Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Hledat

Mozaiky

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
109,00 Kč / ks 129,00 Kč / ks
Akce
55,00 Kč / ks 69,00 Kč / ks
Akce
55,00 Kč / ks 59,00 Kč / ks
Akce
55,00 Kč / ks 69,00 Kč / ks
Akce
42,00 Kč / ks 49,00 Kč / ks
Akce
Novinky
139,00 Kč / ks
179,00 Kč / ks
1    3  4  5    6
Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

Vzdušný prostor v koupelně. Minimalismus je vždy trendy!

09.07.2020

Zařízení stylové a funkční koupelny není snadné, zejména pokud nemáte příliš mnoho místa. Dnes zvolené vybaveni nám bude sloužit po mnoho let. Tento problém je mnohem vážnější a složitější, než jenom odpověď na otázku: vana nebo sprcha?

Co nad kuchyňskou linku?

Co nad kuchyňskou linku?

14.10.2021

Stěna nad kuchyňskou linkou potřebuje účinnou ochranu před nečistotami, vodou, vlhkostí a vysokými teplotami. Čím ji dokončit, aby získala odolný, snadno omyvatelný, a navíc estetický povrch? Co dát na zeď mezi pracovní desku a skříňkami?

Jak uspořádat v kuchyni šestihranné dlaždice?

Jak uspořádat v kuchyni šestihranné dlaždice?

01.06.2021

Při uspořádání svého interiéru má každý z nás jinou vizi, jiné potřeby a jiný smysl pro estetiku. Mnoho lidí při rozhodovaní o rekonstrukci kuchyně nebo před jejím dokončením po obdržení klíčů od developera přemýšlí, jaké dlaždice budou ideálně vyhovovat.

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Čím vyčistit obklady po rekonstrukci

Čím vyčistit obklady po rekonstrukci

15.02.2022

Až je rekonstrukce koupelny hotová a keramické obklady a dlažba konečně zdobí stěny a podlahu je čas na velký úklid. A zde nastává odvěký problém. Jak umýt obklady a dlažbu v koupelně a jiných místnostech po rekonstrukci? Jak rychle a efektivně...

Mozaika

Mozaikové dláždíce jsou dekorativní dlaždice vyrobené z malých prvků různých barev, textur a tvarů. Mohou být vyrobené z oblázků, kousků skla, keramiky nebo kovu (například měď a hliník).

Nabídka zahrnuje široký výběr mozaik, vhodných jak pro interiér, tak pro exteriér. Mozaiky jsou k dispozici v různých barvách a tvarech, což dává neomezené možnosti kompozice. Široký je také výběr mozaik z hlediska materiálů. Můžete si vybrat z následujících: skleněné mozaiky o tloušťce 4 mm, 8 mm, kamenné mozaiky z přírodního kamene, keramické a z umělé hmoty, které jsou ideální například pro obložení bazénů. Existují také smíšené mozaiky. Například sklo a kámen a kovové mozaiky. Například měď, která je ideální pro moderní interiéry. Rozmanitost materiálů, barev a tvarů, z nichž jsou mozaiky vyrobeny, umožňuje libovolný a téměř neomezený výběr.

Mozaiky lze vybrat pro téměř jakoukoliv kolekci koupelnových dlaždic, bez ohledu na velikost dlaždic. Mozaiky jim dodávají stylový vzhled. Způsob provedení (lepení prvků na síťku) poskytuje plnou flexibilitu při navrhování místností, například můžete elegantně dokončit zaoblené povrchy, což dává mozaice rozhodující výhodu oproti běžným dekorativním dlaždicím. Díky svým vlastnostem dokonale odpovídají aktuálním trendům a koupelna nebo kuchyň s takovým povrchem rozhodně uchvátí naše hosty.

Na zeď a podlahu

Oblíbeným trendem je koupelnová mozaika a kuchyňská mozaika, a to jak na stěně, tak na podlaze. Používá se jako dekorace do místnosti, nebo jako celkové aranžmá interiéru. Mozaiky jsou vyrobeny z malých prvků. Použitím mozaiky v malé místnosti ji opticky zvětšíme. Podlahové mozaiky budou dokonalým řešením, které dodají místnosti jedinečný vzhled. Je však třeba mít na paměti, že kombinace mozaikových obkladů na zeď a mozaiky na podlahu (pokud jsou oba použity ve stejné místnosti) by měla být obzvlášť promyšlena kvůli vzájemnému sladění.

Seznamte se s naší nabídkou. Najdete zde mozaiky pro kuchyň a koupelnu, díky nimž bude váš interiér jedinečný a jejich cena výrazně nenaruší váš domácí rozpočet!