal 249,00 Kč / bal
Akce
179,00 Kč / bal 260,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 299,00 Kč / bal
Akce
239,00 Kč / bal 319,00 Kč / bal
Akce
1    3  4  5    8

Dekorativní kámen

Stálé populárnější móda na návrat k přírodě je patrná již dlouhou dobu. Je to patrné jak v designu, tak v interiérovém designu. Dekorativní kámen umístěný v obývacím pokoji nebo předsíni je jedním z příkladů tohoto trendu, stejně jako módní architektonický beton a keramické obklady imitace dřeva. Obývací pokoj je místem, kde se nejčastěji používají efektní dekorace a právě dekorativní kámen se k tomuto místu skvěle hodí a dodává mu atraktivní vzhled. Správně zvolené fasádní obklady vám umožní dosáhnout jedinečného konečného výsledku bez ohledu na to, jaký styl aranžmá preferujete. Hodí se do moderních a klasických interiérů. Pokud netušíte, jak uspořádat celou stěnu nebo výklenek uvnitř stěny, zajímavým řešením a trefou do černého bude pokládka přírodního kamene.

Na co si dát pozor při výběru obkladových kamenů na zeď?

Je známo, že při výběru obkladů se řídíte především svým vkusem a rozhodujete se pro ty, které se vám líbí. Existuje však několik dalších faktorů, které stojí za pozornost. Podle místa, kam chcete obkladový kámen do interiéru umístit, je dobré se zamyslet nad materiálem z jakého jma být vyroben. Pokud chcete použít kámen na zdobení fasády, musí být především odolný. Nejoblíbenější volbou je pískovec, žula, klinker, mramor, travertin nebo břidlice. Když se rozhodnete pro žulu a břidlici, již není třeba je impregnovat. Pískovec, mramor a travertin jsou méně odolné a vyžadují impregnaci, jinak by se na zdi rychle ušpinily.

Dalším důležitým aspektem bude velikost, která je docela důležitá. Čím větší obklad, tím nižší budou náklady na jejich pokládku. Proto stojí za to zvážit velikost a místo, kde můžete dekorativních předností imitace kamene využít. Drobné obklady, jako je imitace cihly, se skvěle hodí do předsíně nebo ke krbu. Použití velkoformátového kamene krásně ozdobí větší plochy interiéru v podobě celé stěny. Seznamte se s naší nabídkou a jistě najdete si něco, co vás upoutá!

Jak modernizovat obývací pokoj pomocí dekorativního obkladového kamene?

Pokud použijete přírodní kámen, dekorativní kámen, vnesete do svého interiéru moderní styl. Jeho použití umožňuje vytvořit aranžmá v interiéru, jehož konečný výsledek vás jistě překvapí. Dekorativní kámen ze sádry a betonu se skvěle hodí do prostorného obývacího pokoje a nabízí příjemnou, přirozenou a hřejivou atmosféru domácího interiéru. Pro další vyexponování dekoru můžete použít speciální osvětlení, díky kterému bude stěna z kamenných obkladů úspěšně hrát hlavní roli. Kvalitní zpracování znamená, že se nemusíte bát o odolnost výrobků. Kameny jsou výrobky, které vám mohou posloužit jako samostatný dekorativní prvek nebo jako výplň prázdného prostoru například za televizorem.

Přírodní kámen na zeď - moc možností

Obkladové dekorativní kameny se těší stále větší oblibě. Jsou oceňovány nejen pro svůj jedinečný charakter, ale také pro své jedinečné vlastnosti umožňující jejich pohodlné používání. Stěna s takovou povrchovou úpravou dodá každé místnosti jedinečný styl a eleganci. Tyto přírodní materiály se těší stálé větší oblibě a najdeme je nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici, předsíni, kuchyni nebo jídelně.

Na trhu je velmi široký výběr produktů v různých barvách provedení. V závislosti na použitém materiálu jsou k dispozici dekorativní kameny: sádra, křemen, žula a klinker.

Můžete si vybrat i barvy. Mezi nejoblíbenější barvy patří mimo jiné béžová, dekorativní kámen jako je bílá cihla, hnědý dekorační kámen, nebo červený dekorační kámen, který připomíná skutečnou cihlu, nebo dokonce kámen v barvě pískovce. Výběr závisí na stylu, ve kterém si interiér zařídíte. Pokud chcete byt zpestřit dalšími estetickými prvky, vyplatí se věnovat pozornost nabídce dekoračních kamenů. I těm nejchladnějším a nejobyčejnějším prostorům dodají nový život.

Dekorativní sádrové obklady - nový vzhled předsíně

Předsíň je vizitkou domu a místnosti, která je zvláště náročná na uspořádání. Při jejím zařizování musíte často čelit výzvám, jako je malá plocha, omezený přístup světla, nutnost pověsit oděvy a místo pro obuv pro všechny členy domácnosti. Navíc všichni hosté, kteří navštíví váš domov, vidí jako první interiér v domě právě předsíň, takže je důležité, aby vypadala atraktivně. Dekorativní sádrové obklady jsou ideální pro uspořádání povrchové úpravy stěn v tomto interiéru. Jejich světlé barvy jistě místnost opticky zvětší. Výjimečně elegantní vzhled sádrových obkladů zkrášlí předsíň a promění ji ve stylovou místnost, kterou budete hrdě prezentovat své rodině a přátelům.

Dekorativní obkladový kámen na zeď - výhody materiálu

Dekorativní kámen na stěnu je k dispozici v mnoha barvách, což umožňuje vytvářet aranžmá podle inspirací z různých částí světa. Skvěle se hodí také do loftů, industriálních interiérů a moderních aranžmá. Dá se snadno kombinovat s nábytkem a dalším vybavením.

Dekorativní kamenné obklady jsou lehké a navíc velmi odolné. Je těžké je poškodit, protože se nedrolí. Venkovní obkladový kámen je velmi odolný vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Zůstává beze změny i přes kolísání teploty a vlhkosti. Materiál použitý na fasády je také mrazuvzdorný. Hlavní výhodou venkovního obkladového kamene je snadná montáž na stěnu, odolnost a přijatelná cena.

Interiérový dekorativní kámen se krásně kombinuje s přírodními dekory nábytku a zelení rostlin v domě. Motivy dřeva a módní odstíny šedé uvnitř vytvářejí velmi přirozenou kombinaci tvarů a barev. Nepravidelné tvary kamene ladí s hladkým povrchem dřevěného nábytku a zaručují efektní celkový výsledek.