Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Více
Mrazuvzdornost
Povrch
Více
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Více
Předpokládaná lhůta dodání:
Hledat

Dlažba

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    36
359,00 Kč / m2
Novinky
169,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
169,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
169,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
269,00 Kč / m2
189,00 Kč / m2
1    3  4  5    36
Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Poradíme vám, jak vypočítat, kolik dlaždic je potřeba na podlahu!

Poradíme vám, jak vypočítat, kolik dlaždic je potřeba na podlahu!

30.10.2021

Výběr dlažby na podlahu, bez ohledu na místnost, je při uspořádání interiéru nebo terasy velmi důležitý. Výběr efektivní a funkční dlažby je však jen polovina úspěchu. Aby renovace byla uspěšná, musime si pamatovat na několik nejdůležitějších věcí....

Jak spojit podlahové panely s dlažbou

Jak spojit podlahové panely s dlažbou

01.12.2021

Pokládka nové podlahy doma je velkou výzvou. Přemýšlíte, jak zatraktivnit uspořádání interiéru a zároveň zachovat maximální funkčnost. Jedna místnost často kombinuje dvě nebo více zón. Nejlepším řešením může být spojení dlaždic s podlahovými panely...

Obklady a dlažba v imitaci dřeva do koupelny - kdy se vyplatí investovat?

Obklady a dlažba v imitaci dřeva do koupelny - kdy se vyplatí investovat?

18.05.2021

Obklady a dlažba v dekoru dřeva jsou keramické dlaždice nebo gres, které svým vzhledem imitují přírodní dřevo. Na rozdíl od dřevěných desek jsou ideální pro uspořádání místnosti s vysokou vlhkostí, jako je kuchyň nebo koupelna. Jsou také mnohem levnější..

Dlažba

Na co je potřeba si dávat pozor při výběru dlažby?

V nabídce obchodní sítě Baumax na vás čeká interiérová dlažba v téměř neomezeném počtu barev, vzorů a tvarů. Cena z naší nabídky vás také milé překvapí.

Před tím než začnete přemýšlet o vzhledu dlažby, která brzy doplní vaši podlahu, zaměřte se také na její kvalitu, protože podlaha by vám měla sloužit a vydržet co nejdéle.

Otěruvzdornost - co to znamená?

Keramická dlažba by měla být především odolná vůči vlhkosti a otěru. Proto si při výběru nezapomeňte zkontrolovat jejich třídu odolnosti. Uvádí se na stupnici od 1 do 5, kde 1 je nízká odolnost a 5 je vysoká odolnost. Cena se bude odvíjet od toho, jakou má produkt třídu otěruvzdornosti. Jednoduše řečeno cena dlažby s třídou odolnosti 1 bude nižší než cena s třídou odolnosti 5. 

Pokud má být pokládaná interierová dlažba do koupelny nebo dlažba do kuchyně, ujistěte se, že je protiskluzová. Též zkontrolujte, zda jsou dlaždice určené pro venkovní nebo vnitřní použití a vyberte ty, vhodné pro vás. Pamatujte, že dlažbu, kterou chcete použít venku, musí být vždy mrazuvzdorná. Cena mrazuvzdorných dlaždic bude vyšší než cena výrobku , které nesplňují tyto parametry. Všechny potřebné informace o konkrétních typech najdete v popisech produktů na našich webových stránkách.

Barevná škála - kterou si vybrat?

Jedním z vizuálních kritérií, které byste měli zvážit při nákupu, je jejich barevná paleta. Koupelna ve světlých odstínech místnost opticky zvětší a dá ji nádech svěžesti.  Buďte však opatrní, abyste nevytvořili příliš sanitární vzhled, který bude působit jako koupelna v nemocnici. Abyste tomu zabránili, vyberte si dlaždice v odstínech béžové, vanilkové a světle hnědé, ne nepodmíněně bílé.

Tmavší dlaždice jsou zajímavým řešením pro moderní koupelny. Tmavé pozadí poskytne skvělou expozici pro světlé sociální zařízení - tento kontrast určitě přinese vaší koupelně jedinečný charakter. Díky tmavé dlažbě vytvoříte jedinečnou, tajemnou atmosféru, která bude vést k dlouhým relaxačním koupelím.

V kuchyni, v koupelně a dokonce v obývacím pokoji, kde všude najdete dlažbu

Široký výběr různých modelů znamená, že dnes je už nedáváme pouze do kuchyně a koupelny. Ukázalo se, že je také skvělým materiálem pro použití v obývacích pokojích, jídelnách a v předsíních. V poslední době jsou stále populárnější dlaždice, které vypadají jako dřevěná nebo laminátová podlaha (laminátové podlahy), které máme i v nejvíce reprezentativních místnostech domů a bytů. Dlažby s imitací dřeva (dlažba imitace dřeva) jsou skvělou alternativou ke klasické dřevěné nebo laminátové podlaze (laminátové podlahy – jejich údržba je snadnější než laminátové podlahy, mají delší životnost a odolnost vůči poškrábání a deformaci, ale především jejich cena není nijak vysoká. Pokud mluvíme o imitaci, stojí za zmínku i dlaždice, které vypadají jako kámen, který může být skutečným dekorativním ornamentem majestátních a exkluzívních interiérů.

Důležité je vědět, že cena dlažby není stanovená jen typem a jejich parametry. Pokud hledáte dlažbu, a cena je pro vás rozhodující, musíte vědět, že i kvalitní výrobky lze pořídit levně. Levná dlažba (dlažba) neznamená nekvalitní výrobek. Cena dlažeb v dobré kvalitě může být často z různých důvodů nižší. Případy, kdy cena dlaždic může klesnout: výrobky jsou nižší kvality, pocházejí z nadbytku výroby nebo doprodeje série, která se už do budoucna nebude vyrabět.

Zveme vás seznámit se s nabídkou našich obchodů a přesvědčit se, že kvalita a vyhodná cena jde u nás ruku v ruce.