Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Barva
Značka
Montáž
Hledat

Termostatické baterie

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1  2    
1  2    
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Pokud chcete, aby byl váš domov co nejhospodárnější, zvolte termostatické baterie. Kromě toho má tento typ koupelnového vybavení vliv na stabilnější teplotu vody a chrání děti před opařením. Za zmínku také stojí, že termostatické baterie vypadají krásně. Doplňte si koupelnu efektivním a mimořádně funkčním vybavením.

 

Rozdíl mezi termostatickou a klasickou baterií

 

Rozdíly mezi tradičními a termostatickými bateriemi jsou viditelné pouhým okem. Nejsou však omezeny pouze na vizuálních prvcích. I struktura a způsob regulace vodního proudu je odlišná. Vlastností tohoto typu baterie je to, že na jejím těle je buď číslo 38, nebo 40. Znamená to, že jde o hodnotu teploty vody ve stupních Celsia, která dítě neopaří. V termostatických bateriích je regulována dvěma kohoutky. Zatímco klasická baterie má převážně jednu rukojeť.

 Termostatické baterie - BauMax

Jak funguje termostatická baterie?

 

Jeden z kohoutků se používá na nastavení teploty vody, která bude vytékat. Druhý je zodpovědný za regulaci proudu. Existují i modely, u kterých se namísto kohoutků používají tlačítka "start" a "stop", což je velmi pohodlnější varianta.

 

Termostat umístěný v těle baterie je nejdůležitějším prvkem celého zařízení. Rozhoduje, že proud tekoucí z kohoutku má konstantní teplotu, kterou jste předem nastavili. Funguje tak, že studená a horká voda jde konkrétně do termostatu a tam se rychle promíchá, aby se dosáhla nastavená teplota.

 

Nedá se zatajit, že vodovodní baterie jsou velmi důležitým prvkem koupelnového vybavení. Přitahují pozornost, vytváří design, ale také hrají jednu z nejdůležitějších roli v koupelně. V ní však nejsou jen kohoutky. Koupelna musí obsahovat i další mimořádně důležité vybavení, kterými jsou například umyvadla, vany a sprchové kouty. Nemůžete si nechat ujít vybranou keramiku nebo různé doplňky, které dodají tomuto místu správnou atmosféru.

 

Všechny tyto produkty si můžete koupit v internetovém obchodě BauMax. Zveme vás na nákup ještě dnes!