Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Formát
Více
Délka (cm)
Šířka (cm)
Typ
Určeno
Použití
Dekor
Mrazuvzdornost
Povrch
Rektifikovaná
Barva
Více
Třída
Otěruvzdornost
Hledat

Dlažba imitace dřeva

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    6
399,00 Kč / m2 479,00 Kč / m2
Akce
329,00 Kč / m2 379,00 Kč / m2
Akce
329,00 Kč / m2 379,00 Kč / m2
Akce
349,00 Kč / m2
339,00 Kč / m2
329,00 Kč / m2 429,00 Kč / m2
Akce
1    3  4  5    6
Jaké dlaždice zvolit pro podlahu v koupelně?

Jaké dlaždice zvolit pro podlahu v koupelně?

17.12.2020

Koupelna je specifický prostor, který vyžaduje povrchovou úpravu spojující pevnost a kvalitu s požadavky na styl. Zajímavé je, že výběr koupelnové dlažby je mnohem náročnější než obkladu. V nabídce výrobců jako Paradyż atd. dominuje béžová, bílá a šeda

Proč zvolit na podlahu dlažbu v imitaci dřeva?

Proč zvolit na podlahu dlažbu v imitaci dřeva?

27.11.2020

Přírodní dřevo je velmi oblíbený a krásný materiál, který se často používá na podlahy. Podlahová prkna však vyžadují řádnou péči a důkladnou renovaci každých několik let. Nejsou vhodné do kuchyní a koupelen, protože absorbují vlhkost. Na trhu existuje ...

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

Jak pokládat dlaždice u dveří, aby vypadaly esteticky? Tipy a triky

01.02.2021

Obklady a dlažby jsou nejčastěji voleným prvkem povrchové úpravy koupelen a kuchyní. Na tom není nic zvláštního, dlaždice jsou nejen estetické, ale také praktické. Přestože se jejich uspořádání na problematických místech, jako jsou rohy, zídky nebo...

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

Kolik lepidla budeme potřebovat pod podlahovou dlažbu? Lepení dlažby krok za krokem

16.12.2020

Po výběru typu keramické dlažby, kterou budeme obkládat, je nutné zvolit vhodné lepidlo, které ji spojí s podkladem, a posoudit, kolik ho budeme potřebovat. I když se to nezdá, není to snadný úkol, protože se na něm podílí celá řada různých faktorů. Mnoho

Pokládka dlažby v imitaci dřeva – jak na to?

Pokládka dlažby v imitaci dřeva – jak na to?

14.07.2021

Dlažba imitace dřeva se v poslední době stala jedním z nejmódnějších prvků pro uspořádání interiéru. Pokládání tohoto typu dlaždic je doprovázeno myšlenkou oteplit interiér a dát mu jedinečný charakter. Zároveň dlaždice imitace dřeva na podlaze...

Dlažba imitace dřeva

Dokončení domu je náročné z hlediska volby materiálu na povrch, který by splnil naše očekávání. Nejdůležitější je však výběr podlahy.

Dřevěné podlahy jsou krásné, ale taky velmi náročné na údržbu. Proto se velké oblibě těší dlažba imitující dřevo. Lze ji použít ve všech místnostech, kde dřevěná podlaha bude vystavena poškození a vlhkosti, jako jsou koupelny a kuchyně.

Z dřevěné nebo panelové podlahy  v kuchyni lze těžko odstranit špínu a poškození, které vzniknou během vaření. Keramika - obklady a dlažby v imitaci dřeva tento problém vyřeší. Tato dlažba má  letokruhy a barvu, jako má přírodní dřevo, a je při tom mnohem trvanlivější.

Dlažbu lze klást na podlahové topení. Tuto možnost lze využít i v koupelně – teplá podlaha je velmi příjemná v kontaktu s bosými chodidly. Použití dlažby v imitaci dřeva v koupelně vizuálně oteplí rozsáhlé keramické povrchy, které jsou vlastní těmto interiérům. Tato podlaha bude odolná proti zalití vodou a současně bude vypadat stejně krásně jak přírodní dřevo. Pokud zvolíte vhodný rozměr, opticky zvětšíte prostor malé koupelny.

Vybrali jsme pro Vás:

Dlažbu imitující dřevo lze použít i jako alternativu pro obložení nebo dřevěné desky na stěnách. V kombinaci s klasickou keramickou dlažbou poskytne mimořádné dekorační efekty. Tato kombinace se obzvlášť osvědčí v koupelně nebo kuchyni, kde využití přírodního dřeva nebo panelů je problematické. Paleta vzorů dlažby imitující dřevo umožňuje nahradit téměř každý druh dřeva a barevnostně se přizpůsobit každému interiéru. Dlažba imitace dřeva pro koupelny je nyní stejně oblíbená jako velmi populární v tomto interiéru mozaika.

 

 

Dlažba imitující dřevo je velmi odolná vůči kontaktu s chemickými prostředky používanými v domácnosti, také odolává vysokým teplotám a mechanickému poškození: nárazům, škrábanům. Chrání stěnu proti vlhkosti a velmi snadno se čistí.

Dlažba v imitaci dřeva  se také doporučuje do předsíní nebo na schody. Velmi snadno se udržuje v čistotě a je mnohem odolnější na mechanická poškození než ostatní druhy podlahových krytin.

Vyrábí se rovněž v takových velikostech, které imitují podlahová prkna nebo panely. Díky bohaté škále barev je vhodná pro jakýkoliv interiérový design. Lze ji kombinovat tak, by ladila s barvou dřeva nebo nábytku.

 

Obklady a dlažby imitace dřeva, mohou být vyrobené z porcelánové kameniny nebo terakoty.

Dlažba z porcelánové kameniny se vyznačuje velkou odolností vůči mechanickému a chemickému poškození. Dlažba z porcelánové kameniny imitující dřevo se osvědčí v kuchyni, koupelně a také na vnějších plochách, protože je mrazuvzdorná. Může mít hladký povrch, ale současně je trendem spíše mat. Stejně jako větší rozměr dlaždic.

Terakotová dlažba  je vyrobena z kameniny, která je méně odolná na mechanická poškození než dlažba z porcelánové kameniny, ale je odolná na chemická poškození. Terakota se snadněji zpracovává (např. vrtání, řezání).

 

Přijďte do obchodu Baumax a seznamte se s naší výjimečnou nabídkou dlažby imitující dřevo.