Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Délka (cm)
Barva
Více
Šířka (cm)
Použití
Určeno
Otěruvzdornost
Více
Třída
Mrazuvzdornost
Povrch
Více
Typ
Více
Dekor
Více
Rektifikovaná
Realizační doba
Hledat

Dlažba

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    28
279,00 Kč / m2 280,00 Kč / m2
Akce
369,00 Kč / m2
269,00 Kč / m2 299,00 Kč / m2
Akce
389,00 Kč / m2
249,00 Kč / m2
149,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
149,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
149,00 Kč / m2 185,00 Kč / m2
Akce
249,00 Kč / m2 279,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    28

Na co je potřeba si dávat pozor při výběru dlažby?

 

V nabídce obchodní síti Baumax najdete cenově výhodné dlažby v téměř neomezeném počtu barev, vzorů a tvarů. Před tím, než začnete přemýšlet o vzhledu dlaždic, které brzy vyzdobí vaší podlahu, dbejte na jejich kvalitu, protože vám mají vydržet co nejdéle.

Dlažba  - Baumax

 

Otěruvzdornost - co to znamená?

Keramická dlažba by měla být především odolná vůči vlhkosti a odření. Proto si při výběru nezapomeňte zkontrolovat jejich třídu odolnosti. Uvádí se na stupnici od 1 do 5, kde 1 je slabá odolnost a 5 je vysoká odolnost. Pokud plánujete umístit dlažbu do koupelny nebo kuchyně, ujistěte se, že jsou protiskluzové. Též zkontrolujte, zda jsou dlaždice určené na venkovní nebo vnitřní použití a vyberte ty, které jsou pro vás ty pravé. Všechny potřebné informace o konkrétních modelech najdete v popisech produktů na našich webových stránkách.

Barevná škála - kterou si vybrat?

Jedním z vizuálních kritérií, které byste měli zvážit při nákupu dlažby, je jejich barevné schéma. Udržování koupelny v jasném tónu umožní optický zvětšení místnosti a čerstvou atmosféru. Buďte však opatrní, abyste nevytvořili sanitární vzhled, který vám přinese vzhled koupelny v nemocnicích. Abyste tomu zabránili, vyberte dlaždice v odstínech béžové, vanilkové a světlehnědé, ne nevyhnutelně bílé.

Tmavší dlažba je zajímavým řešením pro moderní koupelny. Tmavé pozadí poskytne skvělou expozici pro světlé sociální zařízení - tento kontrast určitě přinese vaší koupelně jedinečný charakter. Díky těmto dlažbám vytvoříte jedinečnou, tajemnou náladu, která bude vést k dlouhým a relaxačním koupelím.

V kuchyni, v koupelně a dokonce v obývacím pokoji, kde všude najdete dlažbu

Široký výběr různých modelů dlažby znamená, že dnes je už neumisťujeme pouze do kuchyně a do koupelny. Ukázalo se, že jsou také skvělé v obývacích pokojích, jídelnách a v předsíních. V poslední době jsou stále populárnější dlažby, které vypadají jako dřevěná nebo laminátová podlaha, které míváme i v nejreprezentativnějších pokojích domů a bytů. Dlažby s imitací dřeva jsou skvělou alternativou ke klasické dřevěné nebo laminátové podlaze - je snadnější je udržovat čisté, mají delší trvanlivost a odolnost vůči poškrábání a deformaci. Pokud mluvíme o imitaci, stojí za zmínku i dlaždice, které vypadají jako kámen, který může být skutečným ornamentem majestátních a exkluzívních interiérů.