Zobrazit kategorie 
FILTRY
Filtry
CENA
Předpokládaná lhůta dodání:
Typ výrobku
Více
Barva
Více
Značka
Více
Montáž
Hledat

Sprchové baterie

Třídit podle:
seřadit
filtrovat
1    3  4  5    7
1129,00 Kč / ks
1019,00 Kč / ks
829,00 Kč / ks
1    3  4  5    7
Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

Koupelna - jak zařídit interiér? Jaké rostliny a barvy vybrat pro malou koupelnu?

13.01.2021

Malá koupelna může být elegantní, pohodlná a funkční - vyžaduje však dobrý návrh. Naštěstí máme na výběr z mnoha řešení připravených speciálně pro malé interiéry. Správná volba barev a doplňků doplní i tu nejmenší koupelnu svým originálním stylem...

Sprchové baterie

 

V obchodě Baumax najdete různé typy baterií. V závislosti na stylu uspořádání vaší koupelny jsou v nabídce odlišná řešení. Bez ohledu na to, zda vlastníte byt ve staré zástavbě nebo je to jeden z nejmodernějších, náš sortiment snadno splní vaše očekávání.

V obchodě Baumax jsou k dispozici různé typy baterií. Díky této rozmanitosti najdou perfektní model i ti nejnáročnější zákazníci! Zveme vás, abyste se seznámili s kategorií sprchových baterií!

 

 

Baterie do sprchy a jejich typy - podívejte se, jaké typy sprchových baterií najdete v nabídce Baumax

 

Nástěnné  - klasická volba 

V současnosti je to stále nejoblíbenější typ nástěnných sprchových baterií. Dnes jsou však sprchové baterie velmi odlišné od klasických. Některé z nich mají formu podomítkových baterií. V tomto modelu zůstane viditelné pouze ramínko a držák - zbytek mechanismu je ukrytý ve stěně.

Jaké ovládání zvolit:

 

Pákové

Tyto vodovodní sprchové baterie plynule a snadno mísí vodu na požadovanou teplotu. Rychle jednou rukou navolíte teplotu i sílu proudu vody a tím snížíte spotřebu vody - zajistí vám úsporu 30-40 % stočného. Velkou výhodou oproti dalším typům je její univerzálnost. Sprchové baterie se montují na stěnu, mají variabilně nastavitelný omezovač průtoku a pokud chcete baterii s neuvěřitelně dlouhou výdrží, pak si vyberte sprchovou baterii s keramickou kartuší.

Kohoutkové

Vodu si mícháte sami otáčení kohoutků. Sáhnou po ní milovníci retro designu.

Termostatické

Díky zabudovanému termostatu si sami přednastavíte teplotu vytékající vody. Teplota vody je neměnná i v případě kolísání tlaku či teploty vody. Což oceníte v panelových domech, kde klesá teplota vody, jakmile si ji pustí více domácností. Pokud máte termostatickou baterii, je teploty vody stále stejná. Její vlastnosti ocení také rodiny s dětmi - přednastavená teplota a pojistka, kterou je potřeba pro zvýšení teploty vody zamáčknout, snižují riziko opaření na minimum. Nevýhodou je nevhodnost použití s průtokovým ohřívačem. V takovém případě hrozí riziko, že bude teplota vody nadměrně kolísat, zvlášť pokud pustíte vodu na více místech zároveň.

Baterie sprchová termostatická - její hlavní výhodou je úspora energie a vody.

 

Na co při nákupu nezapomenout!

Baterie sprchové stejně jako i ostatní vovovodní baterie se vyrábí ve dvou roztečích 100 a 150 mm, stačí si vybrat tu správnou.

Většina moderních baterií je vybavená keramickými hlavami, které jsou považované za nejlepší a nejtrvanlivější.

Neměli byste zapomenout na velmi důležité kritérium, kterým je efektivnost toku. Někteří výrobci uvádí efektivnost toku v litrech, jiní používají označení třídy, kde A je nejefektivnější třída.

Nejen funkčnost ale i vzhled je třeba zohlednit, je důležité, aby sprchová baterie svým vzhledem ladila s celkovým vzhledem koupelny a nebyla rušivým elementem a mela by být vybraná z té samé série jako jsou ostatní ve vaší koupelně . V obchodech Baumaxu si můžete vybrat baterie sprchové, vanové i umyvadlové ze stejné série.

 

Součástí nabídky obchodu Baumax jsou i termostatické vodovodní baterie do sprchového koutu, které mají zabudovaný termostat, který umožňuje automatické nastavení teploty vody. To je obrovská výhoda, protože v tomto případě nepotřebujete manuálně nastavovat baterii, protože za pár sekund dostáváte vodu ve výhodné teplotě.

Máte zájem? V tomto případě není na co čekat! Zkontrolujte, jaké kategorie sprchových baterií jsou dnes v nabídce! Chcete vědět víc? Zveme vás, abyste si přečetli podrobný popis každého výrobku! Garantujeme, že nakupování v Baumaxu je vždy úspěšné!

V naší nabídce najdete produkty různých značek, sprchové baterie Grohe, RAV Slezák, Novaservis, Ferro, Aqua Mercado a další.